Makeup

10 fotografií Priyanka Chopra bez make-upu

10 fotografií Priyanka Chopra bez make-upu

Priyanka Chopra sa narodil v Jharkhand. Priyanka mali kočovnú detstva kvôli zamestnaniu jej otca, ktorý bol lekár v indickej armáde. Nastúpila Jai ​​Hind College k vysokoškolskému štúdiu, ale nechal ho na polceste po víťazstve v Miss World koruny v roku 2000.

Jej druhý film "Andaaz" sa ukázalo byť obrovským hitom, ktorý jej dokonca získal ocenenie Filmfare za najlepšieho nováčika. Jej vamp portrét v "Aitraaz" vzal všetky prekvapil, ktorý jej vyniesol ocenenie Filmfare Best darebáka. Získala prvý Filmfare najlepší ženský herecký výkon za film "módne", ktoré v rovnakom čase stanovenú ju ako jeden z najlepšie platených herečiek v Bollywood.

Priyanka Chopra s No Makeup Obrázky

Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších obrazov Priyanka Chopra bez make-upu.

1. Priyanka Chopra na medzinárodnom letisku v Bombaji

Tento obrázok o Priyanka Chopra bez make upu sa odtrhol na medzinárodnom letisku v Bombaji vracajúceho sa z Los Angeles, kde išla navštíviť iHeartRadio koncert. Ona omráčené fotografov s ňou bez make-up a de glam vzhľad. Mala na sebe voľné tričko cez jeggings ktorú doplnený Bottega venom vláčiť ktorý pridáva farbu do inak jednotvárne oblečenie. Mala na sebe jednoduché biele tenisky a udržiava vlasy jednoduchý, zviazané do chvosta.

load...

2. Priyanka Chopra v bielych šatách

Priyanka Chopra bol prasklo v all-biele oblečenie počas pohrebu neskorého Sham Kapoor. Celý filmový priemysel prišiel zaplatiť ich rešpekt k legendárneho herca. Pohreb sa konal na Nangang krematória. Stars jednomyseľne vyjadrili, že jeho zánik je nenahraditeľná strata indického kina.

3. Priyanka Chopra v Ajmer Sharif Dargah

Priyanka Chopra odišiel do Ajmer Sharif minulý vlaňajšku so svojimi blízkymi priateľmi, aby sa modlili za jej chorého otca, ktorý trpí druhého záchvatu rakoviny. Herečka stál po jej boku otca v dobrých i zlých časoch a jej puto s otcom je dobre známa na celom svete. On bol diagnostikovaný s rakovinou v roku 2009, po ktorom on sa zotavil, ale choroba sa opäť zabrúsil. Dúfame, že sa čoskoro zotaví.

4. Priyanka Chopra s čiernou bundu a ružové Vest

Tento snímok bol zhotovený v septembri 2017 na medzinárodnom letisku v Bombaji. Bola preč do Los Angeles, aby strieľať na oficiálne hudobné video pre "v mojom meste", ktorý sa teraz stal zlosť na celom svete. Vyzerala elegantný a štýlový v tomto pohľade. Mala na sebe nasadenú čiernu bundu cez ružovú vestu, čierny denim a jej podpis tašku. Kompletné rockstar vzhľad. Jej svieže tvár bez stopy make-upu a vyhodiť sa suší vlasy jej robí vyzerať úplne úžasné.

load...

5. Priyanka Chopra na tarun Mansukhani narodeniny

Tento obrázok sa datuje do roku 2009, kedy bol prasiatko Chops Videli v Birthday Bash ju režisér "Dostaneme" Tarun Mansukhani je. Ona prišla tam so svojím ex-priateľ Shahid Kapoor. Mala na sebe krátke šaty s ukradol a vysoké podpätky. Priyanka bez make-upu vyzerá tu celkom nudný.

6. Priyanka Chopra je najviac vírusové Non Makeup Picture

To je jeden z najviac vírusových make-up obrazy non Priyanka Chopra. Tento snímok bol klikli na jej príchode na Bombaj, aby podporovali jej film "Pyar Impossible". Bola natáčanie filmu "Anjaana Anjaani" s Ranbir Kapoor a išiel celú cestu z New Yorku na podporu filmu.

7. Priyanka Chopra V Kirtan Event

Tento snímok bol klepli na kírtanové akciu, ktorú organizovalo jej otcom. Celá Chopra rodina bola prítomná na kírtanové. Priyanka vyzeral neskutočný v zelenej salwar kamize s jeho Pall na hlave. Ona je videná na sebe žiaden make-up, s výnimkou neutrálny odtieň rúžu. Miloval som tento jednoduchý vzhľad jej.

8. Priyanka Chopra na Vaishno Devi Temple v Džammú a Kašmíre

Tento snímok bol klikol na 21. Mája, kedy sa Priyanka odišla s matkou a blízkeho priateľa na Devi Temple Vaishno v Džammú a Kašmír. Ona začala jej cesta pešo v noci. Ona navštívila chrám, aby sa modlili k rýchlemu uzdraveniu jej otca. Jej otec nebol udržať dobre off neskoro. Podieľala sa na Aarti druhý deň ráno a potom sa vrtuľník vrátil z Katra.

9. Priyanka Chopra v Maharashtra občianskej Corporation hlasovania

Tento snímok bol zhotovený na Maharashtra Civic Corporation hlasovania kde Priyanka a niekoľko ďalších osobností prišli odovzdať hlas ako skutočný občana. Mala na sebe špinavo bielou hore a džínsy a doplnený vzhľad s nadmerne odtieňmi. Stále vyzerala jednoduché s minimálnym make-up, ktorá je vhodná pre túto príležitosť.

10. V Durga Puja v Lokhandwala

10. Priyanka Chopra sa zúčastnili minuloročnej Durga púdžu na Abhijeet Pandal na Lokhandwala. Bola odetá jednoduchú bielu churidar oblek s červenou Dupatta a pokračoval minimálne na príslušenstvo. Išla holou tvár bez make-upu vôbec výnimkou rúžu. Ona bola sprevádzaná "Barf" režiséra Anurag Basu. Ďalšie jednoduchý, ale elegantný vzhľad. Me to páči.

load...