Makeup

10 fotografií Vidya Balan bez make-upu

10 fotografií Vidya Balan bez make-upu

Vidya Balan sa narodil v rodine juhoindickom Iyer v Kerala, ale neskôr posunul do Bombaja, zatiaľ čo ona bola mladá dievčina. Snažila školské form St. Anthony'klášterní školy a absolvoval Koľaj sv. Dokonca ďalej robiť svoje pánov pred nástupom do dielne Prithivi divadla pre hranie kurzu.

Správala sa veľmi populárny televízny seriál "Hum Paanch" a objavil sa v niekoľkých hudobných videí, ako sa odváža do filmov. Jej debut Hindčina film "Parinita" Bol to obrovský úspech a jej herectvo bol kriticky oslavovaný, čo jej vynieslo ocenenie Filmfare o najlepší debut herečky. Neskôr hrala v rade filmov na rôznych žánrov a dokázal jej všestrannosť ako herečka. Dnes Vidya je najuznávanejších herečiek v pozlátko mesta.

Vidya Balan bez make-upu Pictures

Vidya je krásna dievčina s typickými indickými funkciami. Ona je dosť odvahy, aby sa objaví mimo obrazovku bez make-upu, či už sa jedná o premietanie filmu alebo na letisku. Tu som sa predstaviť niektoré z najlepších Vidya balan fotky bez make-upu.

load...

1. Vidya Balan Návšteva Sikh svätyne Svätej

Vidya navštívil sväté Sikh svätyne, aby sa modlil za úspech pre jej nadchádzajúce film, "Ghanchakkar" naproti Emraan Hashmi. Ona navštívil mesto, aby podporovali jej film a neskôr išiel do Zlatého chrámu, aby sa požehnanie od Pána. Vidya vyzeral božské v žltom obleku; farba žltá robí jej vyzerať krajšie aj bez make-upu.

2. Make-up Free Vidya Balan

Ak nedôjde náznak Kajal, Vidya išiel make-up zadarmo po dobu jej letu do Bombaja z nedávnom festivale v Cannes. Mala na sebe hnedé šaty s dlhými čiernymi ramenami nad ním. Niesla hnedú tašku s ním a zviazané vlasy do prostého drdolu. Vidya sprevádzala svojho manžela Siddhartha Roy Kapoor a bol zajatý blikajúce jej hanblivý úsmev pre shutterbugs.

load...

3. Vidya Balan a Rekha v žiadnom Makeup Vyzerá

Tento snímok bol zhotovený na špeciálny premietanie "Kahaani", ktorá sa konala v Ketnav, Bombaj vlani v marci. Vidya bol prasklo s veteránom Bollywood herec Rekha, ktorý prekvapil, alebo skôr šokoval každého s jej make-up nie vzhľad. Vidya tiež zúčastnil premiér s minimálnym make-up, len úderom Kajal a štipka pery leskom na pery. Bola u nej najlepšom prevedení, oblečený v čiernom obleku s tlačeným Dupatta prelomiť celé čierne monotónnosť.

4. Vidya Balan v tradičný vzhľad

Nasledujúci snímok bol zhotovený pri premietaní Mandira Bedi je "niečo, ale Love", ktorá sa konala v RBP v Bombaji. Tu opäť, Vidya prijala kompletný tradičný vzhľad v bielom Chikankari salwar kamize spárované s čiernou a bielou Dupatta. Jej tvár sa opäť sans žiadny make-up s jednoduchým náznakom Kohl v očiach. Vzhľad je príliš hladká pre celebrity jej postavy.

5. Vidya Balan v Mumbai Airport

Vidya Balan bol Videli opúšťa letisko Mumbai v roku 2015 s Siddharth Roy Kapoor, ktorý prišiel, aby ju odprevadiť, čo vyvolalo off diskusie o jej vzťahu s ním. Neskôr priznal paparazzi jej vzťahu s ním. Znovu zvolila pohľadom žiadny make-up na cestu. Vyzerala svetlé a radostný oblečený v červenom voľnej hore a modré džínsy ceruzkou.

6. Vidya Balan v červenom tradičnom odeve

Snímok bol zhotovený pri premiére svojho nedávno zverejnenej filmu "Ghanchakkar", kde Vidya prišiel vo veľmi jednoduché a tradičný vzhľad. Mala na sebe červené víno tri štvrtiny bavlnené Kurta spárovaný s bielou churidar. Vyzerala veľmi elegantný a triezvy v tejto etnickej vzhľad. Ale jej tvár vyzerá trochu nudné tentoraz sans makeup. Mala ste použili trošku korektora zakryť svoje tmavé kruhy pod očami.

7. Vidya Balan s manželom Siddharth

Bollywood celebrity ako Shahrukh Khan, Madhuri Dixit, Preity Zinta, Ranbir Kapoor, Jacqueline, Vidya a niekoľko ďalších boli spozorovaní na medzinárodnom letisku v Bombaji odchodom iIFA 2017, ktorý sa koná v Macau, Čína. Vidya sprevádzala svojho manžela Siddharth na cestu a vyzeral veľmi potešený a rád, zatiaľ čo pózuje pre kameru. Vyzerala veľmi uvoľnene vo broskyňový oranžovej dĺžky teľa šaty, vo dvojici s tan tan vrece a sandále, ktoré sa deje veľmi dobre s oblečenia. Celkovo možno povedať, Vidya vyzerá veľmi svieži a žiarivé v tomto žiaden make-up vzhľad jej.

8. Vidya Balan Vyzerá Uvoľnené v Mumbai Airport

Vidya Balan sa odtrhol na letisku Mumbai odchádzajúci za iIFA 2016, ktorá sa konala v Singapure. Hovorí sa, že Vidya odišiel do slávnostného odovzdávania cien na poslednú chvíľu s Boman Irani. Bola oblečená v pohodlnom bielej tunike ktorú spárované s čiernymi legínami. Nechala si vlasy rozpustené a niesol žltý Gucci tašku napchať jej náležitosti. Vyzerala úplne uvoľnene na cestu sans make-up.

9. Vidya Balan v Bielej salwar kamize

Skúsený režisér Yash Chopra, tiež známy ako "King of Romance" podľahol mnohopočetným orgánovým zlyhaním a zomrel vlani v októbri. Celý filmový priemysel zaplatil svoj rešpekt tým, že navštevuje jeho pohrebe na Pawan Hans krematória. Medzi prítomných boli Amitabh Bachchan, Deepika, Priyanka, Rani, Kajol a niekoľko ďalších. Vidya prišiel tam za jednoduchý biely salwar kamize, Vey vhodnými pre túto príležitosť.

10. Vidya Balan odchádza Sanjay Dutt svojej rezidencie

10. "Parinita" herečka bola prasklo v máji tohto roku opustil bydlisko herec Sanjay Dutt. Celý filmový priemysel hrnuli bydliska Dutt dva dni pred jeho odovzdanie do Tada súdu. Najvyššieho súdu Indie mu nariadené hlásiť do štyroch týždňov v prípade, spojené s nejsmrtelnější teroristický útok v roku 1993, ktorá zabila takmer 300 ľudí vo finančné centrum v Bombaji. Vidya, ktorý pracoval s Sanjay v "Parinita" a "Lage Raho Munnabhai" bol prvý, kto dorazí doma hercov.

Tak čo vy rozhodnutia o týchto Vidya Balan bez make-up fotografie? Napíšte nám komentár!

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...