Makeup

10 kôl Mehndi navrhne, mali by ste sa rozhodne pokúsiť

10 kôl Mehndi navrhne, mali by ste sa rozhodne pokúsiť

Mehndi vzory sú veľmi rôznorodé. Nemôžeme ani predstaviť nepreberné množstvo krásne vzory sú k dispozícii na výzdobu svoje ruky a nohy. Držíme hľadajú unikátne a zložitú Mehndi konštrukcia sa vyťahovať na spoločenské akcie. Takýto jedinečný a krásny dizajn nám umožňuje vyniknúť v dave.

Sledovanie obsahu Ako si vyrobiť mehendi Designs videá z našej StyleCrazeTv

Dizajn Easy Mehndi, ktoré môžete urobiť doma

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Round Mehndi vzory za ruky

Tu sú niektoré krásne napriek tomu jednoduché okrúhle Mehndi vzory, ktoré môžete vyskúšať. Tieto návrhy budú určite pomôže zbierať pozornosť!

1. Miesto krásne a jednoduché koleso Mehndi vzory voľbu vhodnej pre zvláštne príležitosti. Tento dizajn je skvelý spôsob, ako zdobiť a pridať krásu vašich rúk. Nájdete v poriadku, zložité detaily v oboch návrhov na dlani a prstoch. Zložitý, okrúhly Patter na dlani, rovnako ako jemné detaily na prstoch MAKS to naozaj krásny Mehndi konštrukcia voľba pre slávnostné príležitosti, rovnako ako u každého červenající nevestu. Použitie čiernej mehndi robí detaily výraznejšie.

load...

2. Táto konštrukcia tiež vyzerá krásne s centrálnym okrúhlym dizajnom na dlani a kvetinovým vzorom na spodnej časti dlane. Centrálne, kruhový tvar je obklopený kvetinovými motívmi, ktoré sa rozprestierajú až do zápästia a mimo nej. Vzory na prstoch sú kvetinové motívy.

3. Táto jednoduchá, ale zaujímavá mehndi dáva okrúhleho Mehandi navrhnúť nový modernej úprave. Konštrukcia je hustý, zložité štruktúry a vyzerá krásne s modrým leskom slúži k zdôrazniť ústrednú kvetinovým motívom. Detailoch je veľmi rafinovaný a nie preplnené, takže design celkom elegantný. Použitie čiernej mehndi určite pomôže, aby sa na dizajn.

4. Toto nohy Mehndi design vyzerá veľmi vhodné pre červenající nevestu. Okrúhly tvar v hornej časti nohy a malé detaily na prstoch robí vaše nohy vyzerajú žiarivý. Centrálne, kvetinový dizajn je obklopené s iným okrúhlym dizajnom. Malé detaily obísť kruhoch je to veľmi pekný dizajn robí. Prsty sú zdobené malými kvetinovými vzormi, ktoré vyzerá skvele.

load...

5. Tento krásny ruka Mehndi dizajn je perfektný pre každú príležitosť, či už sa jedná o funkcii rodiny alebo svadbu. Centrálne, malé koleso motív je obklopený malé pol kruhovými motívy s jemným detailmi. Väzba vzory na prste vyzerá krásne.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

6. Tento krásny Mehndi sa vykonáva pomocou červeného Mehndi farbu. Hlavné centrálne konštrukcia je v kruhovom vzore s vnútorným kruhu naplnené červenou farbou. Jednoduchosť konštrukcie uľahčuje pre začiatočníkov vyskúšať. Špičky sú naplnené farbou a minimálne vzory sú čerpané na prstoch.

7. Veľmi zložitý napriek tomu bohatý dizajn je tu zobrazený. Centrálny dizajn je pomerne veľká a zahŕňa dobré množstvo priestoru na dlani. Prsty sú zdobené jemnými vzormi následnú malých bodiek. Tento jednoduchý, ale napriek tomu elegantný Mehndi dizajn je dokonale vhodný pre nové nevesty.

8. Malý kvetinový, okrúhly Mehndi dizajn pre ruky. Stredový kruhový tvar sa vykonáva pomocou kvetinové motívy a prsty sú tiež zdobia kvetinové väzby a čipiek ako vzory. Mehndi tu používa, je oranžová mehndi.

9. Ďalšia skvelá kombinácia červenej a čiernej Mehndi, tento dizajn je vhodný pre akýkoľvek súčasný Mehndi milenca. Obrys sa vykonáva s čiernym mehndi a vzory sú naplnené červenou mehndi.

10. Tento jedinečný kolo Mehndi dizajn obsahuje podrobný centrálnej návrh nasledovaný malým reťazcom, ako je zložité štruktúry. Prstenník je zvýraznený s malým dizajnom a ostatné prsty sú ponechané bezo zmeny. To je ideálny Mehndi dizajn pre obradu Sága. Alebo zapojenie obrad.

Ktorý dizajn sa vám páči najviac? Ešte zanechajte nám komentár.

load...