Makeup

10 fotografií Neha Sharma bez make-upu

10 fotografií Neha Sharma bez make-upu

Neha Sharma začala svoju hereckú kariéru na juhu a postupne sa pustil do B Town filmoch hrať opak herci ako Emraan Hashmi, Vivek Oberoi, Sunny Deol a mnoho ďalších. Urobila známku s ňou žiaden make-up vyzerá na niekoľkých významných udalostí. Módna polícia nedokázala ju chytiť ako jej brilantné úsmev jednoducho zapôsobiť na všetkých okolo. Jej zlaté hnedé oči a prirodzene tmavé koralové pery len zvyšujú jej bezchybnú krásu.

Neha Sharma bez make-upu

Tu sú top 10 obrázkov Neha Sharma bez make-upu.

1. Neha Sharma je zaneprázdnený vo filmovej promo:

Hoci herečky zistiť zrkadla 10 krát pred tým, než vystúpiť z ich, hrady ', nová včela Neha Sharma sa rozhodol ísť all de-glam pre jej propagáciu filmu v tejto rozhlasovej stanice. Zaujímavé ju uvidieť v obyčajné čierne tričko a modré džínsy, ona vyžarovala dôveru so svojimi prírodnými dobrý vzhľad.

load...

2. Jeseň Príchuť:

Počnúc svoju kariéru preč od juhu, Neha Sharma zomrie zadosť jej jednoduchý vzhľad. Športové fialovej hornej a biele kraťasy, ona to doplnený dobre s fialovým šatkou. Chaotický vlasy jej dáva dievča od vedľa odvolanie a je na nej vyzerajú celkom mladý a bezstarostný.

3. Neha Sharma na skúškach:

Chytený v akcii pri nácviku na juhu udeľovanie filmový večer Neha Sharma pustil jej diva strany a bol jedným z pozadia tanečníkmi z. Ťažko pracovník prírodou, ona stále skúšať, kým sa nedosiahne dokonalosti. Pohodlie v mandarínka farebnej okrúhlym výstrihom hornej spojila s džínsové šortky, Neha sported jeden z najlepších monzúnových trendov.

4. Red Carpet:

Červený koberec je najslávnejší príležitosť pre každú osobnosť, zatiaľ čo Neha Sharma opustil atraktívny vzhľad a rozhodol sa hrať prostý Jane. Obliekať červené krátke šaty s čiernou farbou spojkou tak, aby zodpovedala, Neha pokojne označí vyhlásení. Avšak mierne make up by pridať Oomph faktor ňou roztomilé osobnosti; ale stále vyzerá celkom diva.

load...

5. Bikini Clad:

Neha Sharma miluje pózuje pre kameru. Počas natáčania, Kya Super Kool Hain Hum ', pani Sharma sported mandarínka farebné bikiny top s žiadnymi stopami červenať. Krásna herečka ešte jablko červenať pohľad na tvári a vyzeral bezchybný v porovnaní s ostatnými herečka.

6. Casual Portfólio:

Post dosiahnutie slávu so svojimi filmami v Bollywoodu, Neha Sharma vybral žiadny make-up portfólia strieľať a odviedol úžasnú prácu so svojím očarujúcim úsmevom. Jej žiarivý úsmev a roztomilý tvár dal fotografa niektoré z jej najlepších záberov. Videný v bielej a zelenej tielko, Neha Sharma môže dať každá baba chase pre svoje milenca.

7. Neha Sharma Sunny Deol:

Kliknutie počas propagačné cesty, Neha Sharma bol videný vedľa Sunny Deol, kto je jej skutočný život mentor. Mala na sebe šťastie čiernu farbu všetko v priebehu pretekov a bol rovnako ako všetky ostatné dievčatá s jej podiel na zábavu. Ona úplne je potrebné, aby bolo v priemysle ako ona je jediná herečka, ktorá sa stará o menej jej make-up, ale skôr na jej herecké schopnosti.

8. Pool Party:

Videli teší na party pri bazéne s Sarah Jane Dias a Riteish Deshmukh, mladý nádejný herečka Neha Sharma vyzeral docela ohromujúci. Mala na sebe kombinézu rúrky v čiernej a bolo vidieť tancovať preč ku sláve ako voda striekajúcej všade okolo. Fun je jej mantra k úspechu a ona pozná cestu k nemu.

9. Neha Sharma Beach Shoot:

Kým rozbiehanie svoju kariéru, Neha Sharma dostal jej portfólio kliknutí na pláži. Byť vo vode dieťa, jej puto s vodou bolo o fúz. Videný v čierne tielko a modré džínsové šortky, pani Sharma zabíja ho s ňou zmyselné pohľady. Zásah na juhu, jej film s Ram Charan bol ďalší film, v ktorom sa na obdiv rovnaký vzhľad a vytvoril históriu.

10. Slzami Oči:

Slzy sú najlepšie zbraň pre ženy a Neha Sharma odviedli naozaj dobrú prácu pri natáčaní smutnú scénu. Vybrala žiadny make up pre túto scénu, ako si priala, aby sa rozmazane oči a preto dal prirodzený pocit scény. Táto nádherná herečka stará menej o svoj vzhľad, ale verí v charakterizácii.

Určite sa Neha Sharma žiadny make-up štýl je hit s nami! A čo vy? Nezabudnite nám zanechať komentár.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...