Makeup

10 najlepších rúk na odtieň Plum

10 najlepších rúk na odtieň Plum

Summers sa skvele hodí pre nosenie svetlé a svieže farby na pery, zatiaľ čo v zime je ten správny čas na vykonanie hlbokej a odvážne farby. Ale slivka odtieň rúžu je jedinečný a každý ho môže nosiť vo všetkých ročných obdobiach! Je to nádherná červenkastý odtieň tmavo purpurová, veľmi podobné ovocie slivky.

Top 10 Plum Rúže v Indii:

Tu je kompiláciou najlepších 10 najlepších Plum farebné rúže ľahko dostupné v Indii, čo rozhodne si zaslúži miesto vo vašej ješitnosti.

1. Mac Rebel Rúž:

Buy Mac Rebel Lipstick Pre ₹ 3,602.00 @ www.amazon.in/mac-rebel-lipstick

MAC je jedným z najpopulárnejších značiek, ktoré sú známe pre svoje nádherné rúž odtieňov a vzorcov. Robia špičkovej kvality výrobkov, ktoré sú populárne po celom svete. Slivky rúž z MAC má za sebou bohatú a hlbokú intenzitu farieb. MAC rúž v Rebel je obľúbený medzi mnoho hollywoodskych hercov. Vzorec má hladkú textúru a poskytuje dobrú pigmentáciu. To dáva bohaté farby v jedno zotretie. Farba sa zdá byť v skúmavke veľmi tmavá a prenáša to isté pery. To poskytuje dobré pokrytie skrývať pery pigmentáciu. Táto rúž sa počíta ako jeden z najlepších sliviek rúžu veľa!

load...

2. Lakmat obohatiť saténová rúž chilli Plum 225:

Lakmat obohatiť Satin rúžu k dispozícii na indickom trhu najviac vreckové príjemný rúžu. K dispozícii s hlbokým slivkovou tieňa, odtieň Chilli Plum má nejaké červené tóny na neho. Navrhnuté tak, aby vyhovovali väčšine indických tóny pleti, formula rúžu je mäkká a hydratačné. Poskytuje tiež dobrú farbu oplatí a pokrýva pery pigmentáciu celkom dobre.

3. Colorbar Velvet Matte Lipstick Plumberry:

Buy Colorbar Velvet Matte Lipstick Plumberry @ www.amazon.in/colorbar-velvet-matte-lipstick-plumberry

Skvelá voľba pre svadby, to je nádherný slivky rúž. Odtieň má mäkký ružový podtón, ktorý robí farbu nositeľné ktokoľvek. Navrhnuté tak, aby vyhovovali zahnednuté a hlbšie tóny pleti, farba lip zostáva dobré pre 4 až 5 hodín. Vzorec nevyrovná do jemné linky, a tiež poskytuje dobré pokrytie pre pery pigmentácie. Rúž prichádza s rozpočtovou priateľskou značkou.

load...

4. Lakmat Lip láska rúž Plum Pout:

Kúpiť Lakmat pery láska rúž Plum Pout @ www.amazon.in/lakme-lip-love-lipstick-in-plum-pout

Lakmat Lip láska rúž Plum Pout je dodávaný v krásnej lesklé červené veci. Obal rúžu je atraktívny. Odtieň Plum Pout je hlboká pravda slivka tón, ktorý vyzerá skvele na večerné a nočné výstupy. Vzorec rúžu je krémová a ľahko kĺže na pery bez šklbanie.

5. Loreal Paris Color Riche rúž v vášeň Plum:

Vášeň Plum je pravda, slivka lila odtieň s jemnými strieborný lesk častíc. Tieto blyští sú jemne mleté ​​a sú jemné na pery. Hoci to vyzerá, že je odvážny odtieň rúžu guľka, farba je mäkšia a premení lila tónovaný slivky, až budete nosiť. Dodáva, jas tváre okamžite po aplikácii. Vytrvalosť je dobre, že zostane po dobu 5 až 6 hodín na perách.

6. Mac Plumful Rúž:

Buy Mac Plumful Lipstick Pre ₹ 2,350.00 @ www.amazon.in/mac-plumful-lipstick

Mac Plumful je krásny slivkový odtieň s jemnými ružovými tónmi na neho. Rovnica má lesklý vzhľad a dáva mäkké lesklý povrch. To má krémovú textúru a šíri sa hladko na pery. Tieň je vytvorený tak, aby vyhovovali indickej tóny pleti.

7. Plochy Go Chic Lipstick V Plummed:

Buy Faces Go Chic Lipstick V Plummed Pre ₹ 275.00 @ www.amazon.in/faces-go-chic-lipstick-in-plummed

Tváre Go Chic rúžu sú populárne a cenovo dostupné-friendly rúžu. Odtieň Plummed je veľmi tmavý slivka bez blyští alebo trblietky častíc. To má hladkú a krémovú textúru. Ak máte radi na sebe sýte farby, potom to rúž je pre vás. Je hlboko pigmentovaná a zostáva po dobu 5 hodín.

8. Revlon Velvet dotykový Rúž Passionate Plum:

Kúpiť Revlon Velvet dotykový Rúž Passionate Plum @ www.amazon.in/revlon-velvet-touch-lipstick-passionate-plum

Vášnivý Plum je krásny mäkký slivka tieň. Odlišná od všetkých sliviek v zozname, má mäkké ružovej a náznak hnedé tóny na neho. Rúž nastaví do pekného čiastočne matnou povrchovou úpravou. Odtieň neobsahuje žiadne častice trblietanie a hovorí sa, vhodné pre väčšinu pleti.

9. Elle 18 Farba Pops Rúž v vášeň Plum:

Kúpiť Elle 18 farieb Pops Lipstick v vášeň Plum @ www.amazon.in/elle - 18-farebné-pops-rúžu-in-vášne-slivkovej

Passion Plum je mäkký slivkový odtieň so silnými ružovými tónmi na neho. Odtieň je ideálny pre každodenné nosenie, pretože je príliš hlasný. Zostáva dobré pre až 3 hodiny. Vzorec rúžu nastaví do mäkkého crème úpravou. Je vhodný pre všetky tóny pleti, rúž je ideálny pre ľudí, na veľmi napätom rozpočte.

10. Lakmat Absolútna matný rúž Brilliant Hubička:

Kúpiť Lakmat Absolute Matte Lipstick Brilliant pobozkať ₹ 3,053.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-matte-lipstick-brilliant-kiss

Brilliant Bozk je nositeľné slivka tieň, ako to príde s nádychom ružovej tónmi. Zostáva po dobu 5 hodín a nastaví do matnou povrchovou úpravou. Vzhľadom k tomu, farba nie je tučné, bude to dobrá voľba pre každodenné nosenie. Odtieň bude vyzerať dobre, a to najmä u tmavých a hlbšie pleť.

Teraz máte toľko nádherné slivkovej odtiene na výber a vy určite z čoho vyberať! A nezabudnite, aby nám povedali o svoje obľúbené slivkovou rúžom v sekcii Komentáre nižšie.

load...