Makeup

10 fotografií Scarlett Johansson bez make-upu

10 fotografií Scarlett Johansson bez make-upu

Toto ocenenie akadémie vyhrávať americká herečka debutovala s filmom "Sever" v roku 1994. Scarlett Johansson, ktorý sa narodil v New Yorku začala svoju hereckú kariéru vo veľmi mladom veku. Narodil sa v nie tak bohatej rodiny, vzala do svoje povinnosti vo veľmi mladom veku a odvtedy vytvára pocit zakaždým, keď stojí pred kamerou. Jej dokonalá pleť a očarujúce vzhľad nepotrebuje make-up, len jej krásny úsmev môže vytvoriť históriu. Známy ako tvár Dolce and Gabbana a Moet Chandon, Scarlett urobili to listers A Hollywood bez problémov.

Scarlett Johansson bez make-upu Pictures

Tu sú niektoré Scarlett Johansson žiadne make-up obrazy, ktoré bude fúkať vašu myseľ!

1. Scarlett Johansson pri natáčaní Avengers:

Videli v červenom hlavy avatar pri natáčaní, Pomstitelia ', Scarlett je vidieť pauzu od svojho nabitého programu. Prehľadávanie obchodov v jej béžovej koženej bunde spojil s čiernou pletenou hornou a čierne skinny džínsy, keď označil štýl uzávierky sans akýkoľvek make-up.

load...

2. Scarlett Johansson v Kvetinové šaty:

Obliekať kvetinové šaty s zásteru a viktoriánskej éry účes, Scarlett Johansson bola klepli počas natáčania "The Other Bolyna Girl". Hrala úlohu Marie Boleynová a musel byť hlupák stvárnila úplne protirečia jej skutočný štýl. Scarlett vyzerala pekne vo svojom de-glam vzhľad ako ona len umyť tvár a pat to v suchu, bez make-up na tvári.

 [Čítajte: Megan Fox bez make-upu Pictures]

3. Scarlett Johansson Church Čas:

Videli kontrolu v kostole na nejakú pokojnú dobu, pokoj na jej tvári je ako viditeľné kúzlo. Ms Scarlett, je známe, že Boh sa báť, zaisťuje jej obliekania je veľmi jednoduchá v porovnaní s normálne, ako sa oblieka. Videný v čiernom kabáte v obraze, môže jej učarovali silnejší ako nápoj lásky zakaždým, keď sa na ňu pozrel.

load...

4. Víno udalosti:

Kliknutie počas vinárskej podujatia od Moët & Chandon, Scarlett Johansson bol videný vo svojom najviac hravej nálade medzi čerstvé vínnej révy. Vo svojej obľúbenej modrej bodkovaného a zatienené šatách, Scarlett vyzerala nádherná, keď držal viniča kôš na vyzdvihnutie hrozno, aby sa nejaké chutné víno.

5. Scarlett Johansson Geek Look:

Športový vzhľad geek, Scarlett zanecháva vlasy otvorené koleso rám okuliarov presne pre jej oválnu tvár. Shot pre časopis ukázať novinárske stranu v nej, ona oblieka obyčajný béžovej tričko, biele plátené nohavice a denim olivovo zelenou bundu. Ak chcete dať pocit reportéra Niesla Kožená taška cez rameno. To je naozaj hovorí, že Scarlett miluje ponoriť sa do postavy či už ide o film alebo reklamné natáčanie.

6. Športové:

Scarlett miluje extrémne športy a výlety a s týmto pohľadom sa úplne určuje náladu. Obliekol khaki šortkách spárovaná s machom zelený top, pani Johansson je accessorises výstižne s hnedým tenkým pásom a biele hodinky. Tento pohľad je prednostné Safari vzhľad Uptown dievčatá a áno, dobre, keď zvolený pre horolezectvo alebo raftingu.

Play 7. Kamera:

Strieľať vykonané Scarlett kde ona bola požiadaná, aby sa hrali s fotoaparátom sa ukázalo byť úspešný s tým, ako pózovala. Témou natáčanie bolo chytiť ju v jej úprimný najlepšie bez make-up. Scarlett známa ako hlavolam urobil celkovú spravodlivosť natáčanie so svojimi epické tváre pózach.

8. Scarlett Johansson v plavkách:

Bikini vyzerá najlepšie na Scarlett má štíhlu rámu. Modré plavky obliekol do začiatku Hollywood je mal, aby sa vám slabý medzi nohami. Bodkovaný, zatiaľ čo na dovolenke Scarlett miluje udrieť na pláž aspoň raz mesačne k odpočinku a získať zdravé opálenie.

9. Umenie a remeslá:

Počas jej natáčania pre film, Translation ', Scarlett Johansson prednosť ísť celú de-glam vo svojom vzhľade, aby sa zmestili do postavy. Bola špeciálne učil umenie rezanie papiera a vytvorili nejaké naozaj krásne papierové maches.

10. Tweet:

Scarlett miluje tweeting a stále kliknutím momentky zo seba zakaždým, keď dostane šancu. Klikne na jej ceste do Austrálie, Scarlett Johansson tweeted o svieži deň a ako sa jej to páčilo.

 [Čítajte: Angelina Jolie bez make-upu]

Jedná sa o stále sa slávnej fotky Scarlett Johansson bez make-upu! Ešte pokles svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...