Makeup

10 prekvapivých mýtov a faktov o make-upu

10 prekvapivých mýtov a faktov o make-upu

Internet, televízia a priatelia-all dobrým zdrojom make-up tipy. Ale úprimne, ako si ani vedieť, či je špička stojí za to? Väčšina týchto tipov počujeme o dopadať byť čisté mýty! Tak, aby vám pomôže vyradiť mýty z naozaj užitočné tipy, sme zostavili tento zoznam top 10 make-up mylné, že každý z nás počuli miliónkrát!

 10 Zaujímavé Makeup Fakty a mýty

Poďme poprsie niektoré mýty a fakty o make-up, tu!

Mýtus 1: Pôdy a hydratačné zložky pracujú rovnakým spôsobom!

Skutočnosť:

Úplne odlišný vo vzorci od zvlhčovače, Primery pomôcť jednoduché používanie základu tým, že vytvorí hladkú základňu a tiež robí to trvať dlhšie. Primer vyplní jemné vrásky, minimalizuje veľkosť pórov a zabraňuje olejnatosť. Na rozdiel od hydratačný, ktorý práve hydratuje a ovládacie suchosť, primer by mal byť aplikovaný po hydratáciu pokožky a pred použitím základ.

load...

Mýtus 2: Red Lipstick nemožno vykonať No všetci!

Skutočnosť:

Vlastné Predpokladá mýtus mnohých teenagerov a začiatočníkov v líčení, tento mýtus je absolútne nie je pravda! Ktokoľvek môže absolútne rockové červený rúž a pozrieť ohromujúci. Jediný tip by ste mali pamätať, je vybrať ten správny červený v závislosti na vašej pleti. Červené rúže sú k dispozícii v rôznych tóny - modrý podtón červené sú všeobecne lichotivé. Áno, môžete vyskúšať rôzne odtiene červenej a vybrať ten, ktorý vám vyhovuje najlepšie.

Mýtus 3: Vyberte si svoj Foundation zodpovedajúcimi ho do svojho čela, krku, líca alebo ručne!

Skutočnosť:

Nájsť perfektný základ je najťažšia úloha v make-up. Farba kože na čele, krku, tváre a ruky úplne líšiť od tváre. Postavte sa pred zrkadlo a položte ruku pri tvári a uvidíte, že vaša ruka je tmavší ako pleti tváre. Jedná sa o najväčšiu makeup mylná, aby zodpovedali vašej nadácie s týmito oblasťami na koži. Stres, pobyt na slnku, poveternostné podmienky môžu zmeniť farbu kože na tvári ako zvyšok tela. Tak, to je najlepšie, aby sa vždy vzorkovník svoju základňu na brade tváre získať dokonalý základ odtieň, a to je tiež dobré, aby to skúsiť v prirodzenom svetle.

load...

Mýtus 4: Lip Kyprší môže zvýšiť veľkosť vášho pery!

Skutočnosť:

Pokiaľ máte tenšie pery, možno ste počuli niekoľko ľudí odporúčate pery plumpers pre vás. Obsahuje feferónky, škoricu, mentol a kofeín, ktorý dráždiť vaše pery viedlo k napučané efekt. To je mylná predstava, že sa jedná o ošetrenie a tento efekt bude trvať dlhšiu dobu. Faktom je, že to nie je trvalé peru plumping liečbu. Jediným riešením pre tenšie pery, aby trvalé výsledky je, aby sa brit augmentácie vykonáva s plnivami kyseliny hyalurónovej.

Mýtus 5: Čerpadlo Váš Mascara Wand dovnútra a von sa zbaviť hrudiek!

Skutočnosť:

Riasenky je make-up produkt, ktorý dostane ľahko zhoršila s užívaním. Čerpanie maskaru prútik a von bude mať za následok iba vháňanie vzduchu do maskary rúrky, čo vedie k sušenie vzorca rýchlejšie ako dátum exspirácie a vzduchu, môže dôjsť bakteriálne akumuláciu. Najlepší spôsob, ako ľahko sa zbaviť riasenky zhlukov je otočiť riasenky prútik v skúmavke a potom pred použitím ho do vašich rias ju utrite obrúskom.

Mýtus # 6: Očné tiene nemôžu rovnať vaše oko farbu!

Skutočnosť:

Kontrastné farby s make-up očí a farba očí skutočne dokáže pozdvihnúť oči a robiť je pop, ale to neznamená, že nemôžete zodpovedali vašej očné tiene s farbou očí. Hnedé oči nemôžu nosiť hnedé očné tiene, modré oči nemôžu nosiť modré očné tiene sú mylné. V skutočnosti zodpovedajúce farebné odtiene môžu tiež silné odvážne tvrdenie.

Mýtus 7: Korektor by mal byť vždy ľahšie ako nadácia!

Skutočnosť:

To je najväčší mýtus veril veľa ľudí, čo je absolútne nie je pravda! To je najlepšie, aby zodpovedali korektor ako je vaša nadácia na vašej pleti, ako je to možné. Ľahšie concealers bude len vaše tmavé kruhy pod očami, chyby a iné nedokonalosti vyniknúť.

Mýtus 8: Pick nadácie, ktorá je ľahšia ako vaša pleť!

Skutočnosť:

Základom je make-up produkt, ktorý sa používa na vyrovnať tón pleti a dať bezchybnú pleť. Ale ľudia predpokladajú, že pri pohľade fair je jediný spôsob, ako dosiahnuť bezchybný vzhľad. Absolútne nie! Väčšina Indov má zahnednuté hnedej pleť a zvyčajne vyzdvihnúť základy, ktoré sú oveľa ľahšie ako náš prirodzený tón pleti. To dáva šedej a popolavý vzhľad pokožky po aplikácii. Najlepší spôsob, ako nájsť ten správny odtieň je, aby zodpovedali čeľusť. V prípade, že základom ľahko zapadá do vašej pokožky, potom ste si vybrali tú správnu farbu. Ak existuje mnoho ťažkostí a zanecháva sivú povrchovú úpravu na koži po aplikácii, potom je to zlý tieň.

Mýtus 9: Make-up spôsobuje breakouts!

Skutočnosť:

Neexistuje žiadny výskum, ktorý hovorí, že make-up spôsobuje akné. Poor hygiena, pomocou prejdenej a nekvalitné výrobky môžu spôsobiť akné a ďalších infekcií. Ďalším hlavným dôvodom trhlinami po party alebo svadby môže byť nevhodné čistiace režim, spí s make-upu, s použitím nečisté kefy, atď. Breakouts môže byť tiež spôsobená použitím zlé produkty, ako je napríklad použitie orosený hotový základ, na príliš mastnú pleť.

Mýtus 10: Kozmetické prípravky môžu Tingle Skin!

Skutočnosť:

Brnenie alebo pocit chladu na koži po aplikácii make-upu nikdy nemôže byť pravda, nie? Ten pocit je výsledkom prísad na výrobku, ktoré dráždia pokožku. Takže, ak máte brnenie alebo dráždivý uplatnenie pocit post výrobku, je najlepšie prestať používať.

Ak ste práve pri detské krôčiky do make-up sveta, majte tieto mýty na mysli! Nenechajte sa vydesiť mongers vydesiť vás od radosti make-upu! Pozeraj krásne!

Už ste počuli o týchto spoločných make-up mýty a fakty? Dajte nám vedieť v sekcii Komentáre nižšie.

load...