Makeup

10 Rýchle tipy krásy pre Busy Moms

10 Rýchle tipy krásy pre Busy Moms

Matky majú plné ruky práce, všetci vieme, že. Neviete náhodou, že je obsadené mamička, ktorí sa často cítia nedostatok času pre osobné starostlivosti? Cítite sa byť matkou, nebolo by možné pre vás, aby sa sám štýlové a reprezentatívne? Od chvíle, kedy ste sa stal mami, je to vždy o maličké, čo jej, čo má na sebe. Skoro stráca veľkú časť svojho života teraz, že budete musieť dať čas s deťmi. Budete mať len zriedka čas obliecť a vziať voľno, aby si nejaké kozmetické procedúry urobil (1).

Ale potom, byť matkou môžete byť stále trendy vo vašom vlastnom spôsobom! A to po vás, ako hovorí!

Prečítajte si o to vedieť, Top Rýchle kozmetické tipy pre zaneprázdnených mamičky, ktoré môžu uľahčiť jej vlastné módne vyhlásenie!

1. Získajte groovy Haircut:

Najdôležitejšia vec, ktorú musíte urobiť, je získať dobré účes. Poraďte sa so svojím stylistom, aby vám ľahko udržiavať účes, ten, ktorý nebude trvať príliš dlho, aby sa štýl. Obvykle dĺžky vlasov medzi bradu a ramená sú najvhodnejšie, nie príliš dlho, aby sa riadiť, a nie príliš krátky zviazať. Vo väčšine prípadov mama s deťmi strihu, hľadať niečo, ktorý spadá medzi bradu a ramená, takže to nie je príliš dlhá na správu, ale stále môžete dať do vrkoča.

load...

2. Práca na tie riasy:

Dlhými riasami rovnať krásna žena. Pokúste sa nájsť maskaru, ktorá sťažnosť nahor alebo predĺži vaše riasy. Dlhé riasy tiež oči vyzerať väčšie, čo je ďalší dobrý dôvod, prečo by zaneprázdnených mamičky zvážiť predĺženie tie riasy.

3. Curl Tí Lashes:

Hoci sa to môže zdať ako zbytočná kroku, keď nemáte čas, pričom tie extra sekúnd krútiť vaše riasy stojí za to! Vieme, že riasy, aby vaše oči vyzerať väčšie, ale curling riasy z nich robí vyzerajú lepšie a zdravšie súčasne.

4. Kúpiť Efektívne Korektor:

Prichádza jedna z najúčinnejších kozmetických tipov pre nové mamičky. Ako mamička, tmavé kruhy pod očami sú niečo, čo ste sa všetci tvárou v tvár. V skutočnosti, to prichádza s územím. Tak, aby zabezpečili nevyzeráte unavení alebo opotrebovaný, kúpiť účinný korektor pre krytie týchto tmavé kruhy pod očami a získať falošný odpočinul vzhľad.

load...

5. Trvať dlhú kúpeľ:

Vieme, že je mama a pobehujú po deti po celý deň môže byť docela únavné. Tento neznesiteľný rutina vám sotva opustí nejaký čas, aby si masáž. Takže, budúci najlepšiu vec, dostať sa do teplého kúpeľa alebo si osviežujúci sprchu predtým, než idete spať, cítiť svieži a de-zdôraznil. Kúpanie uvoľní myseľ a telo, takže vám žiariace pleť.

6. Hydratujú pokožku:

Nezabudnite pravidelne používať hydratačný krém. Ťažko budete mať dostatok času požiadať nadáciu alebo make-up. Robiť to najlepšie, čo pomocou tónované hydratačný. Okrem udržiavania koža vláčna, môžete byť pripravení okamžite odísť.

7. Premyte Tvarový:

Ako mama, nedostatok spánku je celkom bežné pre vás. Stačí jeden pohľad do zrkadla a vaše opuchnuté oči uprene sa na vás, zbavený spánku. Striekajúcej vodu na tvár; Uistite sa, že ste proti striekajúcej vode na svoje opuchnuté oči. To pomôže uvoľniť ich a aby vyzerali menej červené.

8. Buy pinzetu:

Vieme, že ako mamička, nemáte čas aplikovať základy, takže zabudnite na navliekanie obočie. Kúpiť pinzetu a trhať navyše vlasy z obočia pravidelne, aby si, že čerstvé tvárou vyzerať každý deň.

9. Použitie lesk na pery:

Nezabudnite si lesk na pery, rúž alebo Kontúrovacia ceruzka na pery na vás po celú dobu, aj keď ste v zhone. Lesk na pery je najrýchlejší a najúčinnejší spôsob, ako dať do pucu sami, ak nemáte dostatok času vo svojich rukách.

