Makeup

10 jednoduchých tipov, ktoré vám pomôžu pri make-upu pre perfektnú make-up

10 jednoduchých tipov, ktoré vám pomôžu pri make-upu pre perfektnú make-up

Použitie make-up môže byť únavná a ťažkopádne občas pre niektorých z nás. To ešte ťažšie, keď ste na to sami! Nemusíte sa báť, ak máte v pláne ju zodpovedajúcim spôsobom. Nasledujúce tipy a kroky vám pomôžu získať dokonalý človeka!

Ako to urobiť make-up Self

Tu som s vami podeliť 10 Self make-up tipy, ktoré môžete sledovať pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Tip # 1: Ostré oči a pery vložky

Ak chcete získať mimoriadne ostré vložky, budete musieť zmraziť v chladničke. Položte vložky do chladničky v dopoludňajších hodinách, ak máte v úmysle ísť na večernú párty. Ostré krycej vrstvy Pred nanesením make-up a ste dosiahli čo najlepšie výsledky vôbec.

load...

Tip # 2: Vždy drhnúť

Keď nemáte drhnúť váš tvár, suché a mŕtvej kože je vaša tvár vyzerať nudné a tmavé. Takže čistenie je nutné pre dokonalý vzhľad.

  • Len mix jedlú sódu a vodu v rovnakom množstve a premiešajte ju dobre.
  • Po premiešaní, aplikovať ju na tvár a votrite ho do pokožky jemne až po dobu 3 až 4 minút a potom umyte čistou vodou.

Tip # 3: Foundation je všetko, čo potrebujete

Pre získanie spravodlivé pleti, použijeme "nadácia" ako základná vrstva make-upu. Ale keď urobil zle, to vyzerá príliš cake a nerovnomerný. Takže je dôležité, aby toto platí dokonale, takže sa zdá neviditeľný. Nerobia chybu, že zmiešaním základy dole do krku a von na ušiach. To budete vyzerať ako klaun.

Tip # 4: Získajte Set Rúže

Väčšina z nás si myslia, že Blush je práškový make-up, ktorý pridáva farbu do tvárí, ale to viac než to. To tiene a kontúry lícnych kostí. Ak zle použitá, rumenec dáva akýsi 80s vzhľad a že príliš nie v bohu spôsobom.

load...

Tip # 5: Eyeconic Eyes

Moja sestra vtipy o niektoré ženy hovoria ich oči vyzerajú ako "dvere uzávierky", ako sa vzťahujú veľa očné tiene. Najväčšou chybou je, že pokaziť svoj make-up s predávkovaním očné linky, používať to na hornej a spodnej línie rias až sa zmenšuje oka. Ak máte nejaké odvážne a veľmi tmavé očné tiene, použite je pre nočné strán, to vám dáva pekný vzhľad. Tieto odtiene nie sú určené pre tento deň vôbec!

Tip # 6: Be Smart s Mascara

Každý, kto má rád vodeodolná riasenka, aj ja ho milujem. Ale ja som sa snaží príliš veľa, zatiaľ čo jeho odstránenie. Tak som sa vždy použiť prvý náter pri pravidelnom riasenky, potom nad to som použiť vodotesný jeden. Pri použití tohto spôsobu, sú vodeodolné maskary zámky na druhé miesto riasenky riasy a je ľahko odstrániť.

Tip # 7: Snímky hladko

Ak chcete, aby vaše pery vyzerať úžasne svieža, potom je drhnúť, takže farba na pery kĺže hladko bez spekaniu. Vezmite zubnú kefku a votrite ho nad svojimi perami zložiť poškodenej kože, môžete tiež použiť uterák pevný látkový za to. (Nerobte to mnohokrát za deň, to bude mučiť svoje pery)

Tip # 8: Ohromujúca Lips

Lip odtieň v jasných farbách, ako je ružová a oranžová ešte viac upozorniť na vaše pery a vyzerá odfláknutý. Lesklé lesk dáva tučné efekt, takže ich môžete použiť pre tlmené svetlá príležitostiach ako sú sviatky a nočné strany. Kým používanie rúžu, musíte zvoliť o niečo tmavší odtieň ako prirodzenej farby vašich pier, to dáva realistický efekt na pery.

Tip # 9: Luminous je perfektný

Každý má svoj vlastný prírodné tvár tieň. Za starostlivosť spravodlivejšie, mali by ste oživiť prirodzený tieň. Je to veľmi jednoduché, stáť pred zrkadlom a úsmev - uvidíte tmavé oblasti pod spodnou perou alebo v rohoch očí. Na pokrytie týchto oblastí, stačí vziať očné tiene s bielym odtieňom a zmiešať ju prstami.

Tip # 10: Mäkká

Pri miešaní alebo použitím nadácie, sme sa zvyčajne používajú make-up štetce. Ale koža na tvári je krehká, takže prefekt nástrojom pre nanášanie mejkapu bude váš prstenník. To platí make-up odvážne a poskytuje dokonalý vzhľad, ale aj šetrí čas.

Nasledujúcim zaujímavé tipy pre krásne človeka.

Zdroj obrázku: 1

load...