Makeup

10 jednoduchých krokov urobiť makeup značky Ulzzang

10 jednoduchých krokov urobiť makeup značky Ulzzang

Chcete vyzerať ako kórejskej krása? Premýšľate o jednoduchých a jednoduchých krokoch na klinec "najlepší tvár" vzhľad? Ak je odpoveď na vašu otázku je áno, budete určite musieť dať Toto zloženie Tutorial výstrel! Je to módne, elegantné a úplne roztomilé. Takže bez ďalšieho odkladu, poďme ku koreňu to.

Čítať ďalej a užívajte si!

To, čo robí Ulzzang vyzerať?

Vzhľad z Ulzzang je celkom pekný a príťažlivý. Vyzerá detinský, pekný a fascinujúce. Jej oči sú výrazné, a pery hovoriť jazykom ich vlastné. Ak chcete vyzerať ako Ulzzang z Kórey, musíte mať tón pleti, ktorý je oslňujúci a žiariace. Vaše tváre by mali byť ružovkastú a pery musí byť spád. Pamätajte si, aby vaše oči veľké a krásne a obočie rovno. Je to najlepšie, aby sa vaša tvár vyzerať malý a kompaktný. Krása každého Ulzzang sa skrýva v štruktúre tvári.

load...

Zoznamu produktov, budete potrebovať

 • Slušné očné tiene a ruměnec kefa
 • BB krém
 • Bronz očné tiene
 • Liquid Eyeliner
 • Obočie ceruzka
 • Ružový lesk na pery
 • Ružová alebo červená rúž
 • Balzam na pery
 • Korektor

Kroky

 1. Než začnete použitie make-up, uistite sa, že zviazať si vlasy. Použite slušné vlasový pás udržať vlasy pred pádom na vašej tvári.
 2. Prevziať niektoré z vašich BB krém a škvrnu po celej tvári; vrátane vašej tváre, čelo a bradu. Používajte špongiu šíriť krém na všetkých oblastiach. To by malo byť rovnomerné. Takže sa nemusíte príliš Nedre.
 3. Mali by ste tiež kontúry čeľusť a vlasová linka, aby vaša tvár vyzerať menšie. Uistite sa, že upozorniť na mostík nosa, aby sa mohla vyzerať trochu väčší.
 4. Narovnať vaše obočie, zohnať lepiacou páskou a snažiť, aby to menej lepivé nalepením ju na ruky a potom brať ju.
 5. Ďalej porovnajte ju s oboma obočie, aby tvar vyzerajú prirodzenejšie. Cievka by mali byť použité na to zmiešať!
 6. Napokon, použite malý kefku shader a použiť matný odtieň farby očí. Viac prirodzené a neutrálne farby by bolo ideálne.
 7. Ďalej použiť tekuté vložky a oháňať svoju líniu rias. Wing to taky. Vytvorenie krivky na svojom vonkajšom viečkom a niekoľkých miest na svojich spodných rias.
 8. Pre vaše pery použite balzam na pery, rovnako ako korektor. Naneste jasne červený rúž a zmiešať ju von taky.
 9. Môžete tiež použiť rúž, ktorý vyhovuje farbu vašich pier.
 10. A voila! Teraz je všetko pripravené s pohľadom Ulzzang.

Ulzzang Makeup Tutorial By Ernalimdaugh

Ak stále hľadáte krok za krokom pokyn o tom, ako donútiť vzhľad Ulzzang, nemohlo byť lepšie tutorial, ako je tento. Je zdravé, jednoduché a nepoškodí kožu vôbec. Video YouTube získala veľký počet divákov a bolo ocenené široko taky. Takže ak ste doteraz vyskúšali, neodkladajte ďalej.

Beautifymeeh Tutorial

Ak chcete niečo viac očarujúce, elegantné a sexy, skúste toto video. Je to krásne, veľmi podrobná a niečo, čo budete vyzerať úplne inak. Všetky ázijské krásky by sa určite pozrite sa na to!

load...

Ako sa vám tento post? Už ste vyskúšali make-up vzhľad Ulzzang predtým? Ako sa ti to páčilo? Dajte nám vedieť, make-up skúsenosti v poznámkach nižšie. Vždy sa rád počul od vás.

load...