Makeup

10 fotografií Shruti K Hassan bez make-upu

10 fotografií Shruti K Hassan bez make-upu

Shruti K Hassan je dcérou veľmi známeho južnej indickej a Bollywood superstar, Kamal Hassan. Narodený 28. Januára 1986 Kamal Hassan a Sarika Thakur v Chennai, jej vzdelávanie a kariéra vzlietla v južnej Indii, veľa dopredu jej vpád do Bollywoodu. Nie každý si je vedomý skutočnosti, že je nielen vynikajúci herec, ale aj skvelý spevák, veľmi pracovitý a zaviazala k čokoľvek, čo robí.

Debutovala v roku Bollywood s filmom Hej Ram réžii Kamal Hassan, čo je film založený na Mahatma Gandhi je vražda sprisahania. Neskôr v indickom kine, hrala rôzne postavy vo filmoch ako Dil Toh Baccha Hai Ji, šťastie, Ramaiya Vastavaiya atď Bollywood čaká vidieť viac od nej v najbližších rokoch.

Ďalším zaujímavým strana Shruti nie je známe, že väčšina z nás je, že je to skvelý spevák a školení profesionálne taky. Spievala v južných indických filmoch vo veku 6 a tiež vzhľadom k tomu, jej hlas k číslam Bollywood. Jej prvá prehrávanie bola pre film Chachi 420 a neskôr pre filmy, ako je šťastie, Hey Ram a ďalšie.

load...

Shruti Hassan Fotografie bez make-upu:

1. Shruti Hassan so svojím otcom

"Papa je drahá dcéra môže byť dokonalý slogan pre tento obrázok. Kamal Hassan môžete vidieť, ako sa jeho dcéra pohybuje elegantne a starostlivo na splnenie svojich snov v indickom kine. Pre túto chvíľu, jej hlavným cieľom je vybudovať silnú základňu tým, že žiadne unáhlené kroky pri výbere jej filmy.

2. Shruti Hassan v tlačenej Maxi

Áno, ona je úplne v láske s ňou a istí, čo robí. Dokonca aj bez make-up a veľmi bezstarostný a pohodlný účes, ona vyzerá krásne v tomto tlačenom maxi. Štýl pre ňu je viac o pohodlie, ako je jasne vidieť na obrázku.

load...

3. Shruti Hassan pri natáčaní Spot:

Miluje prácu a môže byť Videli vo veľmi štýlové oblečenie na sety. Hoci väčšinou vnímaná ako jednoduchý a triezvy, nikto nemôže povedať, že ona nie je športové či experimentálne.

4. Na Store Launch Event

V prípade úložisko zahájenia, Shruti bol Videli v tom, čo môžem povedať, je jej obľúbené a all-time pohodlie oblečenia. Nájde pohodlie v ničom, kedy v porovnaní s dobre vybavených džínsy a tričko. Make-up je nikdy nutnosťou pre ňu.

5. Shruti Hassan s Presvedčený Look

Ona je úplne v láske s jej telom. Na tomto obrázku môžete vidieť ju vyťahovať jej dokonale tvarované telo, a vyzeral veľmi sebaisto. S veľmi jednoduchým fúkacie vysuší účes, elegancia a milosť sú zväčšené.

6. Shruti Hassan v Očarujúce sárí

Sridevi je Shruti all-time obľúbená herečka a ona je známa pre štýlové sarees nosia. Tu si môžete prezrieť diva vo veľmi očarujúce avatara, v sárí. A ako sme povedali skôr, žiadny make-up na Vyzerá ako glam ako veľmi minimálne retušovať.

7. Shruti v jej obľúbenom oblečení

Tu opäť dostaneme odraz štýl s komfortom, ako vidíme Shruti do svojho obľúbeného oblečenia. Všetky odtiene Zdá sa, že jej vyhovoval bezchybnú pleť a jej celkový vzhľad nie je nikdy nuda.

8. Shruti Hassan v rozhlasovej stanice

Na rozhlasovú stanicu za účelom propagácie filmu, úsmev je to všetko diva sa nosí na tvári. Vzhľad je veľmi nevinný rovnako ako ona.

9. Shruti Posed pre fotoaparát Bright šaty

Shruti pózovala pre kameru na sebe tento svetlý farebné šaty, ktorej rez krásne zlepšuje vzhľad. Jej výber tašky a obuvi odráža jej chuť. To ukazuje, ako celkový vzhľad vytvorený môže byť príjemné a nie prenikavo.

10. Shruti Hassan v mediálnej udalosť

Videli v mediálnej udalosti na sebe žiaden make-up, Shruti vyzerá báječný s veľmi jednoduchým účesom. Má naozaj krásne vlastnosti, ktoré poukazujú na jej krásu.

Ktorý zo svojho vzhľadu sa vám páči najviac? Zanechajte nám komentár nižšie.

load...