Makeup

10 fotografií Prachi Desai bez make-upu

10 fotografií Prachi Desai bez make-upu

Pochádza z mesta etnicity a kultúry, prach Desai debutovala pri mladom veku 17. Rozjazd svoju hereckú kariéru na malej obrazovke s Ekta Kapoor ako svojho učiteľa, prach bol v správach pre jej Bollywood debut, Rock on! Vďaka ocenenie, aby ich cestu k jej úžasné výkon ako Bani v televízii, sa jej podarilo získať srdcia mnohých režisérov B Meste. A konečne, mladá a krásna Prach Desai je tiež nový názov v zozname najlepších módy!

Prach Desai bez make-upu

1. Flower Power:

Klikne na jednu z akcií Svetového dňa životného prostredia, prachom vyzerala elegantný s nádychom výstrednosť vo svojej kvetinové Zara bundu a úzke džínsy. S zopnuté účes a bez stopy make-upu, mladé dievča dala paparazzi chuť okázalosť v pohode. Lesk na pery môže vyzerala oslnivo, ale ona si vybrala, aby slúžili účelu jej prítomnosťou a nie vyťahovať pre shutterbugs.

load...

2. Etnické:

Narodený s hodnotami rešpektovať niečí kultúru, môže prach nedal ujsť jej indické oblečenie. Biely vyšívané Kurta vyzerá skvele s ňou voľné poníka a zlaté jhumkas. Videli chladenia v prímestskej divadla so svojimi priateľmi v jej dávnych dňoch kasa So slávou, herečka predsa robí štýl vyhlásenie aj bez príslušenstva.

3. Night Out:

Aj keď nie je ideálny materiál Page 3 prach Desai stále vyzerá nádherne v hnedých šatách so striebornými detailmi na rukávoch. Klikne fotografov na nedávnom prípade renomovanej značky, prach bol len jedným z ďalších B mestských motýľov, ktorí sa rozhodli ísť prostého jane vzhľad.

load...

4. Day Out:

Keďže sa jedná o kompletnú rodine dievčaťa, prach Desai rád trávi čas so svojou matkou a sestrou veľa. Videli v obci turné s jej matkou je krásna dievčina sa rozhodla don jednoduchý vzhľad tým, že nosia Kurta vrchol. Ona sa podobal iné dievča, bez toho aby celebrity šmrnc.

5. Streľba:

Prach Desai je iná herečka, ktorá sa pripojil k brigáde súčasných herečiek, ktorí sa neboja ísť de-glam pre film. Pre jej úlohu v, I, Me Aur Main ', prach hrala mladá študentka role Gauri Dandekar Videli väčšinou v jasných, žiarivých farbách. Tento film jej dal šancu experimentovať s sexy strane ňou, ona bola videná na sebe žiaden make-up a krátke šaty.

6. Sydney Čas:

Kto hovorí, že jeden musí byť ozdobená up, ak ste herečka? Prachom, dokonalý príklad rovnaký, klikli, keď ona navštívila svoju sestru v Sydney. Bojuje proti mrazenie na mesto, keď bol Videli módne na sebe béžové kabát, vodorovné pruhy a chudý štóla zviazané do uzla len s okúzľujúcim úsmevom na tvári.

7. Na letisku:

Obľúbený celebrity putyka priestor pre paparazzov, prachu bol videný interakciu so svojimi fanúšikmi pridať ju cestovať. V jej najviac de-glam zatiaľ vyzerá, mala na sebe zelený top spárovaný s modrými džínsy a tmavo béžovej bunde. S čistým zopnuté pony, herečka vyzerala elegantný a ohromujúci bez smietka make-up na tvári.

8. New Bee:

Jednoduché, ako jej obliekať prostý modrej tee a červené nohavice, prach nemá predstavovať ako perspektívny diva.

9. Travel Suit:

Rovnako ako ostatné, prachy rozhodne cestovať v pokoji, v jej Lee pyžamá džínsy a tričko. Dáva prednosť bytov a Peep prsty cez ihličkovom podpätku. Úderom so svojím červeným chronometra mladá dáma vie, že žiadny make-up, ale len vo forme krému jej môže dať lesk a perfektný vzhľad čeliť paparazzi.

10. Close Up:

Ako prvý časovač, pani Desai nebol voskovaný alebo namaľovaný tvár, ale jednoduchý úsmev, ktorý očarení Ekta Kapoor jej ponúkli hlavnú úlohu. Pochádza z Pune, mladý 17 rokov stará herečka bola predstavená na výstave vo veľmi jednoduchom avataru.

Hovoríme, že prachi Desai bez make up je hviezda!

Aký je Váš názor na tieto prachi Desai bez make up obrázky? Prosím, zanechajte nám komentár.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...