Makeup

15 fotografií Aishwarya Rai bez make-upu

15 fotografií Aishwarya Rai bez make-upu

Aishwarya rai sa narodil 1. Novembra 1973 v Mangalore, Karnataka. Ona hrá perfektné rolu matky, manželky a dcéry. Je vydatá za superstar Abhishek Bachchan a je nevesta legendárny Amitabh Bachchan.

Táto žiariace krása žije veľmi jednoduchý, ale elegantný štýl života. Aishwarya začal modelovanie vo veľmi mladom veku. Aishwarya Rai len 21-ročný študent architektúry, keď bola Miss World. Jej výrazné modré, zelené oči, dokonalý tvar tváre, atraktívne pery, rovné a husté vlasy sú táto krása je upozorní. Aishwarya Rai schvaľuje pokladaný medzinárodných luxusných značiek Longines, Lux a L'Oreal.

Aishwarya Rai bez make-upu obrazoch

My všetci samozrejme vieme, že ona je najkrajšia žena na svete. A teraz poďme zistiť, čo Aishwarya rai bez make up vyzerá podobne? Profesionálne vizážisti tráviť hodiny a hodiny robiť celebrity pristane vo filmoch aj pri verejných podujatiach. Ale existuje niekoľko herečky, ktoré sa podarí vyzerať čo najlepšie aj bez make-upu. A Aishwarya je určite jedným z nich.

load...

1. Aishwarya Rai No Makeup Pozrite sa na Mani Ratnam film

Proste milujú tejto nádhernej žiadny make-up pohľad na Aishwarya rai. Mani Ratnam použili striebornou make-up a šľahaný ju preč. To jej dáva lesklá a bez make-up up vzhľad.

2. Aishwarya Rai aj bez make-upu

Tam sú takmer žiadne momenty, kedy budete mať možnosť vidieť ju spackal s make-upom alebo bez make-upu. Ale tu sú niektoré z prirodzených obrazov Aishwarya rai bez make-upu. Nemám pocit, žiarli na ňu už nie.

load...

3. Aishwarya Rai v Taal film

Tento snímok z "Taal 'ukazuje Aishwarya bez make-upu. Len kúsoček rúžu a je to. Bola pripravená k streľbe potom, a to aj bez make-upu a dovoľte mi povedať, že vyzerá nádherne.

4. Aishwarya Rai bez make-upu v bielych šatách

To žiadny make-up na Aishwarya rai opäť robí divy. Najmä Milujem jej tón pleti - dokonalá a bielej. Len kúsoček lesk na pery a ona je všetko nastavené na rolu. Absolútna Diva!

5. Aishwarya Rai Bez make-up v Teenage

Tento dospievajúci obraz Aishwarya Rai ukazuje Aishwarya bez make-up na ňu. Samozrejme nemôžete nájsť jej tón pleti a tie tvorbe iskier oči, ale štruktúra tvár je určite rovnaký a príťažlivý.

6. Aishwarya Rai Caught In udalosť bez make-upu

Aishwarya Rai bol chytený v akcii bez make-up na ňu. Prajeme jej aspoň urobil niečo dobré s vlasmi príliš. Bola tlačili paparazzi, a vyzerá to, že lov úprimné fotky z bollywoodských hviezd je teraz v móde v Indii.

 [Čítajte: Aishwarya Rai Chudnutie Úspech Secrets]

7. Aishwarya Rai bez make-upu v Raavan filme

Vidíme Aishwarya bez make-up v niekoľkých scénach z filmu - "Raavan". Výstrel bol práve prijatá bez make-upu a jazvami pridanou na tvári.

8. Aishwarya Rai Real Life Picture bez make-upu

Aishwarya rai bol opäť zachytený na kamere bez make-up na tvári. Pozdrav s ňou, je treba povedať, že je gutsy chváliť jej koži bez make-upu na také zvláštne príležitosti. Ale prečo nie, pozrite sa na jej orosené kože.

9. Aishwarya Rai Bachan v chráme

Tu, Aishwarya Rai je Videli bez make-upu mimo chrámu.

10. Aishwarya Rai v sárí z filmu - Raavan

Opäť ešte z filmu "Raavan", vyzerá úžasne krásne a nádherné tu. Aishwarya má krásne a veľmi transparentný orosený pleti, a to môže byť v skutočnosti si všimol na obrázku vyslaný, ktorá je bez make-upu.

11. S hnedé oči

To je určite žiadny make-up image. Jej jasné hnedé oči a pinky žiara na tvári, je viac ako dostatočná, aby došlo k odstráneniu nedostatkov make-upu.

12. Aishwarya Rai Dance Performance

To je úprimný obraz Aishwarya v jednej z tanečnej tréningy. Dokonca aj bez make-upu, podarilo sa jej to pristane a bezchybný ako vždy.

13. Aishwarya Rai Modeling Days Picture

Jeden z obrazov zo svojich starých čias, kedy bola modelovanie. Ona si istý vyzerá dobre bez make-upu.

14. Aishwarya Rai Dance Practice

Aishwarya na tanečný tréningu bez make-upu. Vyzerá rovnako krásna ako vždy.

15. Aishwarya Rai Prírodné krásy Look

To ešte z filmu bez make-upu je príklad dokázať, že Aishwarya je najprirodzenejšou Krásna herečka na svete.

Pre všetky tvrdé jadro fanúšikov tam vonku, ste rád tieto obrázky Aishwarya Rai bez make-upu? Ak áno, neváhajte a podeľte sa o svoje názory s nami.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16

load...