Makeup

15 najlepších poľských odtieňov a políčok OPI na nechty

15 najlepších poľských odtieňov a políčok OPI na nechty

Nudí rovnaké staré odtiene na nechtoch?

Nie je žiadnym prekvapením, že OPI je poprednou značkou, pokiaľ ide o lak na nechty. Pokiaľ ide o kvalitu a rozsah odtieňov k dispozícii, boli jedným z najlepších na trhu, zatiaľ čo teraz. OPI špecialitou je, že udržať uvoľnenie novej farby na pravidelnom základe. Chápem to musí byť ťažké si vybrať, ktoré z nich dostať, tak som urobil svoj život jednoduchšie tým, že vám zoznam musíte mať, vo svojej zbierke!

Poďme do toho!

Najlepšie OPI lak na nechty Shades

Tu je 15 najlepších OPI lak na nechty odtiene, ktoré musíte vlastniť.

1. Ty si Budapešti

To je pekný brčál odtieň z nekonečného radu lesk. Dokonalá kombinácia modrej a fialovej s extra leskom je tento odtieň úplne úžasná.

Swatch

Vhodné pre

Tento odtieň je ideálnou voľbou pre jar a leto. Pripomína mi všetky krásne brčál farebné kvety!

load...

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

2. "Liv" v šedom

Jedná sa o krásny bridlicovo šedej farby. Pokiaľ máte radi čiernobiele ale obávajú vystúpiť zo zóny pohodlia, šedá je skvelou alternatívou odtieň vyskúšať.

load...

Swatch

Vhodné pre

Tento odtieň je vlastne celkom univerzálny. Aj, milovník všetkého tma, úplne milujú tento odtieň. Je to temný odtieň, ktorý je vhodný aj pre pracoviská.

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

3. Extravagancia

Extravagancia je tak vhodný názov pre túto tieni, pretože to je v skutočnosti, extravagantné. Táto krásna purpurová farba značí harmóniu a pozitívny pohľad na život.

Swatch

Vhodné pre

Jedná sa o zábavné farba, ktorá je ideálna po celý rok, ale to bude vyzerať ideálny pre indickej svadby. So všetkými farbami v hre, by to bolo krásne!

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

4. Zostať mimo trávnik

Zostať mimo trávnik je ideálny názov pre tento odtieň z kolekcie OPI je. Ako krásnym borovicovým zelené, vyžaruje pozitivitu a rast. Pripomína mi to divokej prírode!

Swatch

Vhodné pre

Ako krásne borovica zelený odtieň, že by bolo ideálne pre vianočný čas. Zmiešajte to s hnedým odtieňom a nejaké zlato, a bolo by to perfektná kombinácia pre večierku v prázdnin.

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

5. Alpine sneh

Ako už názov napovedá, tento lak na nechty z OPI je biely ako sneh. Je to ako keby ste na cestách na vrchol Álp a zbieral niektoré zo snehu a uložené do tejto fľaše!

Swatch

Vhodné pre

Ten je ideálny pre celý rok! Vyzerá to nádherné v zime, ktorá by dopĺňala ostro biele povahu snehu. Je to tiež skvelý letné farby, ako je to celkom jasné.

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

6. My Private Jet

Tento je z nekonečnej rady OPI je lesk, a to žije verná svojmu menu, pretože lesk to robí! My Private Jet je tak vhodný názov pre tento úrodnej odtieňa s šedými tónmi a leskom. Keby som mal súkromné ​​lietadlo, a to prišlo v tejto farbe, by som zrovna sťažovať!

Swatch

Vhodné pre

Ďalšie univerzálny odtieň, to ide s každým pohľadom. Ak máte, aby to low-key na pracovisku, ale napriek tomu chcete pridať nejaké farby na nechty, potom je to farba, ktorú treba pri pohľade na. Celkovo vzaté, to robí veľmi sofistikovaný odtieň, ktorý je vhodný pre každú príležitosť.

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

7. V podstate Tan

'V podstate Tan'! Ako presné! Je pravda, že v prípade pochybností, ísť na neutrálnom odtieni, ako je opálenie. Táto farba bude vaše ruky vyzerajú sofistikované a farba sama o sebe môže vyvolať pocit pokoja.

Swatch

Vhodné pre

Milujem ísť na farby, ako je tento, keď som zamieriť do salónu. Vyzerá to úplne ohromujúce na oboch dlhých a krátkych nechty, takže to je kompletný víťaz pre mňa. To je tiež bezpečná možnosť, ak chcete pridať nejaké farby na nechty, ale nechcú, aby vyniknúť príliš veľa.

Cena: $ 12,50 na

Kúpiť teraz: amazon.com

8. My Ženské

Wowza! Čo príhodný názov! Poriadnej farby pre poriadnej ženy. Red definuje silu a silný budeš s alebo bez tohto laku na nechty, ale to nie je na škodu, aby vyzerala ako kráľovná, keď ste vonku zabiť celý svet.

