Makeup

10 najobľúbenejších očných tieni k dispozícii

10 najobľúbenejších očných tieni k dispozícii

Pokiaľ ide o sexi, zvodné očný make-up, jednoducho nezaobíde bez dobrého očné tiene kit, môžeme? Jeden švihnúť z tých žiarivých farieb môžu zmeniť vzhľad našich očiach magicky. Či už chcete oživiť svoj vzhľad na večernú párty, alebo chcete, aby to všetko jednoduché a flirty na prvom rande, všetko závisí na dobrom očné tiene kit. Ak máte niekoľko úžasných očné tiene súpravy vo svojom make-up box, ste absolútne pripravení ísť.

Najlepšie očné tiene súpravy

Sme zostavili zoznam 10 najlepších očné tiene súprav sú k dispozícii v Indii, ktorý vám pomôže chváliť očný make-up dielo bez námahy.

1. MAC Očné tiene:

Kúpiť MAC Eye Shadow Pre ₹ 5,761.00 @ www.amazon.in/mac-eye-shadow

MAC, make-up a kozmetiky obrie, je známe, že prinesie najlepšie prášok očné tiene kedy môžeme dostať. V mac očné tiene kit môžu byť vysoko pigmentované farby aplikovaný hladko a môže sa miešať rovnomerne. Pretože ponúka celý rad úžasných odtieňov, môžete vždy očakávať, že dokonalý vzhľad, bez toho sa otočil svoj make-up v neporiadku.

load...

2. Bobbi Brown Metallic Long-Wear krém Tieň:

Tento oceňovaný očné tiene kit je určite získa vaše srdce, aj keď nemilujú metalické odtiene. Najlepšia vec o tomto produkte Bobby Brown je, že obsahuje veľa kĺzal odtieňov spolu s klasickým zlatom a striebrom. Pigmentové bohatá na odtiene naplnené iskrou môže dať nádherný lesk pre vaše oči.

3. Clinique Quick Eyes Cream Tieň:

Ak ste obdivovateľom krémové očné tiene, uistite sa, že dáte Clinique Quick Eyes výstrel. Tento úžasný krém tieň prichádza s kefou-on vzorca rýchloschnúci, ktorý vám dáva celebrity podobný orosený povrch. Okrem toho vytvára hladkú zamatovú textúru namiesto tvorby škaredé záhyby.

4. Maybelline New York Eye Studio Color Tattoo 24HR krémový gél Tieň:

Tento krém gél tieň od Maybelline využíva pokročilú, atramentovú technológiu ', ktorá dáva veľmi sýte farby tak dlho, ako 24 hodín! Hladký a hodvábna vzorec ľahko kĺže na očných viečok a vytvára intenzívny účinky. Rozmanitosť odtieňov ponúkaných Maybelline je naozaj úžasné.

load...

5. Estée Lauder Pure Color Eye Shadow:

Kúpiť Estée Lauder Pure Color Eye Shadow Pre ₹ 2,131.00 @ www.amazon.in/estee-lauder-pure-color-eye-shadow New Pure Color Eye Shadow od Estée Lauder pomáha vaše oči pop tým, že ponúka vysokú viditeľnosť úpravy a ultra-expresívne vyzerá. Ide o dlhodobý tieň sa zamatovo hladkú štruktúru. , Pravdivá technológie vízie 'a high-tech pigmenty používané v produkte dávajú intenzívny farebné efekty s novou dimenziou.

6. L'Oreal Paris HiP Studio Secrets Professional Bright Tieň Duo:

Ak chcete získať vysoko vplyvu oči, nič by to pre vás lepšie, než tento produkt L'Oreal Paris. Dodáva sa v širokej škále intenzívne-pigmentované odtiene, ktoré môžu byť pridané bez námahy získať dlhodobý pohľad pokrčeniu-free.

7. Očné Covergirl povzbudzujúce 1-Kit tiene:

Predám Covergirl Očné povzbudzujúce 1-Kit Shadows Pre ₹ 1,203.00 @ www.amazon.in/covergirl-eye-enhancers - 1-KIT-tiene

Hovoriť, Covergirl 'a prvá vec, ktorá príde na našej mysli, je úžasné make-up produkty za rozumnú cenu. S týmito Očné Enhancer 1-Kit tieňov, môžete získať všetky typy pohľadov v rámci svojho rozpočtu. Hodvábna naprostá formula CoverGirl Očný Enhancer 1-Kit tieni umožňuje ľahko zmesi ponúknuť vaše oči dobre definovaný vzhľad.

8. Urban Decay Matte Očné tiene:

Teraz, tu je úžasný matný očné tiene kit, ktorý je dodávaný s oslnivou škálu bohaté, intenzívne, a pigmentové bohatých odtieňoch. Aj napriek tomu, že je matný tieň, hladká a zamatová textúra to prima produkt robí. Jeho non-vápenitá úprava udržuje make-up svetlé a svieži po celý deň.

9. Bare Escentuals Kyprá pobytu-tu Očné tiene:

Tento ľahký krém tieň od Bare Escentuals mieša jemne a plynulo. Je to jeden z najdlhšie trvajúcich očné tiene na trhu k dispozícii a môžete si pomôcť, ale milujú svoje svetlé odtiene. Je vodotesný a je schopný hydratujú citlivú pokožku okolo očí oblastiach s vitamínom E a obsahom aloe vera.

10. Stila Convertible Eye Color:

Konečne, tu je 2-in - 1 kit od značky Stila. Výrobok obsahuje prášok tieň a ceruzka vložky. Môžete si vytvoriť dramatický očný make-up koordináciou obe možnosti s pomocou jedného Smudger (vstavané). Celý proces je jednoduché a môžete získať ohromujúci vzhľad v priebehu niekoľkých minút.

Takže, ste pripravení dostať svoju obľúbenú? Ak ste naozaj makeup fanúšik, musíš vlastniť dobré a najlepšie očné tiene kit. Voľba je na vás, ale niektorý z týchto sád vám skutočne odlíšia.

Aký je váš obľúbený očné tiene kit? Už ste vyskúšali niektorú z kitov uvedených v tomto zozname? Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...