Makeup

11 tipov pre make-up pre ázijské ženy

11 tipov pre make-up pre ázijské ženy

Ázijské ženy sú také klasické krásy! Majú veľmi krásne petite rámy, bezchybný maslo hladká koža, hodvábna rovné tmavé vlasy a krásne črty tváre. Zvýšiť všetky tieto vlastnosti a pripomínajú bábik!

Tu je niekoľko tipov, make-up pre ázijské ženy.

Makeup Tipy pre ázijské ženy

Ak máte podobné vzory, neváhajte a ich prispôsobenie v make up rutinné. Sľubujem, že budete vyzerať o to viac nádherné! Základy prvý,

load...

1. Foundation:

Podľa znaleckého Bobbi Brown, žlté nadácie založenej vyzerajú fantasticky na ázijské pleti. Oni sa usadí v ako druhá koža, a dokonca aj mimo akýchkoľvek vád.

2. Očné linky:

Ázijské ženy majú mimoriadne rozkošný oči, ktoré idú dobre s ich drobné rámy. Ak chcete, aby vaše oči vyzerať väčšie a plnšie, stále platí očné linky. Prejsť do prirodzeného tvaru vašich očí. Lemujú horných viečok a ak chcete na linku dolných viečok, potom sa uistite, že je to mäkké a rozmazaný dať zmiešané vzhľad

3. Očné tiene:

Zdroj: makeuppedia.com

Play svoje oči, pretože môžu byť jemné alebo tučné ľahko. Hlboké tóny šperk pristane. Ísť na farby, ako sú zelené, modré, fialové a zelenomodrá. Vždy sa uistite sa, že miešať očné tiene dokonale a nie sú tam žiadne nepárne riadky ukazujúci nahor.

load...

Môžete tiež použiť pekný, odvážny, silný výpad krémové očné tiene na podložku a vyzerajú fantasticky!

4. Blush:

Červenať budete vyzerať au naturel. Opt pre ružové a koralov, aby vyzeral ako nevinné dievčaťu, že ste!

5. Obočie:

Zdroj: look-fabulous.com

Obočie môže zlomiť, alebo vzhľad. Vždy majte vaše obočie upravený a čistý. Doplňte riedke obočie.

Farba 6. Lip:

Vybrať farby na pery, ktoré nebudú v rozpore s vašej pleti alebo budú umyť vás. Ak sa chystáte na ťažšie očný make-up, udržať pery nahá. Ak chcete, bohatý, Look-at-me Lip Color, majte oči jednoduché. Pravidlo kardinál make-upu aj tu platí

7. Očné riasy:

Kto nemá rád bat očných viečkach a vyhľadať všetky Coy? Aby vaše riasy vyzerajú super super s množstvom riasenky. Uistite sa, že používate non zhlukovaniu jednu a tiež použiť očné rias kulmy. To je priepastný rozdiel.

Falsies

Zdroj: vanityrooms.net Tieto, priateľovi, všetkými svojimi najlepšími priateľmi! Ak máte malé riasy, len ich zálohovanie s Falsies. Tá bude poskytovať vaše bábika čeliť oveľa viac roztomilosť.

Pohybujúce sa na,

8. Ako zvládnuť veľké čelo?

Dostať neslávny strapce; vezmú negovať veľkosť svojho čela. Ak by ťa stále vadí, bude rozumné využívanie ostatných bronzer na každom zo svojich chrámov vyriešiť problém von.

9. Ako môžem bacuľatá do úzke pery?

Brnkačka! Použite svetlú farbu rúžu s leskom či začiatok to s leskom. Použiť nejaký zvýrazňovač v stredu pier. A je hotovo! Nech našpúlené môže začať! Tmavé rúžu, aby vaše pery vyzerajú užšie a tenšie. Takže ak chcete schudnúť tvojich pier, farba je s tmavšími odtieňmi.

10. Ako môj nos vyzerať tenšie?

Naneste kontúrovaciu tieň na každej strane nosa a splynúť. Označte dole uprostred nosa a vy ste všetko dobré

11. Ako môžem sprístupniť svoje lícne kosti vyniknúť?

Simple! Stačí použiť tmavší odtieň k dutín a zvýrazňovače na hornej časti lícnych kostí. Uplatňovať červenať normálne ako vy a pozdraviť zrejmých lícnych kostí) Vždy používajte základný náter, pretože pomáha lepšie vysporiadať s mastnou pleť. Rovnako ako základy, bude prášky a korektory v žltých tónoch vyhovoval ázijské ženy make-up.

Majú svoje tipy? Strieľať komentár a dajte mi vedieť!  Pobyt nádherný, zostať inšpiroval 

Všetky ostatné snímky, kde sa žiadny zdroj bolo spomenuté sú prevzaté z orble.com.�

load...