Makeup

10 ohromujúcich návrhov Mehndi na zbrane

10 ohromujúcich návrhov Mehndi na zbrane

Každá žena miluje a zbožňuje dobré Mehndi dizajn na zbrane! Zvlášť keď jeho rukami!

Mehndi je neoddeliteľnou súčasťou bohatého indickej kultúry, ktorý vyvinula, zmenilo a vyvinulo po dlhú dobu do mehndi vidíme dnes. V nedávnej dobe, paže Mehndi vzory sa dostali obľubu medzi všetkými milovníkmi Mehndi v rôznych vekových skupinách. Obvykle ruka je hlavný plachty k tomuto umeniu. Ale v poslednej dobe ľudia radi a radšej pol ruku alebo úplné návrhy rameno Mehndi, pridanie farby do náručia rovnako.

Sledovanie obsahu Ako si vyrobiť mehendi Designs videá z našej StyleCrazeTv

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Posledné Mehndi vzory vyskúšať v roku 2015

Mehndi vzory pre zbrane

V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najlepších návrhov sme dnes zvolili pre vás:

1. Fascinujúce! Zložité podrobnosti o tomto Mehndi konštrukcie sú krásne s veľkou radom detailov a motívov. Medzi atrakcie pohody veľké kvetinové vzory rozšíri z dlane a paže. Kvetinové vzory patria tieňovanie, čo hĺbku vzorky. Paisley a kvetinovým vzorom mehndi dáva žiariaci efekt.

load...

2. Krásny a jedinečný dizajn akýkoľvek mehndi milovník neodmietne! Dizajn akcentuje rameno s väzbovému vzoru a tieňovanie okolo neho. Malé detaily a motívy, aby to naozaj jedinečný dizajn, aby sa pokúsili. To možno vykonať samostatne alebo vykonáva s dizajnom zodpovedajúcim na dlani. Akýmkoľvek spôsobom, tento model je určite bude otáčať.

3. Paisley vzory sú základom motív v indických vzorov Mehndi. Tento krásny svadobný návrh vychádza z lakťovej oblasti a siaha až do dlane. Je to dokonalý dizajn pre nevesty.

4. Táto konštrukcia vyniká svojím jedinečným tvarom a zložité detaily. Konštrukcia vyzerá ako náramok a vzťahuje sa na zápästie a siaha až do prstov. Bordó a malé špirálové motívy vyniknúť a tieňovanie taky robí to vyzerať úplne unikátne. To je určite príjemný spôsob, ako dať krásny pohľad na zadnej strane dlane.

load...

5. Tento krásny dizajn pokrýva až k lakťu a je naozaj práca alebo umenie. Zrkadlené prevedenie sa vykonáva na oboch rukách s Paisley vzory & jej najmenších detailov. Konštrukcia tiež obsahuje polkruhový na každom zápästí krúžil s listovými vzormi, ktoré sa obracajú na celok spájajúcej obe ruky. Krása tohto modelu vychádza zo zložitých detailov na dlani, na prstoch a náramok ako dizajn na ramenách.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

6. Táto Mehndi dizajn je nazývaný "Raja Rani" Mehndi dizajn, v ktorom nevesta a ženích zaberať priestor na každej strane. Svadba je zrejmá a hlavné príležitostí na vytváranie takých vzorov. Tento návrh vychádza z dlane a výrazne presahuje lakte. Symbol Om sa Paisley motívy, sú kvetinové motívy a čistý vzorka na ramenách dať nádherný pohľad.

7. Ďalšie "Raja Rani" Pattern: Tento návrh nie je tu vykresľuje len tvár ženy a muža, ale trochu svoje oblečenie rovnako. Aj keď vidíme ženu v klenotoch a s Palla / ghunghat vidíme muža v pagri a sherwani. Tradičné touch čo je ideálna kombinácia pre každú svadbu. Tento dizajn tiež výrazne presahuje lakte s bubnami a krídlovky čerpaných v ňom. Niet pochýb o tom, to je pravda, svadobný špeciálny Mehndi.

8. Tento návrh mehndi ukazuje intenzívne množstvo detailov v danom odbore. Malé detaily v sieti vzorované na zadnej strane rúk pristane. Tiež návrhy na prstoch a na hornej strane prstov vyzerať jedinečné a vynikajúce. Konštrukcia páv na spodnej strane ruky pridáva na jedinečnosti tohto modelu.

9. Trblietky a kameň zdobené Mehndi konštrukcia pre zbrane. Tieto Paisley návrhy prijať hlavné pozície v tomto konkrétnom modeli. Myšlienka pridaním malých kryštálov tak, aby zodpovedala mehndi s šatách vyzerá skvele a dáva Mehndi pekný šumivé zvrat.

10. Konštrukcia ponúka veľké výrazné kvetinové motívy spolu s malými kvetinovými a Paisley vzory. Ideálne pre všetkých tých, ktorí majú radi trochu nezvyčajné voľby a neváhajte experimentovať. Dúfame, že ste sa tešili prechádzaní našich najlepších návrhov, rovnako ako sme si užili písať o nich. Prosím ťa, zanechať komentár na svojom obľúbenom pick a to zdieľať so svojimi priateľmi rovnako. Zostaňte naladení na ďalšie zaujímavé Mehndi vzory.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...