Makeup

10 slávnych osobností s krásnymi známkami

10 slávnych osobností s krásnymi známkami

Zn kozmetické na tvári alebo na viditeľnom mieste v tele dodať, že extra dotyk príťažlivosti. Existuje mnoho celebrít sa kozmetických značiek, ktoré pridať viac k ich už očarujúce osobnosť.

Najvyššie Celebrity s krásou Marks

Nasledujúce 10 sú najznámejšie osobnosti s kozmetických značiek (mol) na tvári.

1. Cindy Crawford:

Táto slávna supermodelka je najlepšie známy pre krásu mieste tesne nad pery. To je skvele povedal o nej,, Keď sa usmeje, svet úsmevy s ňou. ' Bola topmodelka počas jej kariéry a bol najlepšie známy pre jej fit telo a bezchybný vzhľad. Ona je považovaná za jednu z najkrajších žien s krásy známky.

load...

2. Marilyn Monroe:

Kto môže zabudnúť na tento zmyselný, zmyselná dáma v červenej farbe? Marilyn Monroe je večné krásy. Bola jednou z najkrajších žien všetkých čias a ona je pripomínaný aj dnes, po niekoľkých rokoch jej smrti. Prvá vec, ktorá príde na myseľ, je na nej šumivé úsmev a krtko na pravej tvári.

3. Eva Mendes:

Eva Mendes je považovaný za jeden z najviac sexy žien. Jej úsmev je veľmi atraktívny a krtko nad rtu robí jej úsmev ešte krajšie. Mnoho z jej fanúšikov bolo známe, že sa dostali umelý krtka, rovnako ako ona.

4. Goldie Hawn:

Goldie Hawn bol jedným z najväčších hollywoodskych hviezd jej časov. Niekoľko fanúšikov nej sú najviac priťahuje oči a krásy mieste sa nachádza tesne pod ňou. Tým sa jej oči vyzerajú šumivé a priťahuje veľkú pozornosť.

load...

5. Shannyn Sossamon:

Shannyn Sossamon má krátke vlasy a menšiu plochu. Čo robí to tak roztomilý tvár je výletným miestom. Nemá konať v niekoľkých filmoch, ale pre niektoré, že konal sa stala veľmi populárnou. Hrala tiež v epizódach SVU.

6. Paula Abdul:

Viac než byť spev a tanec pocit, Paula Abdul je známa pre jej univerzálne krásu. Ona je veľmi talentovaný a pokles mŕtve krásy. Krása škvrna má nad jej lícne kosti bola pokrytá už niekoľko rokov. Neskôr začal vystavovať ho a ľuďom ju ešte atraktívnejšie.

7. Sherilyn Finn:

Sherilyn Finn je najlepšie známa pre jej herecké schopnosti a tiež ako Audrey Horne, slávne postavy z Twin Peaks. Má výletným miestom vedľa obočie. Táto krása mieste naozaj dáva jej pristane.

8. Mandy Moore:

Mandy je považovaný za jedného z najtalentovanejších tvárou v pozlátko mesta. Má úžasne tmavé vlasy a tmavú výletným miestom ju zvýrazniť. Ľudia často majú tendenciu si všimnúť krásu značku a teda sústrediť na tvári.

9. Elizabeth Taylor:

Kultový a legendárny Elizabeth Taylor má kozmetický značku na pravej tvári. Aj keď to nebolo tak výrazné, ale obvykle používajú, aby sa zachytil krásne vo fotografiách a filmoch. Rovnako ako nádherné a fascinujúce fialové oči, krása značka Elizabeth Taylorová sa pridala do svojej zmyselnosti a pôvabu.

10. Angelina Jolie:

Angelina Jolie má zlomené srdcia mnohých svojimi Putami pery, ktoré často uberajú krásy známky na čele. Avšak, je tu pre všetky vidieť a to iste prispieva k jej kráse a magnetizmu.

Niektoré celebrity skutočne nepokrývajú ich krás a uvedomiť si, že je to dobrá vec. Bezchybnú tvár s trochou rozptýlenie je najlepší spôsob, ako sa sluší.

load...