Makeup

10 obrázkov Trisha bez make-upu

10 obrázkov Trisha bez make-upu

Trisha Krishnan, narodil 4. Mája 1983 je južná indický herečka. Ona tiež robila nejaké bollywoodských filmov a je známy hlavne pre jej úlohu vo filme Khatta Meeth opak Akshay Kumar. Trisha má silné rysy sú jej krásny úsmev a nevinná tvár.

Väčšina juhoindickom herečky často vyjsť von bez make-upu, na rozdiel od herečiek Bollywood.

Tu je niekoľko fotografií z Trisha bez make-upu.

Trisha bez make-upu Obrázky

Pozrite sa 1

To je jeden z nejroztomilejší obrazy herečka. Odtiaľ Trisha nevyzerá ideálne ako celebrity. Vystúpiť bez make-upu, keď dokazuje, že nikto nie je dokonalý, ani celebrity. A ona je určite nebojí ukázať svoju pravú tvár celému svetu. Vyzerá rovnako ako normálne dievča od vedľa bez make-upu.

load...

Pozrite sa 2

Na druhom obrázku, Trisha tvár vyzerá úplne holé bez make-upu. Trochu tónované balzam na pery by zachránil tie pigmentované pery.

Pozrite sa 3

Tu Trisha je videný vo funky oblečenie. Ona používa ju ukradol ako vedúci kapely. Vyzerá to trochu 80. Rokov, ale stále vyzerá pekne.

Pozrite sa 4

Obraz Trisha Krishnan bez make-upu prijatá u nej doma, pozeral hviezdne očami v objektíve. Fotograf musel byť radi, že ju kliknutím. Tieto čierne šortky predviesť svoje dokonale tónovaný nohy a voľné tričko potvrdzuje jej láska k pohodliu obliekania.

load...

Pozrite sa 5

V tejto snímke, Trisha je bez stopy make-upu. Ale jej vzhľad je stále jasná a jej tvár žiariacu. Jej úsmev je tu naozaj krásna.

Pozrite sa 6

Je to stará fotka Trisha je. Všimnite si, ako vyzerá štíhlejší a mladší v tomto jeden v porovnaní s jej poslednej snímky. Tie šaty, čo je tu v vidieť je úplne z módy teraz.

Pozrite sa 7

Vyššie uvedený snímok bol zhotovený počas svojho cvičenia jogy. Dokonca aj bez make-upu, Trisha vyzerá verí. Jej jasne zelené tričko naznačuje, že sa nebojí ísť tučne s farbami. Červené vlasy kapela je šikovný cvičenie doplnkom.

Pozrite sa 8

Khatta Meeth dievča prišla oblečená v jednoduchom modrom Kurti sans makeup pre propagáciu filmu v ateliéroch Hello96.4 FM. Jej koža vyzerá bezchybný a prostý akýchkoľvek škvŕn.

Pozrite sa 9

Tu Trisha vyzerá jednoduchá, ale sladké. Je dokázané, že nepotrebuje make-up, aby vyzerali dobre. Jej vlasy zviazané do jednoduchého pony s niekoľkými údermi na boku.

Pozrite sa 10

Táto južnej indický krása nikdy Zdá sa, že nás nesklame. Ona je oblečená v neformálne oblečenie vo voľnej modré tričko a zodpovedajúce čiapku. Vlasy sa narovnal.

To sú naše obľúbené Trisha fotografií bez make-upu. Teraz, keď ste videli tieto obrazy, myslíte, že môže prechádzať ako o kráse aj bez make-upu? Podeľte sa o svoje myšlienky v komentári časti a dajte nám vedieť.

load...