Makeup

10 najlepších manikúrnych videí na stránkach Youtube

10 najlepších manikúrnych videí na stránkach Youtube

Kto nemiluje manikúru v salóne! Od mladých žien v domácnosti na módnej vysoké školy dievčat do nových dospievajúce, každé dievča miluje pozornosť ona prijíma, samozrejme spolu so svojimi novo vykonaných nechty. Ale vzhľadom k tomu, že väčšina manikúra návštev salónu môže byť pomerne drahé, to nie je vždy možné ísť na týchto zasadnutiach.

Avšak, ak ste ochotní vyskúšať, príjemné a relaxačné manikúra je tiež niečo, čo môžete urobiť v samotnom pohodlí svojho domova, a to aj sami.

Najlepšie manikúru Videá

Tu sú top - 10 manikúra videa, ktorá vás naučí, ako urobiť manikúru doma. Tým sa šetrí nielen vaše peniaze, ale môžete tiež ukázať-off svoje, profesionálne vyzerajúce 'nechty svojim priateľom.

load...

1. Easy Home Manikúra Video:

Táto manikúra video je pre dievčatá, ktoré nemajú efektné nástroje, ale napriek tomu chcú mať profesionálne vyzerajúce nechty. Všetky výrobky tu použité, sú ľahko dostupné a môžete ľahko nájsť vo vašej domácnosti. Tento proces je veľmi jednoduchý, a výsledky sú absolútne profesionálny.

2. Manikúra kroky s maskou Nail recept Video:

Spolu s krokmi, ktoré vás naučia, ako sa dostať, že perfektné manikúru doma, toto video vám tiež povie o niektorých ľahko urobiť nechty masky, ktoré môžu pomôcť pri vytváraní vaše nechty silnejší. Klinec masku, keď používa pravidelne, udržiava nechty silné a zdravé. Ak máte krehké nechty, potom toto video je potrebné sledovať.

load...

3. Jednoduchá Manikúra Video:

Táto manikúra na domácom videu je určený pre začiatočníkov, pretože má veľmi jednoduché kroky, ktoré vám pomôžu dostať, že perfektný manikúru doma. Výrobky používané v tomto videu sú ľahko dostupné a kroky uvedené potrebovať sotva pár minút.

4. Salon-Like-Manikúra Video:

Toto video vám ukáže, ako sa dostať, že salon-like-manikúru doma v niekoľkých jednoduchých krokoch. Tieto kroky sú veľmi jednoduché a je popísané vo veľmi jednoduchým spôsobom, ktorý je ľahko pochopiteľné. Je to tiež užitočné, pretože výrobky použité v tomto jednom môžu byť nahradené inými.

5. Francúzska manikúra Video:

Francúzska manikúra je "in" tejto sezóne, a ak ste v melódiu s štýl a trendy, potom sa jedná o jeden video, ktoré je potrebné sa pozrieť na. Tento výukový program ukazuje nádherný techniku ​​pre domácich majstrov Perfect francúzska manikúra v jednoduchých krokoch, že aj nováčik môže vyskúšať.

6. Gél Manikúra Video:

Gélové nechty sú naozaj veľké v tejto sezóne. A ak sa chystáte to vyskúšať sami, potom toto video je ideálny pre vás naučiť kroky. Teraz nemusíte tráviť mini imanie v salóne, stačí postupovať podľa pokynov vo videu a máte hotovo.

7. Quick Manikúra Video:

Toto päťminútové video tutoriálu je určená pre dievčatá, ktorí majú málo času a potrebujú rýchlu aktualizáciu štýlu pre svoje nechty. Video ukazuje niekoľko rýchlych a napriek tomu veľmi účinné kroky, ktoré vám môžu pomôcť v dosiahnutie dokonalej salon ako manikúru doma.

8. Spa Manikúra Video:

Kúpele manikúra je drahšie ako bežný lak na manikúru, pretože zahŕňa mnoho krokov navyše. Toto video vám ukáže, ako sa dostať kúpeľnú manikúru doma v niekoľkých jednoduchých krokoch. Hoci tento štýl vyžaduje nejaké špeciálne nechty krémy, konečný výsledok stojí za to peniaze navyše budete investovať.

9. Manikúra od Pro Video:

Táto manikúra videá pochádza priamo z profesionálneho "Jane Park", ktorý vás naučí, perfektný spôsob, ako urobiť manikúru doma. Ona tiež zdieľa niektoré z najlepších tipov manikúra, ktoré sú nevyhnutné pre vás vedieť, či ste začiatočník, pretože to vám pomôže vyhnúť sa prípadné chyby.

10. Manikúra a Ombre Nails Video:

Toto video manikúra je určený pre tých, ktorí majú radi najnovší trend ombre nechty, a chcú vyskúšať svoje ruky na to. Ombre nechty je trend, kde si maľovať nechty v svetlou farbou v dolnej časti, ktoré sa začlenia do tmavšie, pretože sa pohybuje hore a vytvára tienistú efekt. Video vás naučí tento proces v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Tu je bezplatná aplikácia pre svadobné nechty výtvarné návrhy, francúzsky nail art, ombre, designy gelish a ďalšie. Stiahnite si ju hneď zvládnuť nail art.

load...