Makeup

10 fotografií Zarine Khan bez make-upu

10 fotografií Zarine Khan bez make-upu

Zarina Khan je najviac rozpoznaná ako, Katrina Kaif 'dvojník. Má zvláštnu podobnosť k bývalej herečky a je rozhodne pekná ako ona. Zarina má nádherné pohľady, ktoré stoja za seba a vyzerať skvele aj bez make-upu.

Zarina Khan bez make-upu Pictures

Tu je top 10 obrázkov Zarina Khan bez make-upu.

1. Lounge Wear:

Zarina bol fotografovaný na sebe kapucňou hore cez tri štvrtiny. Odevu vyzeral veľmi pohodlná a jej make-up uzavreté oblečenie. Ťažký makeup by bolo na mieste a minimalistický makeup nosila vyzeral úplne dokonalý, rovnako ako ona.

load...

2. Housefull:

Ďalej len, Housefull2 'herečka bol Videli v Výstrih Sky Blue tričko. Mala na sebe tmavé gaštanové zlobným pohľadom, ale len veľmi málo make-up. Vlasy spadol cez ramená a vyzerala veľmi pekne a anjelský.

3. Black and White:

Veľmi málo herečiek môže vytiahnuť z čiernobielych fotografií a Zarina Khan je rozhodne jedným z nich. Vyzerá očarujúce aj bez make-upu, najmä pokiaľ ide o fotografiách. Jej veľmi fotogenická tvár jej urobí fotoaparát favoritom.

4. Casuals:

Zarina bol Videli na sebe neformálne šedé tričko s potlačou Tweety na ňom. Odpaliska košele hemžili dvojicou džínsy a čierne päty. Jej nechty boli namaľovaná červená, ale to bolo asi všetkým externým farbu, ktorú mala na ňu, pretože jej tvár nemala žiadny make-up na to napriek tomu vyzerala nádherné.

load...

5. Šedá Tee:

Zblízka Zarina Khan v šedom tričku ukázal, že ona nemala nosiť akýkoľvek make up ten deň. Ona však vyzerala jej krásny ja ako obvykle a absencia make-up nemôže byť cítil vôbec. Zarina je herečka, ktorá môže určite vytiahnite žiadny make-up vzhľad.

6. All White:

Zarina zúčastnil pohrebu nosia biely od hlavy až k päte. Mala na sebe bielu Salwar oblek so strieborným prsteňom nosa a strieborný náramok hodinky. Vyzerala úžasné aj bez make-upu. Biela farba je povinná v indických pohreboch a make up by nemal vhodná príležitosť, niečo, čo Zarina múdro pochopil.

7. Niečo Comfy:

Zblízka Zarina na sebe čierne tričko s červenou glares ukázal, že ona bola na sebe takmer žiadny make-up. Jej glares boli polopriehľadná a dalo by sa zistiť, že jej oči nemala make-up na ne. Mala hemžili na tričko s párom džínsoch, ktoré vyzerali pohodlné a dokonalé.

8. Zarina Po Shoot:

Obraz usmievavá Zarina Khan odfotil zrejme po nakrúcaní. Sotva mal nejaký make-up na tvári napriek ktorá vyzerala očarujúce.

9. Pink je In:

Zarina má chladné a prístupný vzduchu o nej. A obraz z nej ružovej košeli takmer bez make-upu na priniesol to. Vyzerala priateľský a úžasné, typ človeka, by ste sa nemali báť hovoriť. Minimalistický make-up priniesol na tento vzhľad.

10. Friendly Zviera:

Zarina Khan je zviera priateľský. To sa prejavilo po obraz jej prítulný mačku vyšiel. Má, dievča od vedľa 'Pozrite sa svojimi strapcami a jej čelenkou.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...