Makeup

10 obrázkov Kristen Stewart bez make-upu

10 obrázkov Kristen Stewart bez make-upu

Kristen Stewart je americká herečka najlepšie známa pre jej úlohu "Bella Swan" vo filme Twilight. Ona bola vymenovaná v ľudovej časopise zozname najkrajších žien. Kristen je veľmi pekná herečka a vyzerá rovnako dobre, bez make-upu, keď sa robí s make-up.

Kristen Stewart bez make-up:

Tu je 10 najlepších obrázky Kristen Stewart bez make-upu.

1. Kristen Stewart s blond vlasmi:

Kristen Stewart bol zobrazený športové blond vlasy a ležérne sako. Tento snímok bol zhotovený bez nej na sebe žiaden make-up a ona stále vyzerá očarujúce.

load...

2. Twilight Promo:

Kristen Stewart bol zobrazený podporovať jej film súmraku v júni 2009. Bola zobrazený na sebe džínsy a tenisky. Aj keď nemal žiadne tvorí ďalej, stále vyzerala skvele. Ona je v skutočnosti často videný bez make-upu, keď sa radšej pozerá prirodzené.

3. Jeans Nemusíte make-up:

Kristen Stewart bol fotografovaný v mnohých prípadoch bez make-upu. Ona je známa pre jej úlohu ako Bella Swan, kde hrá rolu dospievajúcej zamilovaná do upíra. Ona vyzerá úžasne na obrazovke, ale báječný mimo obrazovku príliš.

4. Kristen Stewart v neformálnej:

Kristen Stewart bol fotografovaný bez make-up a na sebe mikinu a džínsy. Vyzerala veľmi unavená v obraze. Aj keď vyzerala vyčerpaná a vyčerpaný, ona ešte podarilo vytiahnuť z chladný vzhľad.

load...

5. Bezstarostný:

Kristen Stewart bol fotografovaný bez make-up v šaty nedbalo leňošenie na zelenom pohovkou. Vyzerala úplne ohromujúca, aj keď nemala žiadny make-up. Ona je určite hviezda, ktorá nemusí ísť z cesty, aby bolo dosť, pretože ona prirodzene už je.

6. Green je Kristen Farba:

Kristen Stewart bol fotografovaný na sebe zelené šaty a minimálne make-up. Mala vlasy nechať na holičkách a očarujúce úsmev na tvári. Ona je nádherná herečka, ktorá má prirodzené dobrý vzhľad, ktoré vyzerajú najlepšie, keď nie sú schované pod tóny make-upu.

7. Kristen Stewart v zime:

Kristen Stewart bol fotografovaný vo veľmi neformálne zimné oblečenie bez make-upu. Vyzerala úplne ohromujúca. Mala vlnenú čiapku na hlavu a vlasy nechať na holičkách. Vyzerá tajomný a očarujúce v obraze.

8. Kristen Stewart s White tričko a slnečné okuliare:

Kristen Stewart bol fotografovaný na sebe biele tričko s lupa zastavil hlavu. Nemá make-up na, ale vyzeral úchvatne. Má veľmi peknú tvár, ktorá vyzerá, keď ešte úžasné postráda make-up.

9. Kristen Stewart s modré tričko a slnečné okuliare:

Kristen Stewart bol fotografovaný v tmavo modrom tričku a čiernych okuliaroch. Hoci jej oči boli pokryté, by sa dalo rozoznať, že nemala žiadny make-up na. Napriek tomu vyzerala úplne fantasticky.

10. Airport Casual:

Kristen Stewart bol fotografovaný na letisku nesúci jej pas a kabelku. Ona bol Videli na sebe čiernu čiapočku, sa roztrhol ležérne tričko a námorníckej modrej džínsy. Vyzerala úplne ohromujúca a to napriek skutočnosti, že nemal na make-up. Kristen Stewart žiadny make up show je úžasná. Je to báječná herečka, ktorá vyzerá fantasticky a bez make-upu.

Kristen Stewart bez make-up vzhľad je rovnako ohromujúci. Čo hovoríš? Voľno je komentár!

load...