Makeup

10 úžasné drahokamy nechty výtvarné návrhy vyskúšať Out

10 úžasné drahokamy nechty výtvarné návrhy vyskúšať Out

My holky ako niektoré bling faktorov v našich životoch-diamanty, po tom všetkom, sú dievčenské najlepší priateľ. V dnešnej dobe, nail art sa stal tak populárny, že každý deň sme naraziť na niektoré nové trendy na nechty, ktoré sú plávajúce okolo vo svete módy. Ale keď príde na oslnivú nechtového dizajnu, ktorý upúta pozornosť sú všetci? No, my dievčatá sú vždy pripravení sa učiť niečo nové!

Top 10 drahokamu Nail Art vzory:

Tu sú uvedené niektoré z našich najobľúbenejších dizajnov a rýchlych tipov na dosiahnutie týchto nechty vzhľad a urobiť vyhlásenie konieckoncov každé dievča páči oslniť a lesk.

1. Diamond v tvare drahokamu Nail Art:

Panebože! Tento dizajn nechtov je úplne úžasná. To zahŕňa polovičná klinec strieborný lesk gradient a rôznych veľkostí guľatými kamienkami na každom nechtu. Potom na prízvuk nechty má veľký diamant v tvare trblietky načrtol malými striebornými korálkami. Sú to vlastne vyzerajú ako diamanty. Proste úžasné!

load...

2. Gradient drahokamu Nail Art:

Je to taký jednoduchý dizajn a môže byť dosiahnuté použitím rôznych farebných kamienkami. Aplikovať kamienky ich farby vytvoriť efekt prechodu. Sú presvedčení, že sú pútavý.

3. Pink Bow A drahokamu Nail Art:

Nail art dizajnu je super dievčenskú. To možno dosiahnuť tým, že sa ružové farebné francúzskej rady a ďalej to, že použitím kamienky rôznych veľkostí. Na prízvuk nechtov, tam je ružový luk, aby sa strany designu vhodné.

4. Vatové nechtov s kamienkami:

Je to tak zábavné konštrukcia nosiť na nechty. Tento vzhľad môže byť dosiahnutý tým, že prešívaný vzor na necht pomocou oddestilovania Nail Art štetca alebo pomocou niektorej pruhov pásky alebo lepiaca páska nakrájame na tenké kúsky. Po dosiahnutí prešívanou vzor, ​​platí kamienky kdekoľvek máte chuť.

load...

5. Spring Flower Nail Art s kamienkami:

Jedná sa o svetlý nail dizajn s kvetinami perfektný pre jar a leto. Tento vzhľad môže byť dosiahnutý tým, že niektoré svetlé farebné francúzskej tipy a nejaké kvety, a to buď náterom od ruky alebo pomocou nejakej kvetiny v tvare nechtov samolepky. Kompliment vzhľad sú kamienky vo farbe zodpovedajúcej farbe.

6. Dúha drahokamu Nail Art:

Ja jednoducho milujem všetko trblietavé a tento návrh je ako trblietky bomby na nechty! Pre drahokamu nechty prízvuk dúhy, stačí aplikovať rôzne farebné kamienky v tvare dúhy a na druhej strane nechty aplikovať lesk podľa vlastného výberu.

7. Kvet v tvare drahokamu Nail Art:

Tento lak na vzhľad je čistý a jednoduchý. Aby sa dosiahlo vyššie uvedeného vzhľad, stačí použiť naprostý ružový lesk na všetky vaše nechty a potom aplikovať kvetinové v tvare kamienky kamkoľvek budete chcieť umiestniť. Som tak zamilovaná s týmto dizajnom!

8. Drahokamu French Tip Nail Art:

To je super ľahké nail art vzhľad dosiahnuť. Všetko, čo potrebujete, je asi jasné lesk alebo klinec lepidla a rôznych veľkostí zrejmých kamienkami. Make francúzsku špičku umiestnením rôznych veľkostí kamienky na necht, kým ste spokojní s vzhľad.

9. Akryl kvety s kamienkami:

To je tiež celkom nail art vzhľad, ktorý môže byť dosiahnutý použitím niektorých hotových akrylátových kvety a kamienky kompliment farby kvetov. V prípade, že nemáte akrylátové kvety, potom umiestniť nejaké fimo trstiny kvety.

10. Studded Lady Bug Nail Art:

To je fascinujúce názor na jednoduchom lienky nail designe. Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, aby sa čierny tip na vás nechtu a potom čierny pruh ísť dole stred nechtu. Urobiť 2 biele škvrny na očiach lienky a potom pridať nejaké klinec kolíky na miestach k Lady Bug.

Dúfam, že sa vám páčil všetkým drahokamu Nail Art v dizajne. Vyskúšajte ich a byť pripravení oslniť svet!

Páči sa vám nail art? Aký je váš obľúbený nail art designu? Ešte s nami podelíte v komentároch.

load...