Makeup

10 krásnych návrhov Punjabi Mehndi

10 krásnych návrhov Punjabi Mehndi

Čakáte na svadobnú sezónu dať na nejaké mehndi? Potom čakať nič viac! Myslím, že možno získať henna tetovanie vykonané kedykoľvek bude chcieť. Dobre navrhnutý mehndi môže pracovať za všetkých okolností. Uvedenie mehndi na stal jednoduchšie, pretože existuje toľko salóny a dokonca aj stánky, ktoré možno aplikovať mehndi na ruky. Nemusíte robiť žiadnu prácu, s výnimkou čistenie rúk, akonáhle je suchý.

Po nanesení sa henna tetovanie môže trvať nejakú dobu. Zatiaľ sa jedná o nestále modifikácie tela, ktoré možno ľahko zvoliť. Existujú spoločné vzory, ktoré môžete použiť pri uvedení na nejakom mehndi. Bez ohľadu na to, aké jednoduché je dizajn, farba Mehndi je určite na skrášlenie ruku. Takže, choďte do toho! Zožeň henna tetovanie, bez toho aby čakal na svadobnej sezóny. Ale skôr, než dostať henna tetovanie urobiť, pozrite sa na rad návrhov, ktoré môžu pracovať pre vaše ruky na dennej báze.

Top 10 Pandžábský Mehndi vzory:

Existuje celý rad typických vzorov, ktoré sú založené len na druhu konštrukcie alebo na ploche, že návrh by mal byť ďalej. Tu je niekoľko kombinácií Pandžábský Mehndi vzory kolekcia že jeden by mal vyskúšať:

load...

1. Paisley:

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Bordó je veľmi bežný dizajn, ktorý sa používa v rôznych tvaroch a veľkostiach. Si môžete dať rad malých paisleys spoločne pokryť veľkú plochu. Môžete tiež použiť veľké Paisley a zaplniť vnútro s ďalšími návrhmi. Paisleys možno použiť na prsty, dlane a dokonca zvyšok paže. Tento univerzálny dizajn môže byť použitý pre ďalšie návrhy rovnako. Takže, bez ohľadu na to, aký druh palety idete pre Vaše Mehndi dizajn je Nezabudnite uviesť Paisley.

2. Krivkami:

Vzhľadom k tomu, Mehndi je poddajný materiál, môže byť ľahko použitý pre zakrivené línie rôznych tvarov a veľkostí. Krivky môžu byť použité na výrobu klikiháky alebo komplikované vzory. Zakrivené línie môže byť použitá na pokrytie veľkej časti vašej ruky. Ale linky sú zvyčajne slúži na vytvorenie väčšej a komplikované designy.

load...

3. Dots:

Najzákladnejšie design, ktorý som vytvoril, keď som prvýkrát použitá mehndi sám, bol vyrobený prevažne z bodiek. Aj v prípade, že nie ste s použitím Mehndi kužeľ, môžete ľahko vykonať bodky. Bodky sa môžu tiež použiť na výrobu väčších vzorov.

4. Dáma:

Tam je niečo veľmi estetický o dámy, ktoré čerpajú svoju pozornosť. Pomocou mehndi môžete ľahko vytvárať pestré vzory. Môžete tiež použiť tento dizajn na odtieni a podrobne väčšie konštrukcie.

5. Kvety:

Kvety sú znamením plodnosti a krásy. Konštrukcia kvetín môže tiež pomôcť, aby vaše mehndi pristane. Môžete zahrnúť veľké množstvo kvetinové vzory rôznych tvarov a veľkostí vo vašom mehndi.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

6. Listy:

Listy môžu vyzerať podobne ako paisleys. Ale môžu byť veľmi odlišné. Dá sa použiť návrhy listov budovať prepracovaný dizajn.

7. Peacock:

Páv je veľmi bežný dizajn používal pre Punjabi svadobné mehndi. Nevesta má všeobecne nádherný páv mehndi vytetovať na. Dizajn zahŕňa veľké množstvo základných prevedeniach, ako je Paisley, kvetov, listov, škvrny, dámy a zakrivené čiary. Môžete si dať páva na dlani, alebo môže robiť to okázalý.

8. Loops a špirály:

Kruhové tvary môžu ponúknuť novú dimenziu do svojho Mehndi dizajn. Môžete použiť kruhy na vytváranie slučiek. Môžete dokonca použiť špirály vytvoriť viac návrhov.

9. Farba:

Punjabi Mehndi je známy pre použitie veľkého množstva farieb. Čo môže robiť mehndi vyzerajú lákavejšie ako farbivá?

10. Bling:

Ak máte v úmysle ísť veľký na svoj svadobný Mehndi, môžete nájsť spôsob, ako pridať iskru do Punjabi návrhov svadobnej mehndi. Hoci sa blyští zmizne po niekoľkých umýva, sú rozhodne stojí za to na svoj veľký deň!

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - Peacock štylizované Ohromujúci Indian Mehndi dizajn výučba

Dúfam, že sa vám páčil príspevok. Ešte nechať pod vaše komentáre.

load...