Makeup

10 Tipy a nápady na make up, ktoré vás inšpirujú

10 Tipy a nápady na make up, ktoré vás inšpirujú

Šaty. Skontrolovať. Dátum. Skontrolovať. Plány na neskôr v noci. Skontrolovať. Otázkou však zostáva, ako si naraziť svoj make-up od bežných na mimoriadne?

Nebojte sa, sme zastavili desať najlepších úžasné tipy prom make-up a nápady, ktoré vám pomôžu vysporiadať sa s vašou nočnou morou. Pokračovať v čítaní!

Prom make-up tipy a nápady

1. Flawless Skin

Nechcete vyzerať ako pochmúrne počasie na veľký večer, nie? Áno, umyte si tvár a zbaviť odumretých kožných, olejov, čierne bodky a špinou. Ale uistite sa, že nemáte čistiť tvár s drsným čistiacim prostriedkom. Použite čistiaci prostriedok, ktorý bude upokojiť pokožku. A pre ďalšie rady, choďte do svojho dermatológa.

load...

2. Perfect Základné

Je tak ideálny základňou pre make-up, hydratujú s SPF pred použitím make-up. Môžete používať jojobový olej, ktorý je bez vône a jemná, a nechajte ho klesnúť do pleti. Ale pre tých, ktorí sa obávajú lepkavé oleja, si uvedomiť, že základy potrebujú pružnú základňu, aby mohli vyzerať prirodzene.

Ďalej naneste tenkú vrstvu nadácie na pokrytie, ale ak máte pocit, že je príliš hustá, pridáme trochu hydratačné a miešať dohromady. Ak zakrývanie je potreba, môžete miešať korektor s očný krém, a potom ju nastaviť s priesvitnou prášok na bezchybný povrch.

3. Pomocou Nastavenie Prášok

Áno, môžete pretiahnuť niečo tak jednoduchého, ako prostredie, transparentný, priesvitný prášok dokončiť vzhľad. Vyberte si prášok a škvrnu to na skrytých častí tváre s mäkkým svetlom kefou. Uistite sa, že máte vynechať prášok, kde máte prebytočný lesk, ktorý je všeobecne T-zone oblasť.

load...

4. Prim-ing kožu

Vedel si? Primery sú nutnosťou, pokiaľ ide o dlho nosiť make-up a tiež môže zdvihnúť náladu unavené oči. DAB je zmatňujúci primer pre make-up a môžete zvýšiť svoje vlastnosti a eliminuje potrebu prášku neskôr. Hovoríte, ďakujem. My hovoríme, nech žije Primer!

5. Blush to preč

Pre dokonale žíhanú pleti, vrstva práškového očervenela ako Tempt AIR Pod Blush alebo Laura Geller bez cukru sa červená-N-zosvetlenie sa získa farebnej hĺbky a pokožku textúru.

Tip: Pri aplikácii v jednej rovine, prvý úsmev, začína červenať na jablká tváre a rozšíriť smerom k vrcholu ucha, potom dole smerom k čeľusti. Perfecto!

6. Contour The World

Dobrý bronzer je všetko, čo je potrebné zahriať vašej pleti. Ak ste normálne používať bronz pre vytvarovanie, najprv použiť ju na krku a tvári vyrovnať vašej pleti. Ďalej nakreslite jemnú linku pod lícne kosti, a potom sa zmes dole s hubou.

7. Eyes pop

Začať s očné tiene primer alebo očné tiene základne, ktorá zodpovedá najsvetlejší pleť odtieň a potom rýchlo aplikovať tieň po celom viečku do čela. Potom, čo ste skončil s ním, používať túto základňu, aby sa ubezpečil, že tmavší odtieň tiene používajú na očné viečko až do bránkoviska riadne premiešať. Teraz naneste trblietanie očné tiene, ale pamätajte, nie vybrať niečo príliš bohatá alebo budete riskovať, že padajú svoju tvár.

8. Obočie faktor

Uplatniť svoje obočie ceruzkou alebo priesvitné prášok na hornej časti čela, čím sa obraz zdvihnutia lícom nahor.

9. V očiach

Vibrujúce očný make-up je kľúčom pre všetky make-upu, ale vylúčiť to, či máte v pláne ísť na svetlejší odtieň pier. Zlaté pravidlo? Dosiahnuté vrstvenie, nájsť farby, ktoré chcete v dvoch odtieňoch, jeden tmavšie ako ostatné, samozrejme. Použite ľahší na veku a tmavšie v obočie kosti, a zmes je dobre. Naneste riasenku s ľahkou rukou a máte dobré ísť!

10. Pútavý Pouts

Zábavná vec, o dynamickom a mladom farby na pery pre kozmetické narkoman je, že je to veľmi transformačný; môžete hrať s textúrami a odtieňmi k vytvoreniu plnšie vzhľad. Očistený make-up a dobre upravené obočie sú nevyhnutné pre tento vzhľad. Dlho-trvajúce farby na pery, prejdite na bohaté farby na pery, ležal tkaniva cez ústa, a potom prach prášok nad ňou vytvoriť farby s vysokým nárazu, ktorá definuje celý svoj vzhľad.

Ako sa vám tento post? Podeľte sa o svoje prom make-up nápady s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...