Makeup

10 obrázkov Avril Lavigne bez make-upu

10 obrázkov Avril Lavigne bez make-upu

Tento polčas Canadian, napoly Francúz dievča dostala do USA Billboard je s ňou debutový album "Under My Skin". Avril Lavigne pieseň spisovateľ držala cieľ číslo jedna na každom jednotlivom Chartbuster a nakoniec sa stal hlasom počítať.

Avril Lavigne bez make-upu

Tu sú niektoré z našich zvýhodnený Avril Lavigne, bez tvoria obrazy.

1. Geek Young:

Pri pohľade na tento lusknutím Avril, nikto by si kedy dokázal predstaviť ju premeniť v bomba, že je dnes! Klikol na jej ranom mladistvom veku, Avril bolo známe, že je múdra baba od detstva; avšak jej láska k hudbe stál pri nej vždy. Hlavným transformácie bol výsledok zlomené srdce a túžba pochopiť, čo sa nazýva láskou.

load...

2. Okuliare kúzlo:

Avril Lavgine a jej láska k okuliare boli synonymom od detstva. Ak tomu tak nie je jej Kohl, musela mať nejaký módne okuliare na Vybavte oči. Športové výstredného okuliarov podľa Mercury NYC, Avril miluje viac sústrediť na hornej strane tváre. Cíti to spôsob, ako ženinho srdce spočíva v jej krásnych očiach.

3. Surfovanie:

Surfovanie nemôže byť oveľa zábavnejšie pre Avril než to, keď plánoval ísť celú Bonkers na surfe. Športové tropické nohavičky kufor pre mužov a mikinu s čiapočkou, keď úplne dostane androgýnny vzhľad priamo v mieste. Avril miluje skúmať jej divoška stranu, keď nie sú na javisku a pokiaľ ide o jej dobrodružnú cestu.

4. Beach Party:

Popper oko na tomto obrázku, Avril bola videná na pláži vystatuje jej štíhle a fit telo v drvenej bielej teplé nohavice a skromný priesvitného odpaliska. Odpaliska hrá upútavku pre jej tropické tlač bikiny top, ktorý nahliadol zakaždým, keď sa ťahal. Čo hral kúzlo tohto pohľadu bol jej non make-up tvárenky vzhľad a hviezdne tetovanie padajúce hviezdy na zápästí a pásu.

load...

5. Winter Look:

Pri prechádzke so svojím vtedajším priateľom, Avril Lavigne klikol na svetlé nedeľu zimné ráno. Diamant v tvare tlačený sveter sa stal zúriacej trend po ona bola videná v jednom. A v skutočnosti sa stali súčasťou šatníka pre mnoho dievčat fanúšikov, ktorí ju majú radi. Snažila semi ležérny vzhľad formálnych nohavíc v čiernej farbe, aby šiel s olivou a hnedej mix sveter a šedej teplejšie tričko.

6. Letiska:

All spackal s jej krásne kadere divoko tečúcej, Avril bola videná rúti pochytiť letu. V šedom aztéckej tlačovej pot košeľu a modré džínsy nosila ju na zákazku tašku. Čo zachytiť fotoaparátom paparazzi bol strieborný retiazka, ktorý visel z vrecka pripojenie k opasku. Je to proste zdôraznila jej rapper stranu alebo ňou musel sledovať módny trend.

7. Starry Walk:

Pri prechádzke pozdĺž chodníka slávy v Hollywoode, pani Lavigne práve videli, ako jej tlačí ruku môžete pridať šmrnc. Pozrela perfektné záhadnú dievča v jej čiernom saku reťazcom spárované s fľašou zelené topánky. Ak tomu tak nie je pre jej hudbu, jej pohľad určite potrebuje tlieskať, keď sa nosia ho s veľkých okolkov.

8. Party Girl:

Jednoduché a roztomilé v tomto pic, Avril bol Videli párty bez svojho obvyklého Kohla a lesku. Len úsmev a tam bol party girl zapichovanie do určitej hojdacia hudbu.

9. Anjelské:

Avril Lavigne v pláne ísť celú de-glam v jednej zo svojich videí. Hra na anjela, ona pristane v modrom šifónu šaty ako jej tvár mala pokojnú úsmev a mäkkosť okvetných lístkov.

10. Tesne pred Gig:

Avril miluje núdzi pred každým javiskové výkon a rozhodne sa ísť ľahko s jej pohľadom. Žiadny make-up tak, uvoľnil vlasy a obyčajné šedé tričko a pohodlné džínsy, aby vyzerala nádherné a zmyselné. Perfektné rocková hviezda, ktorá robí jej fanúšikovia zblázniť so svojou hudbou.

Takže čo je váš verdikt o týchto Avril Lavigne snímok bez make-upu? Napíšte nám komentár!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

load...