Makeup

10 Zložité Rajasthani Mehndi navrhuje inšpirovať vás

10 Zložité Rajasthani Mehndi navrhuje inšpirovať vás

Mehndi je nevyhnutnou súčasťou indickej kultúry. Existujú rôzne varianty a návrhy Mehndi umenia a jeden z najkrajších a zložitú mehndi umelecká forma je "Rajasthan Mehndi".

Tieto Mehndi návrhy predstavujú predovšetkým ľudový, tanec, tradície a farby rádžastánskych kultúry. Pri bližšom pohľade na tieto návrhy ukazuje jedinečné reprezentácie henou použitím kvety, listy (najmä mango listy), páv tvaru vzorov a pod ktoré odrážajú indickej kultúry a tradície.

Najunikátnejšou súčasťou návrhu Rajasthan Mehandi je "zrkadlom art. V tomto type umelecké formy, vzory oboch rúk a nôh, sú presne rovnaké, tak, že sú zrkadlové obrazy jeden druhého. To je dôvod, prečo sú návrhy Rajasthan mehendi považovaný za najťažší umelecká forma.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Pozrite sa na niektoré z najkrajších Rajasthan vzory Mehndi

1. Môžete vidieť typický "zrkadlom" návrhy, ak návrh Mehandi na oboch rukách je totožný. Môžete tiež vidieť tradičné motívy, ako sú mango listov hranice, ktorá je naplnené malými námestiami. Srdce vzor v tvare pridáva veľmi moderný dotyk na to. Toto prevedenie je vhodné pre všetky funkcie a svadby domácnosti. Konštrukcia môže rozšíriť na celú dĺžku ruky, takže je veľmi vhodný pre nevestu !!!

load...

2. V tomto návrhu neboli použité tradičné motívy, ako sú kvety. Namiesto toho sa celá dlaň je pokrytá vzory list a špička prstov sú úplne naplnené henou. Konštrukcia na ruky sa udržuje veľmi jednoduchý iba s hranatými vzormi.

3. V priebehu manželstva, nohy nevesty sa zdobia krásne henna vzorov pre určité obrady sa zameriavajú na nohy nevesty. V tomto, celé chodidlá pokrytá závojom listov vzor s tradičnými motívmi pávích až do lýtka.

4. Ak máte tenký a dlhý dlaň, potom Mehndi dizajn je vhodný pre vás. Dlaň je úplne naplnená veľmi zložité závoj listy, kvety a listy. Jeden môže rozhodnúť pre čiernu mehndi na to, ako to posilní design v lepším spôsobom. Či už nenájdete zrkadlový odraz umeleckú formu v tejto typickým dizajnom. To Rajasthan Mehndi dizajn pre ruke je ideálna pre každú príležitosť.

5. Veľký motív kvety spolu s lístkami na hornej a dolnej časti ovládajú tento design. Boky paliem sú pokryté dizajnom závoj plechu, ktorá sa rozkladá až do dĺžky rúk. Špičky prstov sú pokryté dlhšie listy a zdobené slonov na oboch koncoch, čo mu dodáva tradičný Rajasthan vzhľad. To mehendi dizajn je vhodný pre každú príležitosť, ako sú svadby a môže byť aplikovaný na nevestu a jej príbuzní taky.

6. Ide o typickú Rajasthan Mehndi dizajn pre plné ruky s veľmi zložitými detailmi. V ľavej ruke, obraz Rádžasthánština Prince je vypracovaný ktorý predstavuje ženích. V pravej ruke, obraz princeznej Je potrebné, čo predstavuje nevestu. Špičky prstov sú ponechané otvorené. To je najlepší možný svadobné Mehndi, ktorá vedie na celej dĺžke ruky. Nohy nevesty je tiež zdobí závoj listy a motívy vtákov.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

7. Nohy nevesty je tiež pokrytá henou na svadbu, takže to mehendi navrhnúť ideálnou voľbou. Pokrýva celé nohy až do lýtok a je vidieť, zrkadlo odrážajúce dizajn. Dá sa maľovať nechty zodpovedajúci outfit dňa.

8. Páv motív dominuje tento krásny a elegantný. Dizajn je stále jednoduchý, bez toho aby sa chaotický, takže je ideálna pre každú príležitosť.

9. Táto ťažká Mehndi dizajn je celá vyrobená pomocou uhlových vzorov a naplnená veľmi zložité detaily. Jeden by mal rozhodnúť pre čiernej alebo červenej heny zlepšiť dizajn. Môžete tiež pridať nejaké farebné kamene, aby váš návrh vyzerať jedinečné a krásne.

10. Ďalšie Rajasthan Mehndi dizajn pre nohy, čo je ideálne pre nevesty. Pásy boli vytvorené s veľkými kruhovými motívmi v stredu. Zvyšok nohy sú pokryté páv vzor a dizajn závoj plechu.

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - Peacock štylizované Ohromujúci Indian Mehndi dizajn výučba

Ešte skúste tieto krásne a elegantný dizajn Rajasthan Mehndi a to nahrať fotky nižšie!

Do tej doby sa postarať a udržať ju štýlovo!

load...