Makeup

10 fotografií Shilpa Shetty bez make-upu

10 fotografií Shilpa Shetty bez make-upu

Shilpa Shetty je známy indický herečka a modelka sa narodila Sunanda a Surendra Shetty. Ona robila jej školskej dochádzky na svätého Antonína dievčenské gymnázium v ​​Bombaji a ukončila štúdia od Poddar College v Matunga.

Shilpa začala modelovanie vo veľmi mladom veku 16 rokov, keď ona urobila reklamnú kampaň pre Limca studený nápoj. Debutovala, Baazigar 'opačné Shahrukh Khan, ktorý bol obrovský hit pri pokladni, a dokonca jej vyniesol nomináciu za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe. Ona hrala v niekoľkých filmoch potom s niektorými biggies z Bollywoodu, ale nikto by mohlo spôsobiť rozruch pri pokladni.

Nakoniec urobil značku na pokladni s jej filmu, Dhadkan ', ktorý robil celkom dobre v divadlách a jej herectvo ocenili jednu a všetky. Jej stvárnenie ako chorého AIDS skľúčený by spoločnosť získala jej mnoho ocenení. Ale zlom jej kariéry bol určite jej víťazný britský Celebrity Big Brother TV show v roku 2007 a bol tak schopný znovu potvrdiť nohy v Bollywoodu. Jej konštantnú prežitie prostredníctvom svojich ťažkých časoch v priemysle, dokazuje, že aj krása a talent v práci tu.

load...

Shilpa Shetty Pictures bez make-upu

Tu sú niektoré Shilpa Shetty bez make-up obrazy, ktoré vám umožní byť sudca krásy aspektu!

1. Shilpa Shetty V chráme Siddhi Vinayak, Mumbai

Shilpa Shetty bol Videli v chráme Siddhi Vinayak v Bombaji len pár dní pred svadbou. Ona navštívila chrám s matkou a sestrou Shamita dostať požehnanie od Pána pre blaženej svadbu a po živote. Ona sported Juicy Couture velúr jasne červené tepláky spárovaný s športového obleku. Ona sa rozhodla kompletné žiadny make-up vzhľad dať jej koži si pauzu od ťažkej maľovanie na tvár. Jej koža je naozaj žiariace bez make-upu.

load...

2. Na svojej návštevy v predmestskej PVR

Veselý a temperamentný Shilpa sa prudko skrýva tvár z kamery na jej návštevu prímestskej PVR vlani. Shilpa a jej manžel vytiahol trochu voľného času z ich nabitom programe si môžete vychutnať film v PVR. Ale pár bol náhle prekvapil, keď si všimol, paparazzi okolo nich. Shilpa cez dobrý vzhľad v modrej tričko a džínsy snažila, aby zakryla tvár pred kamerou, len preto, že sa nenosia žiadny make-up. Fotografi sa napriek tomu podarilo vziať jej obraz, keď sa dostala do svojho vozidla.

3. Shilpa Shetty škvrnitý s dieťaťom Bump

Tento snímok bol tiež prijaté na PVR, kam Shilpa Shetty odišiel so svojou sestrou Shamita k filmu počas tehotenstva. Tehotenstvo žiara je stále veľmi rozšírená na Shilpa tvári, keď sa pozerá strhujúci aj bez stopy make-upu. Hoci spočiatku bola trochu váha si klikol, keď na sebe nemal žiadny make-up, ona neskôr povinný fotografov. Mala na sebe jednoduchú Kurta a džínsy a niesol vyšívané Pashmina ukradol pokryť svoje dieťa naraziť.]

4. Shilpa Shetty v bielej Kurta

Tento snímok bol zhotovený na zasadnutí modlitby Priyanka Chopra otca Ashok Chopra, ktorá sa konala v hoteli JW Marriot v Bombaji. Dr Ashok Chopra zomrela minulý mesiac kvôli predĺženej trpiaceho rakovinou. Takmer celý Bollywood hrnuli vo veľkých počtoch ponúknuť sústrasť k Priyanka Chopra. Shilpa Shetty, ktorý zdieľal malý priestor na obrazovke s Priyanka v, dostanete ', prišiel v bielom kurte a džínsy pre modlitebné stretnutie. Išla za minimálnu make-up pre tento zhromaždenia.

