Makeup

10 obrázkov Sridevi bez make-upu

10 obrázkov Sridevi bez make-upu

Sridevi robila jej prvý vstup do pozlátko mesta, keď jej bolo len štyri roky staré dieťa. Debutovala ako dieťa umelca v Tamil filmu, Kandan Karunai 'ako bublinky, Muruga'. Vzala pôsobí ako svojej profesii od svojho dospievania. Tento nádherný umelec hral v niekoľkých tamilských, telega a Malayalam filmov s niektorými najväčšími hviezdami tej doby, vrátane Rajnikant a Kamal Hassan. Ona robila jej Bollywood debut v 'Solva Sawan' opačnej Amol Palekar; Avšak,, 'Himmatwala naproti Jeetendra založená nohami pevne na Bollywood.

Ona hrala v rade po tom filmov; niektoré z nich boli hity, zatiaľ čo niektorí proste vynechal, aby sa značka v pokladni. Bola to jej film, Chaalbaaz ', ktorý potvrdil ju postaviť vo filmovom priemysle a pomohol jej získať požadovaný stav superstar v Bollywood. To znamená, že aj naďalej poskytovať hity po hitov s každým filmom jej. Po 16 rokov dlhej voľno, oznámila svoj návrat so svojím novým filmom, English Vinglish ', čo sa ukázalo byť hit pri pokladni a bol rovnako ocenený kritiky.

Sridevi bez make-upu obrazoch

Takže tu vám prinášame 10 inštancií Sridevi bez make-up hľadá jej najlepšie!

1. Sridevi ako skvelého Matka

Sridevi je milujúca matka a vždy vytiahne čas zo svojho nabitého programu tráviť čas so svojou rodinou. Ona bol Videli s dobou slávnostné s jej dvoma krásnymi dcérami a manželom majú večeru v najpopulárnejšej čínskej reštaurácii v Bombaji, Hakkasan. Ona vrhnúť svoje ultra-glam vzhľad a prevzali jednoduché žiadny make-up pohľad na rodinný výlet. Mala na sebe jednoduché béžovej hore a modré džínsy a nosila šatku okolo krku dokončiť vzhľad.

load...

2. Sridevi na medzinárodnom letisku v Bombaji

Tu bol chytený herečka sridevi bez make-upu, ktorí prídu na letisku Mumbai International spolu s rodinou sa vracia zo svojej dovolenky. Mala na sebe čierne džínsy s zastrčený v tričku a tiež nosili červenú a čiernu šál okolo krku. Ona doplnený vzhľad s širokým čiernym opaskom a taupe Tod tašky v Pythone tlači. Tam bol naozaj ani smietka make-up možno nájsť na tvári.

3. Sridevi škvrnitý s rodinou na letisku

Ide o ďalšiu snímku letiská Sridevi a tentoraz cestoval vo veľkom štýle. Sridevi bola na jej najlepšie glam seba a vyzeral ako naozajstný diva. Mala na sebe fialovú zakryť alebo ramenami cez pláň, čierny zhora a čierne legíny pridať farbu k celkovému nudný vzhľad. Jej silné obrúčky okuliarov na čítanie na cestách, jej predimenzované Birkin bag držať všetky základné výrobky, a vyhlásenie, hodinky doplnený vzhľad dokonale. No, mohla by sa rozhodli pre lepšiu obuvi hoci. Celá rodina sa pozrel vysoko v duchu a vytrhnutiu, ako oni robili ich cestu von z letiska.

4. Sridevi Na Yash Chopra je 'Chautha Ceremony'

Takmer celý Bollywood sa objavil, aby vzdali hold kultový filmár Yash Chopra na jeho, Chautha obradu ', ktorá sa konala v štúdiu Yash Raj sa v Andheri. Amitabh Bacchante, Shahrukh Khan, Vinod Khanna, Shatrugan Sinha, Katrina Kaif, Anushka Sharma a niekoľko iní boli prítomní. Sridevi tam tiež prišiel so svojím manželom Boney Kapoor. To je celkom šokujúce žiadny make-up snap tejto hviezdy. Sediaci na zadnom sedadle svojho auta, vyzerá uschnuté a starý na tomto obrázku.

load...

