Makeup

10 tipov na dokonalé umenie Cry-Proof makeup

10 tipov na dokonalé umenie Cry-Proof makeup

Každé ráno, než sme aplikovať make-up, myšlienky bežať do hlavy.

Myšlienky o pláne na deň, trvanie chceme, aby make-up, aby zostali na našich tvárach a prípadných retušou môžeme dovoliť. Ak je to strana, ktorá chceme tancovať preč, energia prichádza do obrazu príliš. Ako keby tieto faktory boli nestačí, musíme tiež mať na pamäti udalosti a miesto konania, informácie o počasí a oblečenie.

Ak minimálna touch-up a make-up, aby zostali na dlhšiu dobu, alebo nie? Nebolo by to skvelé, keby tam boli nejaké triky, ktoré môžu váš make-up zostať na tvári po dlhšiu dobu?

load...

Cry Kontrolný náhľad Makeup Tipy:

Na tvár:

1. Vyčistite -Vaše plochy musí byť úplne čistý bez akýchkoľvek stôp po včerajšej make-up začať. Keď sa zobudíte v dopoludňajších hodinách, možno ste si všimli určité množstvo oleja na tvár. To možno pozorovať viac, ak máte mastnú pleť. Tento olej dostane vylučovaný, keď spíte. S olejom, bude existovať stopy make-upu, ktorý mal mať boli odstránené. Akékoľvek zblúdilý stopy make-upu, ktorý zostáva na koži prichádza s vylučovaním ropy v noci, keď si spal. Takže sa nemusíte priamo umyte si tvár - vziať vlhkú vatu a vyčistiť svoju tvár. Potom, umyte si tvár Face Wash a osušte. Váš plátno je pripravený!

2. Primer -štart preč s primerom ako Studio fínskych primery. Použitím Prímom drží make-up na mieste dlhšiu dobu. Primery pomôcť kozmetiky lipnúť na svojej koži dlhšie a tiež skrývajú a rozjasní pleť do istej miery.

3. Korektor Apply korektor s hubou navlhčenou v čistej vody. Concealers vyruší nedokonalosti pleti a budete vyzerať bezchybné. Použite príslušné concealers - pod okom, škvrny, akné, atď. Získať pomôcť, ak ju budete potrebovať. Spýtajte sa predavača.

load...

4. Foundation - Použiť základ s hubou. Základy pomôcť dať perfektné plátno pre make-up vyzerá. Robia koža sa objaví dokonca aj vyruší nedokonalosti. Veľkosť pórov je minimalizovaný taky.

5. Pat na nejakom kompaktné - Prášok pomáha dosiahnuť vzhľad matný a kontrolovať vylučovanie oleja. V skutočnosti je najlepší spôsob, ako vyzerať sviežo, je škvrnu olej preč s ľahkou rukou a naneste kompaktný. Vyskúšať a používať kompakty s SPF pre väčšiu ochranu pred slnečným žiarením.

Pre pery:

6. Liner -Použiť mäkká podložka na pery. Vložky pomáhajú definovať pery - tu je miesto, kde si môžete tiež zabrániť krvácanie rúžu. Vezmite rúž podľa vlastného výberu a použitia končekom prsta, aplikovať ho na pery. Pri dlhšom pobyte, použite papierový obrúsok a stlačte vaše pery, ktoré jej držať to medzi nimi. Teraz znovu aplikujte ďalšiu vrstvu rúžu buď s končekmi prstov alebo na pery štetcom. Tým sa zvyšuje výdrž na rúž.

7. Gloss Apply lesk, ak chcete. Lesk pomáha rúž zostať dlhšie, pretože lepivosť je bonus.

Pre oči:

8. Príprava -pre cry dôkaz očný make-up, uistite sa, že koža okolo očí sa pripravujú príliš - vždy dodržať poradie, ktoré nasleduje po tvári - prvý základný náter, potom korektor a nadácie!

9. Očné tiene ✔ snažte a používať krém tieň skôr ako práškové tieň. Smotanové výrobky samozrejme zostať dlhšie. Vodotesné očné dokončí vzhľad. Použite Kajal, ktorý zostane po dlhú dobu. Nezabudnite na vrstvu riasenky otvoriť tie krásne oči.

Môžete skúsiť hyper-curling maskaru, ktorá je vodotesná - ako L'Oreal objemný Karbon Lash, ktorý je dodávaný vo veľkej nepremokavé vzorec. Môžete tiež využiť náš veľmi obľúbený Maybelline hyper curl hlasitosti expresné riasenku.

Dodatočné Tip:

10. Dokončovacie Spray -Finish off s dokončovacie sprej. Neexistuje nič ako to udržať make-up.

Choďte do toho a vlastné deň. Smejte sa, až vaše bruško bolí a alebo sa rozplakala, a ešte byť istí, bezchybný a najlepšie cry dôkaz make-up, ktorý zostáva dlho.

Ako si urobiť svoj make-up zostať dlhšie? Strieľať na pripomienky a dajte nám vedieť!

load...