Makeup

10 obrázkov Sonam Kapoor bez make-upu

10 obrázkov Sonam Kapoor bez make-upu

Sonam Kapoor je dcérou Anil Kapoor, známeho Bollywood herec. Pred začatím jej kariéru ako herečka, ona pracovala pod Sanjay Leela Bhansali ako asistent réžie. Debutovala s Sanjay Leela Bhansali je "Saawariya" po boku Ranbir Kapoor. Film neurobil dobre pri pokladni, ale jej herecké schopnosti boli okamžite spoznal. Správala je niekoľko ďalších filmov, ale ani jeden z nich v skutočnosti robil to veľký pri pokladni. Má nejaké veľké bannerovej filmy nastúpi na vydanie, ktoré obsahujú "Ranjhana" a "Bhaag Milkha Bhaag".

Fotografie Sonam Kapoor bez make-upu

Tu sú niektoré neviditeľné fotky Sonam Kapoor bez make-upu.

1. Sonam Kapoor na medzinárodnom letisku v Bombaji

Sonam Kapoor bol odtrhol pri príchode na medzinárodnom letisku v Bombaji z Bénáres so svojím otcom po tom, čo balil natáčanie svojho pripravovaného filmu "Ranjhana". Mala na sebe ohromujúci čiernej a bielej polka bodkovaného šaty a doplnený šaty s Chanel Bag, zlaté sandále a zlaté náušnice. Dokonca pridal pás šiat dať pasu nejaké ďalšie definíciu. Tento obraz Sonam kapoor bez make up vyzerá skvele a elegantný.

load...

2. Sonam Kapoor v čierne nohavice a bunda

Tu Sonam Kapoor je videný v sprievode svojej tety a strýka Sridevi Boney Kapoor. Bola pravdepodobne na ceste do 65. Filmovom festivale v Cannes. Pozrela chic v čiernych nohaviciach a bunde a niesol modrou tašku pridať náznak farby do svojho inak jednotvárne oblečenie. Neexistuje žiadna stopa make-up možno nájsť na Sonam tvári. Ale nevyzerá čerstvo v tomto pohľade. Vyzerá unavene a vyčerpane.

3. Sonam Kapoor na PVR v Bombaji

Tento obraz Sonam bol zastrelený v skríningu oveľa očakávanej bondovky "Skyfall" na PVR v Bombaji predmestskej divadla. Tu Sonam bol sprevádzaný Minissha Lamba a niekoľko ďalších. Sonam je oblečený veľmi nedbalo v tlačených legíny a čierne voľné topy bez make-upu vôbec. Tiež tu Sonam vyzerá trošku unavený a spracuje s tmavými kruhmi pod ním oči.

4. Sonam Kapoor dáva autogram na vejárom

Sonam Kapoor bol Videli v Chandigarh s ventilátorom, kde sa šťastne ukladajú povinnosť žiadosť dievčaťa pre autogram a obrázok. Sonam je v podstate veľmi na zem dievčine, ktorá nevadí idú miesta, bez toho aby jej bodyguardov. Vyzerá celkom odlišný v tejto snímke, než ako vyzerá na navijaku života.

load...

5. Na pohreb

Tento snímok bol zhotovený na pohrebe svojej tety a Boney Kapoor prvá manželka Mona Kapoor. Mona Kapoor zomrel vlani v októbri po tom, čo bojuje s rakovinou viacerých orgánov po dobu 5 mesiacov. Pohrebný sprievod viedol jej syn a Sonam bratranca Arjun Kapoor a manžel Boney Kapoor. Celý filmový priemysel zhromaždili na Kapoor rezidencie vyjadriť svoju najhlbšiu sústrasť. Sonam je vidieť hlboko ovplyvnený zánikom svojho drahého tety.

6. Na filmovom festivale v Dubaji

Toto je jeden z najviac šírené make-up obrazy non Sonam Kapoor. To bolo údajne prijaté v decembri 2017 na filmovom festivale v Dubaji. Ona je oblečená veľmi nedbalo v šatách a vlasy zviazané do drdolu. Stále vyzerá celkom pekne na tomto obrázku. Má nie?

7. V čase, keď v roku 2009 volieb

Tento obrázok sa datuje do roku 2009 Lok Sabha voľbách, kde Sonam vystúpil v štýle odovzdať hlas. Bola vyzdobil v neformálnom oblečení spárované s živočíšnej tlače šatku, čierne legíny, v polovici lýtok bojovníkov a Ray Ban okuliare. Tento chaotický a un-koordinovanej vzhľad nie je príliš jednoduché prenášanie, ale Sonam urobil plnú spravodlivosť na neho. Aj keď nebola aplikovaná make-up, vyzerá veľmi svieži a žiarivé v tomto pohľade.

8. Sonam s ňou Ventilátory

Na tomto obrázku je vidieť Sonam šťastne kliknutí obrázky so svojimi drahými fanúšikmi. Ona je oblečená v jednoduchej bielej Kurta a džínsy a ani raz robí vyzerala unavená alebo podráždená s neustálym cvaknutie zasadnutí. Sme úplne zbožňujem tento obraz a podstatu Sonam je

9. Sonam Štýlová Look At letisko bez make-upu

Sonam Kapoor bol Videli na medzinárodnom letisku v Bombaji nástupom na 64. Filmovom festivale v Cannes vo Francúzsku. Ona je sprevádzaná jej sestra Rhea Kapoor. Tu je vidieť, mávala milujúci fanúšikov rozlúčiť na letisku. Ona je elegantne oblečená v obleku s orezané nohavice. Ale čo je s touto taška Sonam ?? Nemyslíte si, že jej extra veľké a dosť ťažké pre vás nosiť?

10. Sonam Kapoor S Neil Nitin Mukesh

Tu krásny Sonam Kapoor je videný s jej "Hráči" costar Neil Nitin Mukesh na sety. Tento obrázok bol nahraný z nej na sociálnu sieť, ktorá vytvorila značný rozruch vo filmovom priemysle, pretože ľudia išli špekulovať o jej vzťahu s Neilom Nitin Mukesh. Vyzerá celkom ako pláni Jane v tomto obrázku. Určite nie obľúbený de glam obraz z jej rokoch.

load...