Makeup

10 Jednoduché kroky na dosiahnutie dokonalého obočia Používanie obočie Razor

10 Jednoduché kroky na dosiahnutie dokonalého obočia Používanie obočie Razor

Takže ste vždy závisel na svoje obľúbené pinzety na tvarovanie vaše obočie. Ale čo tak skúsiť niečo iné tentoraz? No, ja hovorím o drobnú a robustný obočie britva. Pokiaľ ide o tvarovanie obočia práve doma, nič nemôže byť lepší než toto roztomilé, pohodlné a časovo úsporné nástroje. Ale nie veľa z nás sú oboznámení s týmto jemná maličkosť. A my rozhodne nechceme pokaziť naše obočie! Tak sme tu - vyriešiť všetky svoje problémy obočie! Tento článok vás naučí, ako používať obočie holiaci strojček, bez toho by to vyvolalo nejaké nehody.

Kroky Použitie obočie Razor Perfektne:

Tu je krok za krokom postup, ktorý je potrebné dodržať pri použití obočia holiaci strojček správne a získať najkrajšie oblúky pre vaše obočie:

Krok 1:

Začnite tým, že pripravuje svoje obočie na holenie. Po prvé, je potrebné vziať teplú sprchu, takže chĺpky na obočie uvoľniť. Ak použijete vlažnú vodu na kúpanie, para zo sprchy mierne otvára vlasové folikuly, ako aj póry, ktoré sú okolo nich. V dôsledku toho je ľahšie čalúnenie pramene a formovať na obočie správne.

load...

Krok 2:

Teraz, hydratuje okolí vášho obočia. Môžete použiť bežný hydratačný tváre alebo dokonca denný hydratačný krém, ktorý používate pre svoje telo. Naneste ju na záhyboch vašich očí a hornej časti obočia. Pokožka medzi obočím by mala byť tiež vzťahuje. Bude poskytovať ochranu na koži počas holenia. Okrem toho bude vlasové pramene dostať trochu bacuľatejšie, ktorý bude celý proces bez námahy.

Krok 3:

Teraz je na čase, aby stanovila, šablóny 'pre používanie oko obočie holiaci strojček perfektne. Budete potrebovať obočie ceruzkou (double-ended preferovanou) za to. V prípade, že nemáte obočie ceruzku, využívajú biele ceruzky a oddeleným kefou alebo obočie hrebeň. Kefka obe obočia smerom nahor, nasledovaným extrémne temnú použitie obočie ceruzkou na plnenie oblúky. Oblasti naplnené ceruzky by mala byť vaším sprievodcom v priebehu holenia. Naneste krátke, mäkučký ťahy a snažia sa byť čo najpresnejšie, aby čo najviac požadovaný tvar.

Krok 4:

Vaším cieľom by malo byť niečo zoslabiť súčasnou mimo, šablóny ', tj priestoru naplneného obočie ceruzkou. Ako sa vaše vlasy pramene sú teraz rovno, to bude ľahké určiť, ktoré z nich stali príliš veľa, a preto je potrebné v tvare.

load...

Krok 5:

Až budete hotoví, kto tvarovanie obočia s britvou. Najprv odstráňte jemné vlasové pramienky vyrastajúce medzi obočím (vpravo nad nosom). Za týmto účelom budete musieť uchopenie britvu nahor a používať širokú, hrebeňový nadstavec vertikálne '. Uistite sa, že budete platiť malé ťahy pohybom iba z jednej strany na druhú (horizontálnym pohybom) v opačnom smere rastu vlasov.

Krok 6:

Vezmite mäkký uterák a utrite zdobené vlasy pramene off britvu. Tiež je potrebné zmeniť celú špičku holiaceho strojčeka s menšou, čo je štvorcový alebo obdĺžnikový tvar. Teraz ste pripravení pokračovať so zvyškom na holenie.

Krok 7:

Obvykle Nemáme prerástli vlasy na horných častiach našich obočie. Avšak, ak máte nejaké, môžete jednoducho odstrániť ich s britvou. K tomu, držať britvu rovno dole a posuňte ju v smere rastu vlasov - po prirodzenom tvaru obočia.

Krok 8:

Teraz, holenie pod obočie. Budete musieť začať od najvyšších miest alebo, oblúky 'a starostlivo odrezať všetky zblúdilých vlasové pramienky, ktoré sú pod nimi. Britva by mal byť presunutý pozdĺž spodnej časti ceruzkou oblasti v malých, tesných ťahy. Je odporúčané, aby si platiť malý tlak pri preťahovaní britvu proti koži.

Krok 9:

Keď ste urobil s holenie obe obočia, sa veľmi blízky pohľad na ne. Mali by vyzerať ešte aj symetrická z každého uhla. Ak sa vyskytnú nejaké zblúdilých vlasy pramene trčí, jednoducho skrátiť je.

Krok 10:

Nakoniec zotrite oblasti v okolí oboch obočia s teplou žinku a uplatniť dobrú obočie gél na ploche. To bude udržať dokonalý tvar obočia držaním chĺpky na svojich miestach.

Žiadne ďalšie threading alebo šklbanie, teraz môžete získať dokonalý tvar obočia s britvou obočie!

Teraz, keď viete, ako sa dostať perfektné obočie krok za krokom, čo ešte čakáte? Len ju praktizovať a podeľte sa o svoje skúsenosti s nami.

load...