10. Použitie make-up Mierne:

Make-up nie je niečo, čo by ste sa mali spoliehať na moc. Avšak, nezabudnite odstrániť make-up, než pôjdete do postele. Udržiavať svorku mokrého obrúskov alebo tkanív na strane postele.

Tu sú tipy špecifické pre matky s deťmi rôzneho veku.

Mamičky s batoľatá:

Nové mamičky by mal vždy rozhodnúť pre rýchle opravy, ako väčšinu svojho času strávite pri manipulácii dieťa. Kozmetické tipy na nové mamičky patria:

  1. A "pick-me-up" tvárová maska ​​môže nechať pleť čistú a žiariace. Čistenie pleti. Zmiešajte med s vaječný bielok a aplikovať na tvár. Po 20 minútach sa premýva vodou.
  1. Dajte svojmu vlasom rýchle čaj vodou a citrónom oplach po šampónu, pridajte lesk. Varí sa používa čaj opäť necháva v dostatočnom množstve vody. Po varu, mali by ste mať asi 4 šálky čaju a vody. Ochladí sa a namáhať ju. Potom pridajte šťavu z citróna a použiť ju ako posledné pláchanie po šampónu.
  1. Nemáte čas na šampón. Rýchle núdzové ošetrenie je to, čo budete potrebovať. Posypeme trochu kolínske vody na kefku a čistí si vlasy. To absorbuje olej a zanecháva čistejšie vlasy a voňavé.

Mamičky s tínedžermi:

Mamičky s tínedžermi sa mali snažiť zamaskovať svoje starnúcu pleť. Oni vyžadujú pravidelné režimy pre starostlivosť o pleť. Tu sú tipy pre výrobu kozmetických mamičky:

  1. V dopoludňajších hodinách, pred kúpaním, nezabudnite očistiť a tón pokožku. Vždy majte svoj vatu a čistiaci prostriedok vo vašej kúpeľni. Naneste čistič na tvár. Po niekoľkých minútach utrieť tvár s vlhkou vatou.
  1. Dodávajú pleti obklad vatou vankúšiky namočené v chladenom ružovou vodou. Ružu-voda nasiaknuté podložky môže byť použitý ako očné vankúšiky tiež. Ľahnite si s očnými vypchávkami na dobu 10 minút. To je veľmi relaxačné a skvelý reštaurátor tela i mysle. To pomáha odstrániť únavu a rozžiari oči.
  1. Tvárové masky sú ľahko použiteľné. Môžete to urobiť svoje domáce práce po použití masky. Pripravte si vlastné masku s mandľovou jedle (pozemné Bada), pšeničné otruby (obojok) a raz čajovou lyžičkou každého z vaječného bielka, jogurtom a medom. Môžete ukladať prebytok vo svojej chladničke pre neskoršie použitie. Šetrí váš čas pre istotu!
  1. Pred spaním, máčať si nohy do horúcej vody po dobu asi 20 minút. Pridajte šampón a hrubú soľ do horúcej vody pred namáčaním. Trieť päty jemne pomocou pätnej práčky alebo pemzy. Nikdy nepoužívajte kovové práčky. Umyte si nohy a masáž s výživným krémom nohy. Votrite ho dobre do pokožky. Nezabudnite použiť na popraskané päty. Čistou handričkou, obväz päty a nosiť čistý pár bavlnené ponožky. Po dobu jedného týždňa, opakovať každý večer postup. Okamžite sa poraďte s lekárom, ak existuje bolesť či krvácanie.

Pre matky, ktoré sú tiež Babičky:

Matiek tejto fáze väčšinou sťažujú na vrásky, jemné linky a ďalšie kožné problémy. Medzimesačne kozmetické poradenstvo patrí:

  1. Postarať sa o vaše oči, nezabudnite použiť čistý mandľový olej okolo očí. Používanie prstenník, jemne masírujte oblasť okolo očí po dobu jednej minúty.
  1. Použité čajové sáčky sú účinné prírodné liek na opuchnuté a opuchnuté oči. Namočiť použité čajové vrecúška vo vlažnej vode po dobu jednej minúty. Vytlačíme prebytočnú vodu a použiť ich ako očné vankúšiky.
  1. Pre prirodzený manikúru, vziať 2 lyžice kryštálového cukru do misy a pridajte niekoľko kvapiek citrónovej šťavy a oleja tesne pred aplikáciou. Vezmite si mix na dlaniach a kýlu šúchal ruky spolu, kým sa cukor nerozpustí. Udržiavať ju po dobu 10 minút a opláchnite vodou.

Zaslúžite si to pristane. Podeľte sa o svoje myšlienky a názory na kozmetické poradenstvo pre mamičky v sekcii komentáre.

load...