5. Shilpa Shetty Videli v Iskoni

Tento snímok bol zhotovený na Shilpa príchode na bohoslužby Sonu Nigam matky, ktorá sa konala v Iskoni v Bombaji. Shobha Nigam zomrel vo svojom dome Andheri kvôli srdcovej zástave. Shilpa Shetty prišiel do bielych šatách anarkali zaplatiť svojej poslednej poctu Shobha Nigam. Shilpa vyzerá celkom dobre v tomto žiaden make-up vzhľad jej.

6. S manželom v Bombaji divadla

Majitelia Rajasthan Royals tímu bol Videli v divadle Mumbai spolu s Sunanda Shetty minulý mesiac v Bombaji. Pár robil ich prvé verejné vystúpenie po neslávnom IPL fixačný bod škandál. Pár odmietol odpovedať na akúkoľvek otázku položenú v médiách a jednoducho odišiel. Shilpa na sebe biele tričko s bez rukávov sivé ramenami nad ním spárovať s roztrhané džínsy. Nechala si vlasy rozpustené a nosil len Kohl a lesk na pery ako make-up.

7. Shilpa Shetty Perfektný Family

Shilpa Shetty a jej manžel boli absolútne žiaril radosťou po pôrode Viaan, ich malý zväzok radosti. Shilpa bolo vidieť máva svojimi fanúšikmi z balkóna Hinduja nemocnice potom, čo bol prepustený z nemocnice. Mláďa bolo útulne zabalená v mäkkom bielou prikrývkou v rukách svojho otecka. Shilpa vyzeral očarujúce a krásna v zapnutom dole modrej a čiernej tunike spárované s legínami. Vyzerala veľmi svieži a ohromujúce aj bez make-upu.

8. Škvrnitý Na medzinárodného letiska Jodhpur

Shilpa Shetty bol odtrhol na medzinárodnom letisku Jodhpur nesie jej dieťatko Viaan. Ona bola sprevádzaná jej manželom Raj Kundra. Pár šiel do Jodhpur, aby sa zúčastnili svadby Rishika Lulla, dcéry Kishore Lulla, ktorý je CEO of Eros International; Mumbai založené indická výroba a distribúcia filmová spoločnosť. Shilpa je obdarený prirodzene krásnu pleť, takže necítila potrebu uplatňovať základné make-up a stále hľadá ohromujúci.

9. Shilpa Shetty škvrnitý Mourning

Tento snímok bol zhotovený, zatiaľ čo Shilpa bolo v dome Big Brother. Shilpa bol obeťou rasizmu v priebehu svojho pobytu, kde niekoľko housemates neschválil ju prerušiť a robil žarty z jej prízvuku, varenie a jej krajina tiež. Shilpa je vidieť plače zle v tomto obrazu potom, čo bol psychicky obťažovaný Jade a ďalšie. Ale Shilpa odolal všetkým a sa objavil víťazný na konci.

10. Shilpa Shetty Family Na Jaipur Airport

, 'Baazigar starrer Shilpa Shetty bol Videli na letisku Jaipur pri lete späť do Bombaja po návšteve dres začatie party svojho IPL tímu. Ona navštívila mesto s manželom a spolumajiteľ Rajasthan Royal tímu Raj Kundra a samozrejme juniorské Raj Kundra. Ona vyzerala úžasne v lososovo ružovej džínsy a biele tričko spárované s slivkovou vestou. Nechala makeup minimálna jednoduchým ťahom očné linky a výpad rúžu.

To je náš názor na fotografiách Shilpa Shetty bez make-upu. Aký je váš názor? Prosím, zanechajte nám komentár.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...