Makeup

10 fotografií Paris Hilton bez make-upu

10 fotografií Paris Hilton bez make-upu

Všetci vieme, že Paris Hilton - slávny Socialite, speváčka a herečka z Hollywoodu. Je to určite jeden z najslávnejších žien na svete, a je tiež považovaný za jeden z najhorúcejších! Je to šikovný obchodný žena, ktorá bola súčasťou reality show, ktoré boli vysoko hodnotenými pred niekoľkými rokmi. Jedna z vecí, ktorá jej je lepšie známy pre je jej bezchybný zmysel pre štýl. Vždy vyzerá skvele kdekoľvek ona ide.

Paris Hilton bez make-upu Obrázky:

Tam boli len niekoľkokrát, že Paríž bol ulovených bez make-upu. Poďme sa pozrieť na top 10 momentov Paris Hilton bez make-up. Ideme na to!

1. Paris Hilton at the Beach:

Tento snímok bol zhotovený, keď v Paríži mal trochu zábavy na slnku. Vyzerá pekne a svieži. Môže sa stať, more a slnko, ktorá vyzerala ako včielky! Po poklese, vyzerá o nič menej ako diva aj bez make-up.

load...

2. Paríži s nádhernou odtiene:

Na tejto fotografii Paríža bez make-upu, ona má na sebe čiapku a pár nádherných dizajnových odtieňov. Hovorí s jej priateľ na telefóne a usmievavý, to zblízka ukazuje, že dokonca aj glam bábiky môžu mať akné a akné. A čo je jej tajný liek? Citrónová šťava! Najlepší naozaj!

3. Casual Paris:

V ďalšom zblízka, Paris má na sebe svetlo modré tričko bez make-upu. Ona vyzerá takmer ako každá iná baba, ktoré vidíte na ulici, pitie kávy s priateľmi. Bližší pohľad ukazuje, že Paris vyzerá nevinne a nohami na zemi aj bez make up!

4. Paríž Sans make-up a vlasy štýlom:

Áno, čítate to správne! Na tejto fotografii, jej vlasy vyzerajú čisté a lesklé! A jej tvár vyzerá broskyňový a žiariace!

load...

5. Paríž s klobúkom a šperky:

Voľno z natáčania, Hilton bol videný športový elegantný klobúk a na sebe šperky. Ale ona nebola športové svoje obvyklé bezchybný make-up a ešte stále vyzerala skvele!

6. Make-up-less Paris s ružovými odtieňmi:

Ide o ďalší obrázok prominent bez make-upu. Dvojica fab ružových odtieňov vyzerá úžasne na ňu, a doplňuje jej tón pleti, zatiaľ čo zdôrazňovali jej drobnú rám.

7. Cute Paris Hilton:

Na tejto fotografii, Paríž vyzerá sladko a anjelský. Na sebe jednoduché bielizeň špičku v olivovom zelený odtieň a športové vrkoč, vyzerá roztomilo a takmer nevinný! Bolo to osviežujúce zmena od svojej obvyklej dolled-up vzhľad!

8. Paris Hilton na detskej nemocnice:

Ide o ďalší fotografie Paríž bez make-upu na, v ktorom vyzerá mlado a sviežo! Navštevujúci deti v nemocnici môže dali jej žiara ona je videný sa! Pozrela sa pozitívne žiarivé!

9. Krátkosrstá Paris:

Na tejto fotografii, ona športový ležérny vzhľad, ktorý jej vyhovuje. S orezané pliesť-top s hviezdami a pruhmi a pár tmavé džínsy, keď predvádzal nový účes, ktorý vyzeral naozaj dobre na ňu! Ležérne a jednoduchý, táto fotografia určite vyzerala skvele!

10. Young Paris:

Nebolo ľahké nájsť fotky z Paris Hilton bez make-upu, ale zachránili sme najlepšie na koniec. Toto je fotografia mladej Paríži v roku 1998! Vyzerá tak iná a je ťažké uveriť, že je to tá istá osoba. Mladý, svieži tvárou a sladké, je to fotografie, ktorá by mala byť definitívne uložené!

No, to sú top 10 fotky Paris Hilton bez make-up a ako všetci ostatní; má dobré dni a zlé! Táto krásna mladá dáma, vždy vyzerá krásne bez ohľadu na to, kam chodí!

load...