Makeup

10 jednoduchých nástrojov Môžete použiť na natáčanie nechtov

10 jednoduchých nástrojov Môžete použiť na natáčanie nechtov

Ste veľký fanúšik nail art? Ja som tiež! Ale mnohokrát, hosťujúci vymysleného nail art salon jednoducho nie je možné. Ale dobrá správa je, že teraz môžete vytvoriť svoj vlastný nail art s bodkovanie nástroje, ktoré sú ďaleko drahšie! Znie to nepravdepodobné? Radšej veriť!

Simple Nail Art bodkovanie Nástroje

Ak ste módne šialenec, tento článok bude určite, hovoriť 's vami! Pozrite sa na týchto 10 magické nail art bodkovanie nástroje pre tvorbu perfektné nechty výtvarné návrhy doma:

1. Vlasy Pins:

Áno, vy všetci krásne dámy! Dostal si ma v poriadku. Hovorím o jednoduchých čiernych vlasov čapom, ktorý sa nečakane malý kútik vo vašej skrini. Toto ignoruje vlasy PIN vám pomôžu prispôsobiť atraktívne nail art bodkovanie vzory ľahko. Dip jeden koniec vlasy pin vo vašej obľúbenej farby nechtov a dostať čisté bodky v žiadnom momente.

load...

2. Paint Brush:

Štetce môžu byť použité na výrobu väčších bodov. Môžete použiť make-up štetce, rovnako dostať čisté veľké bodky na nechty.

3. Guličkové pero:

Špička guľôčkového pera je možné použiť na získanie čistej, miniatúrne bodky na nechty. Tieto body vyzerať upratané, aj keď je návrh preplnené. Guľôčkové perá, aby jeden z najlepších nail art bodkovanie nástrojov, ktoré môžu ponúknuť spočítať čisté malé bodky veľmi ľahko. Avšak, uistite sa, že používate prázdnu pero, aby čistejší vzhľad a hladký povrch.

4. Match Sticks:

Zápas palice tvoria zaujímavú nail art bodkovanie nástroj, ktorý ponúka dve veľké zaoblené bodky. Môžete použiť oba konce zápalka získať požadovaný bod. Čierna strana dáva zaoblený bodku, zatiaľ čo obyčajný strana vytvára štvorcový bodku, ktorá vyzerá naozaj unikátne.

load...

5. Špáradlo:

Špáradlá sú gem v zozname domácich nástrojov pre vytváranie nail art. Oba konce môžu byť použité na vytvorenie bodových vzorov. Ostrejšie hrany dáva veľmi malé bodky, ktoré možno radiť do kruhu, aby si profesionálny nail art design. Môžete si tiež vytvoriť rôzne vzory, ako sú kvetinové bodky, paralelné vzory a oveľa viac s presnosťou pomocou ostrejšie hrany špáradlom.

6. Bezpečnostné Pins:

Zatváracie špendlíky tiež fantastické nail art bodkovanie nástroj. Natiahnuť oba konce ďaleko od seba, aby ste sa nič nestane. Použite špicatý hrot poistkou na vytvorenie ultra malé bodky. Ponorte špicatý koniec v laku na nechty vane a vytvoriť efektný dizajn bodových do srdca.

7. Ceruzka:

Zaostreným ceruzka je viacúčelový nástroj pre vytváranie iný klinec kľúčovými bodkovanie vzorov. Môžete držať hrot upozornil, alebo si ho môžete mať okrúhle a tupé. Špicatý hrot dáva malé bodky, zatiaľ čo zaoblenými hrotmi vytvoriť stredných bodky, a tupá špička dáva väčšie bodky.

8. Všetky Pins:

Všetky čapy sú fantastické nail art bodkovanie nástroj. Môžete použiť jednoduchý všetky kolíky a tiež tie efektné hrať s rôznymi vzormi. Zadná časť týchto kolíkov vytvára rôzne veľkosti bodky.

9. Fancy náušnice:

Znie to smiešne, keď poviem použiť náušnicu vytvoriť bodkovaného nail art design? Ak áno, skúste si to sami a uvidíte výsledky! Drobné galantérne náušnice majú špicatý koniec, ktorý môže byť použitý na získanie čistej bodky na nechty. Tiež niekoľko náušnice mať tvar perly, ktoré sú veľmi malé. Tieto malé a zaoblené náušnice môžu byť tiež použité na vytvorenie výnimočnej bodkovaného nechtov výtvarné návrhy.

10. Ihly:

Šijacie ihly mať obrovský vplyv, pokiaľ ide o čiarkovanou nail art. Oba konce ihly, môžu byť použité na vytvorenie bodkovaného nechtov vzory s ľahkosťou.

Som si istý, môžete siahnuť naše niektoré z týchto nástrojov ako doma. A akonáhle to urobíte, bude všetko nastavené na nejakú módne nail art. Ale nezabudnite, že by ste ešte potrebovať, aby si manikúru urobiť, ak chcete, aby vaše nail art design vyzerať čisté a atraktívne. Tiež nikdy nezabudnem na čistenie špičky všetkých prispôsobených domácich nástrojov, ktoré sa používajú na vytvorenie svojej vlastnej bodkované vzory.

Našli ste niektorý z vyššie uvedených nail art bodkovanie nástroja po ruke? Mohli by ste vyrezávať dokonalé bodkovaný nail art vzorku s domácim nástrojom s ľahkosťou? Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii komentáre.

Máte tiež aplikácie pre Android nail art pre všetkých, ktorý vám umožní nahrať nail art obrazy a môžete zdieľať svoje nápady s ostatnými užívateľmi komunity.

load...