Makeup

10 fotografií Preity Zinta bez make-upu

10 fotografií Preity Zinta bez make-upu

Preity Zinta je Bollywood herečka a tiež sa objavil v mnohých televíznych reklamách, než ona robila to veľký vo filmovom priemysle. Jej jamky úsmev a bezvadný herecké schopnosti dali jej obrovský fanúšik po celom svete. Ale ako si myslíte, že vyzerá bez make-upu?

Preity Zinta bez make-upu Obrázky

Tu sú niektoré z krásne obrazy Preity Zinta bez make-upu!

1. Preity Zinta Na IPL

Jej ochranná známka okuliare, vlasy ponechané bez dozoru a jamku úsmev má väčšiu pozornosť než jej tím IPL, Kings XI Pandžáb. Stála jej tím vo svojich výhier a strát, s gráciou a dôstojnosti.

load...

2. Her "Kal Ho Naa Ho" Look

Jej Nerdy vzhľad v prvej časti Karan Johar réžie "Kal Ho Naa Ho" bol celkom chvályhodné. Nie je veľa herečiek možno vytiahnuť čierny rám a ani make-up vzhľad, najmä keď sa očakáva, že vyzerajú očarujúce v Dharma výroby filmov. Preity Zinta odviedol skvelú prácu ako Naina.

3. Preity Zinta na scéne India Najlepšie Draamebaaz

Preity Zinta bol chytený hneď za súborom Indie Najlepší Draamebaaz. Nosí žiarivé ružové bez rukávov top s ružovými nohavicami. Kabelky a nahé čerpadlá vyzerať veľmi očarujúce, aj keď ona má na sebe žiaden make-up.

load...

4. Preity Zinta náročnom Look

Veľmi Niekoľkokrát vidíme herečka zaberajú role, ktoré im vyžaduje vyzerať de-glamorized. Preity zaberá úlohu veľmi dobre a robí skvelú prácu s nahé pery a len tenká línia očné linky. Nezabudnite si všimnúť nos pin, ktorý pridá trochu iskru do tváre, okrem jej žiariacich jamkami.

5. Sporting Beauty

Nie je to skvelý čas, aby sa klikne v médiách, Preity športové over ležérne oblečenie počas zápasu IPL ligy, kde mali držať pendluje medzi mestami a letiskami. Jej vlasy vyzerá všetko spackal, rovnako ako každý normálny dievča, ktoré sa cíti po dlhom dni povzbudzovanie a straty.

6. Na jej podpore "Ishq In Paris"

Ak sú všetky herečky rozhodnúť o A-zoznam návrhárov pre svoje propagačné skrine, sem Preity Zinta s iným neformálne vzhľad pre jej podporu "Ishq v Paríži". Mala na sebe tričko s nápisom vo francúzštine. Akékoľvek odhady, čo to znamená?

7. Preity Zinta škvrnitý S Lady Dandekar

To bol klepli neskoro v noci keď Preity vyzeral veselá a energická ako predtým. Vlasy priviazať vzhľad je ideálny pre niekoho, kto mal za sebou dlhý deň na natáčanie. Ona je sprevádzaná nádherné pani Dandekar, ktorý vyzerá príliš atraktívne.

8. Preity Na Grand Prix

Preity bol videný v Grand Prix sa konala v Dillí, sledoval všetko dianie pozorne. Nosí perfektné šaty a klobúk pre túto príležitosť spolu s obrovskými odtieňmi držať slnka v šachu. Dokonca aj bez make-upu, že stále vyzerá celkom ako predtým.

9. Preity Zinta Jásající jej fanúšikovia

Uprostred všetkého kriket a fandenie svojich členov tímu, Preity Zinta nikdy nezabudne potešiť svojich fanúšikov. Bola nájdená máva na dav niekoľkokrát, a to napriek jej tím prehráva. Het krátke vlasy, je presne to, čo doktor nariadil poraziť teplo.

10. Preity Zinta v dokonalej Desi Avtaar

Ona je čistota zosobnený. Preity vyzerá pietnej sebe červený Salwar kamize s červeným tikka na čele, ktorá robí vyzerala krajšia ako ktorýkoľvek make-up umelec. Sprievodný jej je Sonakshi Sinha, ďalší krásny hľadá pani, ktorá vyzerá pekne, bez toho aby museli make-upu.

Takže čo je váš verdikt o Preity Zinta bez make-upu? Napíšte nám komentár!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...