Makeup

10 fotografií Sanaya Irani bez make-upu

10 fotografií Sanaya Irani bez make-upu

Sanaya Irani je populárny indický televízna herečka, ktorá je známa pre svoje, Bahu 'a, Beti' rola v indických každodennom mydla. Ona robila jej televízny debut s populárnej televíznej show s názvom, Left Right Left '. Pracovala tiež v super hit Hindčina film, Fana 'spolu s obľúbenými hercami, Kajol a Amir Khan. Jej posledná podnik, Chhanchhan 'udržanie vysokej TRP celú cestu. Sanaya Irani vyzerá rovnako krásna aj bez make-upu.

Sanaya Irani bez make-upu Pictures

Tu sú niektoré Sanaya Irani fotky bez make-upu, ktorý prebieha prezentácia jej prirodzenú krásu.

Pozrite sa v pomere 1:

Ona je oblečený v peknom obleku salwar tu. Sanaya Irani vyzerá skvele ako vždy. Jeden z jej najlepších vlastností je jej krásny úsmev. Jej očarujúce vzhľad je posilnená v tejto krásnej indickom kurte.

load...

Pozrite sa 2:

Sanaya miluje varenie. Tento snímok z nej bol zhotovený počas cooking show a ukazuje svoju lásku k vareniu.

Vyzerať 3:

Tento snímok bol zhotovený len ako Sanaya vyšla z márnosť vozidla pred výstrelom. To bolo tesne predtým, než bola chystá ísť na jej dotyk hore. Aj bez akéhokoľvek náznaku mejkapu, že vyzerá tak krásna ako ona robí na obrazovke.

Vyzerať 4:

Jedná sa o starú odfotiť dlhú dobu späť. Sanaya hľadá mimoriadne krásne v tejto bielej bez rukávov. Jej úsmev je tak pekná ako vždy.

load...

Vyzerať 5:

Sanaya miluje nosiť Salwar obleky. Má veľkú zbierku indické oblečenie. Klzký formoval špecifikácia zvýšiť jej krásu.

Pozrite sa 6:

Sanaya neznáša príliš veľa make-up. Trochu make-up na oči a pery dokončí jej retušovania.

Pozrite sa 7:

Biela a červená sú Sanaya svoje obľúbené farby.

Pozrite sa 8:

Tento snímok bol zhotovený v obchodaku v Mallad, Mumbai. Tu vystúpila so svojím priateľom, Mohit Sehgal. Oblečený v šedej krátke šaty, ona vyzerá krásne.

Pozrite sa 9:

To je ďalší krásny obraz Sanaya bez hlasné make-up. Ona je videná na sebe Anarkali Kurta. S náznaku make-up, jej prirodzená krása je dynamické ako nikdy predtým.

Vyzerať 10:

Sanaya rád nosiť neformálne oblečenie taky. Vyzerá v pohode a uvoľnene v tejto bielej kvetinovej vrchol. Snímok bol zhotovený počas rozhovoru. Hovorila o jej účasti na, Jhalak Dikhla Ja ', spolu s jej priateľom Mohit Sehgal, populárnej televíznej hrdina.

Takže aký je váš názor na tieto obrazy Sanaya Irani bez make up? Ak ste fanúšikom Sanaya Irani, sme si istí, budete milovať tieto obrázky. Nezabudnite sa podeliť o svoje komentáre nižšie!

load...