Makeup

10 obrázkov Asina bez make-upu

10 obrázkov Asina bez make-upu

Asin Thottumkal debutoval naproti pánovi Perfekcionista, Aamir Khan, v Ghajini. Ona je známa pre jej jednoduchý, ale účinný predstavenie. Ona si istý dostal chuť na úspech vo veľmi mladom veku, ale nikdy nechať to na hlavu. Ona je dokonalým príkladom toho, ako jednoduché môže byť zmyselný taky. Asin bol obdarený prirodzene dobre vyzerajúce znaky, ktoré sa často používa ako brnenie, keď vystúpil bez make-upu.

Asin bez make-upu Pictures

Tu vám prinášame Top 10 fotky Asin bez make-upu.

1. Pohodlie v cestovnom ruchu:

Naše zahnednuté krásy Asin dáva Comfort navrch pri cestovaní. Tento obrázok bol zastrelený, keď bol odletieť do Singapuru na premiéru svojho filmu Housefull 2. Tieto pohodlné bavlnené nohavičky a kontrastné ružovú košeľu a tmavo modrej teplejšie je všetko Asin potrebuje pridať k nej postoj a prírodných krás.

load...

2. Asin Caught In Her Casuals:

Chytený pri jednej zo svojich príležitostných výletov, Asin ochotne pózovala pre paparazzov v tejto červenej kockované košeľu stratiť. Asin necháva vlasy nadol v tejto extrémne neformálnej avatarom sa bez stopy make-upu. Hovoríme palec hore k nášmu tmavá krásy pre vytiahnutie tento pohľad tak dobre.

3. The Girl Next Door:

Asin je obdarený krásnym žiarivú pleť. Bola dokonale zapadá tag, dievča od vedľa ', v tomto obrázku. Hnedé sako, otvorený vlasy s ružovým vlasmi kapely a úsmev zomrieť, to sú jediné veci Asin potrebuje roztaviť svoje srdce.

4. Starostlivosť Asin:

Asin ukazuje jej starostlivý stranu v tomto obrázku, kde sa útecha dieťa. Športové ležérne čiernej a bielej horné a zlobným pohľadom, ona vytiahne to žiadny make-up vyzerať bez námahy.

load...

5. Štýlový Asin bez make-upu:

Asin istý rád, že jednoduché, ale to jej nebránilo byť štýlové. Chytený shutterbugs na letisku, nevidíme Asin vyhýbajú. A prečo by to, nie s tým dokonalé čiernej a bielej formálne oblečenie, doplnené o dokonalé topánky a tašky. Čo milujeme ešte viac je jej sebavedomý úsmev!

6. Chic:

Asin šprintoval cez letisko na iné príležitosti, keď bol chytený nosenie tohto veľmi elegantný semi-formálne košeľu a čierne nohavice. Máme špeciálne všimli čierny lak na lak. Že neformálne vysoká buchta a glares jednoducho definovať Asin elegantným kvociente pre nás.

7. Šťastný a predstavujú:

Asin bol vždy láskavý ku svojim fanúšikom. Chválime cestu Usmieva zachytiť našu pozornosť a priateľskú spôsob, akým ona súhlasí pózovať pre náš objektív s ventilátorom.

8. Asin počas natáčania londýnskych snov:

Prasklo počas natáčania v Londýne snov, Asin neodváži ísť pred kamerou bez make-upu. Ona je videná zdieľanie rám s čo-hviezdy Salman Khan. Londýnskej zimné Zdá sa, že udržať ju za studena, ale jej teplé a inteligentné oblečenie istý dopĺňať jej prirodzenú krásu bez námahy.

9. Srdce otepľovanie:

Asin nás zaujal vo svetlohnedej top s úsmevom hrejivá a jej žiarivú pleť ísť s ním. Máme radi, ako jej láskyplne pozerá do objektívu. Udržať ju minimálna vždy funguje najlepšie pre Asin. Nie? Tenhle všetkých Asin snímok bez make-up je určite náš osobný favorit!

10. Pink a sneh:

Väčšina herečky dostať studené nohy, pokiaľ ide o vystúpiť bez make-upu. Asin, či nefiguruje na tomto zozname. Sa odváži, aby sa svet vidieť jej prirodzenú krásu, bez toho aby jediný raz premýšľať o sebe nemá žiadny make-up túto fotografiu vyštekla na jednej z horských oblastiach.

Takže to, čo máte hovoriť o týchto Asin bez make-up fotografie? Ešte zanechajte nám komentár.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5

load...