Makeup

10 fotografií Selena Gomez bez make-upu

10 fotografií Selena Gomez bez make-upu

Selena Gomez je pop začiatok a herečka. Začala svoju hereckú kariéru s populárnym Disney televízny seriál, Kúzelníci z Waverly a pomaly sa rozdelil do hudby. Ona je spevák kapelou Selena Gomez a scéna, ktorá už vydala hity ako, Like Love Song 'a, dookola'. Ona je veľmi krásne celebrity, ktorý vyzerá skvelo bez make-up.

Selena Gomez bez make-upu:

Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších obrazov Selena Gomez bez make-upu.

1. Jednoduché, ale Nóbl Selena:

cez Pinterest

Selena Gomez bol Videli v oranžovom svetri s bielou a čiernou šál. Mala na sebe okuliare a mal vlasy zviazané do copu. Selena gomez žiadny make-up, ale vyzeral o jednoducho úžasná. Ona je hviezda, ktorá môže definitívne zložiť môžete zájsť bez make-upu.

load...

2. Športové Selena Look:

cez Pinterest

Selena Gomez bol Videli v teplákovej súprave v roku 2017. Mala na sebe čierny top, ktorá bola až do pása a nízke čakať sivé stopy nohavice s bundou rovnakej farby. Mala veľmi nevinný a detský výrazom v tvári. Nemala make-up na, ale vyzeral úplne ohromujúce.

3. Selena Gomez v bielej a modrej:

cez Pinterest

Selena Gomez bol Videli bez make-upu v bielom štvrťroku rukávom a tmavo modré džínsy. Mala biely a modrý šatku omotal okolo krku a niesol Kožená taška cez rameno na rameno a mobilný telefón v ruke.

load...

4. Fotenie si u č make-up:

cez Pinterest

Selena Gomez je tak mimoriadne pôvabné, že si dokonca urobil fotenie bez make-upu. Bola fotografoval v špagety pripútaný šaty s bielym dáždnikom. Pozrela sa po nádherné a prirodzené. Najlepší make up človek môže mať, je úsmev a to je to, čo vyzerala kompletné.

5. Športové & Casual Selena Look:

cez Pinterest

Selena Gomez bol fotografovaný v plnej rukáv tmavo modrá mikina s rukávmi zvinutých a svetlo modré sukne. Niesla gaštanové kabelku, kus papiera, a jej okuliare v ruke. Mala vlasy nechať na holičkách a vyzeral úplne ohromujúca.

6. Fotografa Dream Predmet:

cez Pinterest

Selena Gomez má takú prirodzenú krásu, ktorá sa nepotrebuje dotýkať, než na fotke. Ona bola fotografovaná na fotenie s minimalistickým make-up. Aj cez to, že vyzerala úžasne. Má prirodzenú a anjelskou krásu.

7. Selena Gomez Summer Pozrite sa:

cez Pinterest

Selena Gomez bol fotografovaný v letných šatách a sunhat. Nemala make-up na, ale vyzerala úžasne a prirodzene. Ona je perfektná vzorom pre mladé dievčatá, pretože ona nemá oddávať oveľa doplnia aby vyzerala neprirodzene pekne. Má prirodzenú nevinnosť a milosť o nej.

8. Selena Gomez v Londýne:

cez Pinterest

Selena Gomez bol fotografovaný v Londýne v čiernej košeli a čierne slnečné okuliare nesúci niekoľko súborov. Mala vlasy nechať na holičkách a vyzeral veľmi zaneprázdnený. Cez ne nosiť make-up, vyzerala jej normálne štýlové a očarujúce seba.

9. Selena s Justin:

cez Pinterest

Selena Gomez bol vyfotografovaný so svojím priateľom Justin Bieber. Mala na sebe džínsy a off rameno horné a nemal žiadny make-up. Avšak vyzerala nádherné a prirodzené.

10. Selena Gomez na pláži:

cez Pinterest

Selena Gomez bol fotografovaný s Justin Bieber na ceste na pláž. Mala bezstarostný a športový vzhľad o nej a nosil žiadny make-up.

load...