5. Sridevi so svojimi dcérami

Chhatrapati Shivaji medzinárodné letisko sa premenila na Celeb hot spot ako hviezdy odišiel do 2017 iIFA slávnostnom odovzdávaní cien, ktoré sa konalo v Singapure. Paparazzi boli rozhádzané po celej letiska a hviezdy boli pozorované by im ukladala s mnohými predstavuje pre kliknutia. Sridevi išiel do Singapuru s celou svojou rodinou. Mala na sebe vojenské zelené šaty spárované s čiernymi legínami a čierne sandále. Sridevi je väčšinou vidieť na cestách bez make-upu a tentoraz aj to nebolo inak. Ona prijala úplnú žiadny make-up pohľad na cestu do Singapuru.

6. Sridevi pózujú s Kollywood Herečka Vedika

Sridevi bol Videli pózujú s Kollywood herečkou Vedika v Bloomingdales, zatiaľ čo na nákupy. Sridevi vyzeral veľmi roztomilé a drzá v bielom ovinúť okolo sukne, svetlo modré ramenami s biele tričko pod ním. Jej striebro strappy ploché sandále idú veľmi dobre s šaty. Nechala tvár chýba make-up a len aplikoval gaštanový odtieň rúžu pridať živosť do tváre.

7. Sridevi At The Hare Krishna Temple

Priatelia neskoré Surinder Kapoor, veterán režisér a Anil Kapoor otca, zhromaždili na Krishna chrámu Hare v Bombaji pre modlitebné stretnúť. Niekoľko biggies z Bollywoodu, vrátane Kapoor klanu, Salman Khan, Sanjay Dutt, Akshay Kumar a Dimple Kapadia prišiel zaplatiť ich posledný úctu k jeho zosnulej duše. Sridevi bolo vidieť úplne žiaľ zasiahnutý smrti svojho svokra.

8. Sridevi s manželom Na sirdem Sai Baba chrámu

Vyššie uvedený snímok bol zhotovený na Sridevi a Boney Kapoor návšteve chrámu sirdem Sai Baba v máji tohto roku. Herečka a jej manžel išiel zaplatiť úctu v chráme a získať božie požehnanie z Sai Baba svojich pripravovaných projektov. Sridevi vyzeral celkom žiarivý, v skutočnosti lepšie ako mnohí z jej rovesníkov sans make-up. Jej škvrny a vrásky sú tiež nie je moc prominentnú v tomto obrázku. Ona vyzerá veľmi pekne a elegantný v tomto ružovom obleku.

9. Sridevi škvrnitý s manželom Na Tirupati

Sridevi s manželom navštívili Tirupati ponúkať modlitby na Lord Venkateshwara chrámu pred vydaním jej comeback bollywoodskeho filmu, English Vinglish '. Sridevi na sebe zelenú kanjeevaram sárí a nosila diamant a smaragdový náhrdelník spolu s zodpovedajúce náramky accessorize vzhľad.

10. Sridevi Na Amritsar Zlatý chrám

Tento Bollywood herečka bola videná sa modlia pri Zlatého chrámu v Amritsar tento rok v apríli. Navštívila sväté Sikh svätyni len pár dní potom, čo bol titul s Padma Sri, čo je štvrtá najvyššie civilné ocenenie v Indii. Ona si obliekol absolútnu oddanosti avatara, oblečený v jednoduchom bielom sárí s červeným okrajom, a sported prirodzený vzhľad sans make-up, veľmi vhodné pre túto príležitosť.

Tak čo hovoríte na tieto Sridevi bez make-upu fotografiách?

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, podeľte sa o svoje názory v poznámke časti.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6

load...