Makeup

11 typov samolepiek na nechty

11 typov samolepiek na nechty

Existuje mnoho typov nechtov samolepky na trhu k dispozícii v dnešnej dobe! Sú pomerne vrecko priateľský a ľahko sa aplikuje na nechty. Môžete získať tieto nádherné nechty v kratšom čase pomocou vopred určené nálepky. Aj oni sú boh-poslať pre tých milovníkov nail art, ktoré nemôžu vytvoriť voľné vzory ruky!

Každý typ štítka má inú metódu aplikácie. Môžete ľahko použiť tieto nálepky na svojich oboch rúk sa s nulovou chybou. Avšak, niekedy to môže byť veľmi ťažké robiť nail art na ruky s nie dominantnej ruky.

Rôzne typy Nail Art samolepky

Rôzne typy štítku sú rozpracované nižšie. Skúste je pre maximálne výsledky.

Typ 1: Plain samolepky s lepidlom podklad

Tie sa dodávajú v rôznych prevedeniach z kvetov do kresleného nechtov art.They sú veľmi ľahko použiteľné, len šupky a držať. Musíš byť kreatívny a nie je tam žiadny limit na krásne manikúru môžete získať. Sú veľmi vrecká priateľský. Nedávno som použil hnevá vtákov samolepky vytvoriť tento modrý vták nahnevaný nail art.

load...

Typ 2: Lace nechtov samolepky

Lace nechtov samolepky sú veľmi podobné vyššie nail art samolepky, ale iba s tým rozdielom, že prichádzajú v pruhoch. Budete musieť znížiť čipkovou nálepku podľa Vašej požiadavky a potom nalepiť ju na svoje nechty. Oni tiež prísť v mnohých prevedeniach a farbách. Použil som dva rôzne druhy krajkové vzory k vytvoreniu tohto vzhľadu. Sú naozaj pristane, keď ich aplikovať.

Typ 3: 3D nechty samolepky

Majú 3D efekt na ne. Aj oni majú adhezívne rubovú stranu a je možné aplikovať len kôra a prilepiť method.They prichádzajú v mnohých prevedeniach a vyzerajú veľmi krásne! Najmä tie kvetinové.

load...

Typ 4: Fimo na nechty samolepky

Tieto nálepky sú vyrobené z ílu polyméru a prichádzajú v toľkých roztomilé vzorov. Tie sú k dispozícii vo forme tyčiniek alebo pre-výpalkov. Pre palice, najprv budete musieť znížiť tak tenké, ako je to možné, potom je držať svoje nechty. Môžete držať je pomocou dobré jasný lak na lak alebo pomocou lak na lepidla.

Precut Fimo kusy sú ukladané do kola, kde môžete vidieť množstvo návrhov, ktoré prichádzajú do. (Toto pic je môj osobný fimo skrýša)

Fimo tyčinky

Typ 5: Metal nechtov samolepky

Ako už názov napovedá, že sú vyrobené z kovu a oni prichádzajú v mnohých prevedeniach. Môžu byť použité pre tvorbu prízvuk nechty vo vašej manikúru. Sú prilepené pomocou lak na lepidlá a sú tiež známe ako kovové obtlačky.

Tieto kolesá obsahujú mnoho 3d nechty samolepky vrátane kovov, fimo a akrylové nálepky.

Použil som Hello Kitty metal nail art nálepky k vytvoreniu tohto vzhľadu.

Typ 6: Akrylátové nechtov samolepky

Akrylátové nail art samolepky sú rovnaké ako u kovových ty, jediný rozdiel je, že sú vyrobené z akrylátov. Vyzerajú veľmi chick a krásne.

Použil som akrylové lúk vytvoriť tento design nechtov. Naozaj to nebolo spotrebuje veľa času. Sú pomerne ľahké robiť, akonáhle sa dostanete talent na to.

Použil som akrylové kvetina vytvoriť tento.

Typ 7: 3D silikagélových nálepky

Sú vyrobené zo silikagélu a sú veľmi mäkké a ohybné. Budete potrebovať dobrú jasnú nechty alebo nechty lepidlo je držať na vaše nechty.

Typ 8: Úplné nechty samolepky

Tieto nálepky sú určené pre pokrytie celého nechtu a napriek tomu, že sú ľahko použiteľné, budete ešte potrebovať nejakú prax, aby si je v poriadku.

Typ 9: Gélové nechty full samolepky

Majú dve vrstvy a gél ako materiál sa plní medzi týmito dvoma vrstvami. Osobne som nepoužil je, ale zatiaľ mám jednu sadu týchto nálepiek.

Typ 10: Francúzsky tip nálepka a francúzske tip vodítka

Francúzsky tip nálepka zahŕňa špičky nechtov a sú použité na vytvorenie veľmi krásne Nail Art vzory. Prichádzajú v mnohých prevedeniach. Francúzsky tipy sú tiež formou samolepiek, ktoré slúžia ako vodítko pre vytvorenie francúzskej tipy, ktoré sú odstránené po maľovaní špičky.

French tip nail art samolepky sa aplikujú pomocou adhézie a držať metódy a pokrývajú iba končeky nechtov môžete nastaviť ich veľkosť podaním prebytok.

Francúzsky tipy vodítka v rôznych tvaroch.

Typ 11: tobogan na nechty samolepky alebo vodné obtlačky

Budete musieť ponoriť do vody najprv odstrániť ich zadnej fóliu a preniesť ich na svoje nechty. Prichádzajú v mnohých prevedeniach plných nechty taky.

Vodné obtlačky malé dizajn a plné ones nechty. Vytvoril som nasledujúce klinec umenie sa snaží pomocou týchto nail art doma:

Tu môžete vidieť, som použil dva druhy samolepiek, Hello Kitty tobogán samolepky a fimo lúk samolepky. Vždy sa môžete použiť dva alebo viac typov samolepky vytvoriť úžasné nechty umenia.

Musíte byť kreatívny a nie je tam žiadny limit na to, čo si môžete vytvoriť! Bavte sa a udržať ju štýlový !!!

Tiež si môžete stiahnuť android nail art aplikáciu pre letné Nail Art vzory a mnoho ďalších krásnych designov, ktoré môžete skúsiť. Skúste zdieľanie toho, čo ste urobili, rovnako !!!!

load...