Makeup

10 obrázkov Kajol bez make-upu

10 obrázkov Kajol bez make-upu

Ponúkaný ako jeden z najväčších herečiek Bollywood, Kajol má určite tiež vplyv na indickú kinematografiu. Je to jej mimoriadny herecký štýl, elegancia a nadšenie, ktoré ju odlišujú od svojich súčasníkov. Narodila sa v rodine Bengali- Marathi, ktorý mal dlhú a slušný históriu v indickom kine.

Kajol Prvá schôdzka s konaním stalo v útlom veku 17 rokov s Rahul Rawail filmu "Bekhudi", ale to bolo "Baazigar", ktorý vyniesol jej toľko potrebnej uznanie. Jej film "Dilwale Dulhaniya Le Jayenge" naproti Shahrukh Khan sa ukázalo byť obrovský úspech a vyhral ju najlepšiu Filmfare cenu za najlepší ženský herecký výkon. Po "Kabhi Khushi Kabhi Gham", vzala päťročná prestávky a urobil super vrátiť sa "Fanaah" opačné Aamir Khan, ktorý jej získal ďalšie ocenenie Filmfare. Ona si vzala herca Ajay Devgn v roku 1999 a je obdarený dve deti, dcéra a syn Nyaasa Yug. Kajol má dokonalú pleť a dobre vyzerá bez make-upu.

Kajol bez make-upu Pictures

Tu je top 10 obrazmi Kajol bez make-upu.

1. Kajol na Moinuddin Chishti

Ajmer Sharif je populárny náboženské destináciou, kde mnoho Bollywood herci prídu zaplatiť úctu k náboženskej svätyne väčšinou pred vydaním svojich filmoch alebo ponúkať modlitby. V septembri 2016, Kajol bol tiež videný so svojou rodinou v svätyni Khwaja Moinuddin Chishti. Jej detský prítomnosť vyvolala väčšiu zvedavosť, ako to bolo jej syn Yug prvé verejné vystúpenie. Kajol bola pokrytá burky a Muti farebný ukradol bez make-upu.

load...

2. Kajol na medzinárodnom letisku v Jaipur

Tu Kajol je videný s jej manželom a sestrou na medzinárodnom letisku v Jaipur v septembri 2017. Tieto Devguns boli en-cesta k Kale Hanuman chrámu hľadať božské požehnanie Pána Hanuman v opevnené mesto. Kajol bol oblečený v jednoduchom hnedom hore a džínsy spárovaná s nadrozmerných odtiene a klikol pri čakaní na letisku na ich auto.

3. Kajol na medzinárodnom letisku v Bombaji

Kajol sa odtrhol na letisku Mumbai Medzinárodného dňa 6. Októbra 2017. Ako obvykle, keď je videný oblečený v džínsovej a odpaliska a dlhá ukradol. Ale jej príliš veľký žltý vak je iste oko chytí. Vyzerá veľmi svieži v tomto vzhľad aj bez stopy make-upu.

load...

4. Kajol na Durga Puja

Kajol, všetko nedotknuté v bielom, navštívil 65. Severnej Bombay Sarvajanik púdžu ktorý sa koná každoročne Mukherjee rodiny. Jedná sa o jednu z najstarších pandals v Bombaji a navštívi každoročne Kajol a jej rodinou osláviť Durga puja. Vyzerala veľmi krásna v bielom bez rukávov, salwar kamize, vlasy zviazané do copu a minimálne make-up len s Kohla a vložkou a straty na pery. Proste som rád tento pohľad.

5. Kajol na Yash Chopra Tribute

Tu Kajol je videný s inými Bollywood celebrity hold zosnulému Yash Chopra. Obrovské množstvo rodinou, priateľmi a kolegami Yash Chopra išiel do štúdia Yash Raj na uctiť na gigantu. Indický kino utrpel obrovskú prázdnotu, ktorá nemôže byť vyplnený po dlhej dobe.

6. Kajol Holiday Spot

Kajol bol videný podporovať úsilie matkinej aby sa zachovala letné destinácií Lonavala a Khandala. Tanuja má dom v Lonavala a chce viac parkov a otvorených priestorov v Bombaji a okolitých prímestských oblastiach. Kajol sa objavil jasný a krásny vo svetlej multi farebné skok obleku a bol celý mazľavý a spokojný so svojou rodinou. Milujeme tento vzhľad Kajol Devgan bez make-upu.

7. Kajol Boris Johnson

Tu Kajol je videný s Boris Johnson, ktorý prišiel na návštevu do Indie vlani. Boris bol vraj nútený cestovať hospodárstva triedy na jeho ceste do Bombaja od Hyderabad ako všetky sedadlá business triede boli obsadené Kajol a jej spoločníkmi. Takže Boris Johnson pokorne dodržané cestovať v ekonomickej triede.

8. Kajol v Severnej Bombay Durga Puja Sindoor Utsav

To je ďalší obrázok z vlaňajších North Bombay Durga puja Sindoor Utsav. Táto slávnosť sa konala v Tulip Star Hotel v Juhu. Kajol bol sprevádzaný niekoľkými celebritami usilovať o požehnanie Maa Durga a ponúkať ju na rozlúčku na Dasha. Dokonca aj bez make-upu Kajol vyzeral úplne ohromujúce v bielom sárí a červenú blúzku.

9. Kajol v Rahul Rawail je Stella Adler Acting Studio Launch

Tento snímok bol klikli na Rahul Rawail je Stella Adler pôsobiace štúdio štartu v Santa Cruz 30. Septembra 2016. Táto inaugurácie strana sa zúčastnilo celebrity, ako je Rishi Kapoor, Poonam Dhillon a Sweta Kwatra. Kajol tu vyzerá veľmi bežné, bledá a nemoderné čierne voľné kovanie kurte, čierne členkové dĺžka nohavíc spárovaná s obyčajnými striebornými sandále. Vlasy sa nedbalo zviazané do drdolu a bez make-upu vôbec. Je zrejmé, jeden z nie tak dobrý mimo obrazovku pozerá na Kajol.

10. Kajol na medzinárodnom letisku v Bombaji

Tento snímok bol klepli na Mumbai medzinárodné letisko po jej návšteve Berlína pre jej film "Moje meno je Khan". Kajol nemal náladu pózovať pre shutterbugs a zdá celkom mrzutý a podráždený. Mala na sebe jednoduché tričko a džínsy s tými svojimi červenými obrúčkami okuliarov ako jej doplnok.

load...