Swatch

Vhodné pre

Táto tmavo červený odtieň je ideálny pre svadbu. Alebo dokonca v každodennom živote, istý výstrel spôsob, ako zosilňovač svoj vzhľad je tým sa rozhodli pre túto tieňa a ovládnuť svet!

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

9. La Pazitively Hot

La Pazitively Hot je jasne ružovej farby s chladnými modrými tónmi. To pridáva pop farby na prsty a vytvoria večné dojem vďaka svojmu lesku. Ďalšie príjemné tieň z nekonečnej kolekcie topánok.

Swatch

Vhodné pre

Akonáhle vidím túto farbu, že kričal jarnú a letnú dovolenku na mňa! Predstavujem si útek do tropického ostrova, zatiaľ čo vy ležať na pláži a popíjať na svoje koktaily.

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

10. Šťastie šťastie Lavender

Krásna levanduľový odtieň, ktorý je ideálny na jar. To levanduľa je ideálna kombinácia ružovej a fialovej, je neutrálny a predstavuje nádej a súcit.

Swatch

Vhodné pre

Vyvediem ten roztomilý letné šaty tento rok na jar a štýl s týmto rozkošný odtieň levandule. Je to krásny odtieň a budete cítiť všetci v teple a fuzzy na vnútornej strane.

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

11. Dulce De Leche

Svätá matka všetkého, čo je dobré! Poviem vám, čo je dobré, Dulce De Leche zmrzlina od Haagen Daaz. Ak ste doteraz vyskúšali, musíte! Je to jemný a sladký a jednoducho lákavý. A to je presne to, čo tento lak na nechty odtieň je rovnako!

Swatch

Vhodné pre

To je pekný béžový odtieň, ktorý je vhodný pre všetky príležitosti. Či už je to pre elegantné svadbu, alebo deň v práci, bude tento tieň vyhovovať všetkým.

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

12. Lapis

Možno som zaujatý o tomto. Jeden pohľad a ja som vedel, že to bolo vyrobené z čistej mágie! Nie je to pripomínať nočnej oblohy z vrcholku astronomickej veže v Rokforte? Alebo ak ste vášnivým art nadšenec je Starry Night Vincent Van Gough snáď?

Swatch

Vhodné pre

Jedná sa o zábavné farba, ktorá je ideálna pre večer s priateľmi. Párovanie to s trochou čierne šaty, niektoré Mary Jane čerpadla a ste pripravení ísť!

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

13. Lincoln Park After Dark

Po prvé, môžeme vziať nejaký čas a oceniť kreativitu za týmto menom? Je to geniálne! Farba je ohromujúci Deep Purple. Meno je presné, pretože v noci sa zdá, ako by to čierne, ale to má náznaky fialové sem a tam.

Swatch

Vhodné pre

Pokiaľ máte radi tmavé farby, určite sa dostať hit s týmto! Je ideálny pre jeseň a zimu! No, ak ste niekoho, ako som ja, to by asi myslieť, že tmavé farby sú univerzálne, takže budem mať na sebe tento celoročne!

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

14. To ma stálo mincovňu

Nie je to vám pripomenie mätovej zmrzliny? Som úprimne predal na čokoľvek pastel, a to lákavý pastel mäta ich musíte mať vo svojej zbierke lak na nechty, ak máte radi pastelových odtieňov, ako som ja.

Swatch

Vhodné pre

Tento krásny mint odtieň je appropriatefor použiť kedykoľvek počas roka, ale môžete dosiahnuť niektoré celkom v pohode jarnej a letnej nail art sa tohto a ďalších pastelových odtieňov.

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

15. Suzi Prvá dáma nechty

Suzi Prvá dáma nechty je perfektný khaki zelený odtieň. Meno je ideálny pre tento odtieň, vzhľadom na skutočnosť, že je to súčasťou ich zbierky Washington DC.

Swatch

Vhodné pre

Táto farba je dobrá voľba pre niekoho, kto má rád jemné farby, ale chce nervózny dotyk na to. Je tiež ideálny pre útek do lesa alebo na rozľahlých pláňach Masai Mara v Keni, kde sa dostanete na svedkami divokej zveri.

Cena: $ 10

Kúpiť teraz: amazon.com

Tu to máte! Najlepšie OPI klinec farby majú vo svojej zbierke. Tento zoznam obsahuje takmer všetko, čo potrebujete, od profesionálnej party; Mám ich všetky krytá! Dávať si manikúru môže byť pnutie. Takže, ak ste bol zlý deň, vyzdvihnúť jednu z týchto nádherných odtieňov a nechajte sa rozmaznávať. Šťastný nechtov maľovanie!

load...