Makeup

10 fotografií Nithya Menon bez make-upu

10 fotografií Nithya Menon bez make-upu

Spomínate si na ten roztomilá dievčatko v Hanuman filme? No, asi nie toľko rokov uplynulo od tej doby. Tá malé dievča, vo veku 8, nútila jej hranie debutovať s touto mytologickú filmu. Dnes je tu sladkou tvárou dievča je známa ako Nithya Menon - slávnu juhoindickom herečka! Dokonca aj v útlom veku 8, Nithya Menon ukázal obrovský potenciál a je treba povedať, že žije až do svojho potenciálu pre istotu. Tento anjelský herečka študoval žurnalistiku a bol záujem stať sa filmár; ale pristál pred kamerou - na šťastie všetkých jej fanúšikov!

Okrem toho, že úžasná herečka, Nithya Menon je tiež veľmi dobrý prehrávanie spevák. Talentovaný hudobník a uznávaný herečka - Nithya je určite jeden z milióna. Ďalšie roztomilé kvalita Nithya Menon má, je, že aj napriek patriaci k takej očarujúce profesii, ona udržiava jednoduchú osobnosť. Na zem vo svojom správaní a get-up, Nithya je zriedkakedy Videli v tmavej, ťažkej make-up či efektných návrhárov attires.

Ale aj bez make-upu, to zahnednuté krása vyniká. Neveríte mi?

Nithya Menon bez make-up Obrázky

Pozrite sa na tieto Nithya Menon žiadny make-up fotografie pre seba!

1. Nithya Menon V Simple Kurti

Môžete ľahko vidieť na tomto obrázku, ako slušné Nithya hľadá v tomto jednoduchom Kurti, ktorá je zvýraznenie jej nevinnou tvárou. Tento obrázok rozhodne dokazuje, že človek môže vyzerať úžasne bez vrstiev mejkapu!

load...

2. Jej anjelský úsmev

To je naozaj krásny obraz Nithya bez make-upu. Jej len doplnkom na tomto obrázku je jej nevinný úsmev. Všimnite si, ako originálny jej úsmev je? To rozhodne nie je, len pre kameru 'vzhľad.

Tradičné Avatar 3. Nithya Menon je

To je obrázok Nithya Menon vyzerajúce strhujúce v tradičnom avataru. Nithya sa priznal mnohokrát, že preferuje, aby sa obliekli desi, keď som preč od filmu sád.

4. Dobre známy pre jej jednoduchosť

Pre Nithya,, jednoduchosť je určite najlepšia politika ', ako čo sa týka módy, to je! Oblečený v jednoduchom top s jednoduchými náušnicami, tento pohľad stelesňuje frázu na zem. Nithya je určite vzorom pre všetky mladé dievčatá vonku.

load...

5. Nithya je Boring Napriek tomu Trendy Look

Teraz tento obraz sa vypne všetky odporcov tam vonku. Pozri Nithya môže niesť moderné i tradičné! Tu si môžete tiež pochopiť svoju lásku k hudbe. Mnoho kritikov SLAM jej takzvaný, nudný 'osobnosť. Ale túto fotografiu ukázať nudnú osobu? Tu je mladé dievča, ktorá vie, že jej myseľ a telo a odmieta nasledovať trendy. Náš typ dievčaťa!

6. Nithya Menon Loves Záhradkárstvo

Ďalšie skrytý aspekt Nithya Menon vystupuje do popredia v tomto obrázku. Zakaždým, keď dostane čas, Nithya vyžíva v záhradníctve. Zahradničení môže byť terapeutického po hektickej listinách fotografovanie. Ale ani v tomto pozemskom set-up, Nithya vyzerá krásne!

7. Jej Casual Look

Na tomto obrázku môžete ľahko mať letmý pohľad, ako na zem ona. Na rozdiel od iných, ktorí majú radi, aby chváliť ich veľké vecičky, Nithya je tu vidieť šťastná so svojím obyčajným mobil. Nás núti ju milujem viac za to, že tak, ako my '.

8. Jej Glamarous Look

Nithya je ľahké ísť osobu. Môžete vidieť jej jednoduchý účes na tomto obrázku, ktorý jej dáva očarujúce vzhľad. Ľudia zvyčajne hovoria, že je pomocou módy, že väčšina herečiek dokáže vyzerať tak úchvatne. Že rozhodne nie je prípad s Nithya Menon. Má prirodzenú krásu, a nepotrebuje veľa make-up vo väčšine prípadov.

Beach Avatar 9. Nithya Menon je

No, pláž príbeh je spoločná pre všetkých z nás. Stars športové trendy bikiny pre ich film sa pokúsil o strelu, ale to nie je tento prípad Nithya, ktorý nemá rád nosiť obvyklé plážové oblečenie. Tento obrázok by mal byť povzbudením pre ľudí, ktorí zúfalstva o tom, čo sa nosí na plážový. Nosiť to, čo vám vyhovuje in-či už je to bikini alebo niečo iné.

10. Nithya Menon škvrnitý Na slávnostnom odovzdávaní cien

To o, awww 'inšpiratívne snímku, nezdá sa vám? Tu je slávna herečka, de-zdôrazniť, pri odovzdávaní cien. Opäť platí, že Nithya Jednoduchosť presvitá tu.

Pre všetkých fanúšikov Nithya Menon tam, povedzte nám, čo si o tomto zozname Nithya Menon, bez make-up obrázky? Alebo ste fanúšik teraz? Ešte nám zanechajte komentár!

load...