Makeup

10 obrázkov Rekha bez make-upu

10 obrázkov Rekha bez make-upu

Bollywood herečky sú zriedka bez make-upu. Aj keď stále môžete naraziť na niektoré výnimky, ako Kareena Kapoor, Katrina Kaif, Kangana Ranaut, Dia Mirza a nedávno Alia Bhatt, je tam jeden glamour diva, kto je nikdy nevidel, bez jej make-up on. Reč je o Rekha.

Legendárny herečka, ktorá išla od bytia tuk a tmavé, aby sa stal štíhly a spravodlivé, Rekha skutočné meno je Bhanurekha Ganesan. Čo je to 59 rokov stará dáma Unikátna je jej nikdy sa meniace módny vzhľad - Kanjeevaram sárí, červené pery a vlnité dlhé vlasy, väčšinou otvorené alebo niekedy zviazaný. V skutočnosti, že je jedným z tých herečiek, ktorí sa držia na ich osobný štýl, bez ohľadu na to, aké príležitosti a súčasný trend.

Rekha bez make-upu obrazoch

Tu je desať fotky herečky Rekha bez make-upu. Majú pohľad na ne vedieť, ako to vyzerá krása bez make-upu.

1. Rekha a Vidya Balan

To je jej posledná snímka bez make-upu, samozrejme s výnimkou jej červené rúže. Oblasť okolo kútikov očí je naplnená vrana k nohám. Môžete sa tiež pozrieť ťažké pigmentácie a starecké škvrny pod očami. Kedysi krásne Rekha je určite starne, s alebo bez make-upu.

load...

2. Rekha Na Sady S Sridevi

Jedná sa o veľmi starý snímka z nej odobratých na sety. Tu je vidieť, bez stopy make-upu. Bez očarujúce make-up na tvári, Rekha vyzerá veľmi bežné, rovnako ako akýkoľvek iný pravidelný dievčatá. Ak zistíte, že starostlivo, uvidíte, že tento snímok bol zhotovený pred Rekha urobil akýkoľvek zosvetľujúci pokožku ošetrenie. To je počas svojej transformáciu z tuku, aby sa zmestili, takže trochu chubbiness je tam stále.

3. Rekha v jej film Khoon Bharat Maang

Tretí obrázok je z filmu Khoon Bharat Maang. Jednalo sa o film, kde v prvej časti, jej postava musela byť zobrazené bez make-upu. V tomto obrázku môžete vidieť, ako sa jej pery vyzerajú pigmentovaná bez rúžu.

4. Rekha V Sans make-up

Tento obraz je stále ešte zo starého filmu. Odtiaľ Rekha je opäť vidieť sans makeup. Ona má na sebe vlasy v jednoduchom voľnom vrkoča s cestičkou uprostred. Tento snímok z nej rozhodne nie je, aby vyzerala ako diva.

load...

5. Village Girl Rekha No Makeup Picture

Tento obraz jej je opäť zo starého filmu. Tu hrá úlohu dedinské dievčatá a nemá žiadny make-up na. Jedinou ozdobou na jej tvári sa zdá byť jednoduchá bindi. Rekha hľadá trochu bacuľatý a jej pleť stále zdá byť prirodzené (čo je dobre), takže sa zdá, že toto bolo tiež prijaté pred zosvetlenie liečby údajnej kože.

6. Rekha s mokrými vlasmi v kúpacích scény

Starý obraz jej že jej ukáže v scéne kúpanie od jedného zo svojich filmov. Všimnite si mokré vlasy. Rekha stále vyzerá tu trochu bacuľatý. Jej koža príliš Zdá sa, že jej prirodzená farba. Je tu určitá nevinnosť a čerstvosť o nej, že je celkom lákavá. To nebude zlé hovoriť, že Rekha vyzerala krajšia vo svojom prirodzenom avatara, než so všetkým make-up.

7. Rekha v čiernej a bielej Obrázok

Čiernobiely obraz Rekha zo starého fotenie. Aj keď má minimálnu make-up, vyzerá celkom úchvatne v tomto jeden.

8. Rekha s ňou Trademark účes

Tu Rekha vystatuje svoju ochrannú známku účes. Jej dlhé vlnité vlasy sa prehnala na jednej strane tváre a ona má na sebe žiaden make-up.

9. Rekha s minimálnou make-up

To je jeden z posledných obrazov ona, ktorá je stále okolo, kde je vidieť, s minimálnym make-up. Tu má na sebe okrídlené očné linky a nahé lesk. Iné, než to, že sa zdá byť bez make-upu.

10. Rekha s žiariace tváre

A konečne obraz Rekha s plne tvorená vzhľad. Hoci jej koža je pokrytá v make-upu, akné značky sú na lícach dobre viditeľný. Iné ako tejto konkrétnej oblasti, sa podarilo, aby sa zvyšok tváre a krku vyzerajú celkom hladké.

Tak, ako sme stále hovoriť znova a znova, nie je krása ako svojej prirodzenej kráse. Samozrejme make-up je skvelý, ale je to vždy dobrý nápad použiť make-up, aby posilnili svoje funkcie, a nezakrýva svoj prirodzený vzhľad. Nielen, že použitie príliš veľkého množstva make-upu bude zlé pre vašu pokožku, bude to tiež skončí skrýva svoju pravú krásu. Pokračuj, chváliť, skutočná 'vy!

load...