Makeup

10 fotografií Mila Kunis bez make-upu

10 fotografií Mila Kunis bez make-upu

Mila Kunis je eso americký herec. Okrem jej herecký talent, Kunis je veľmi populárny ako predné hlasové umelca. Narodený na Ukrajine v roku 1983, Mila Kunis začala svoju kariéru vo veku 10, keď sa presťahovala do Los Angeles so svojou rodinou. Jej potenciál sa čoskoro objavil agent, ktorý ju nakoniec vzal do sveta kúzlo. Kunis začala svoju kariéru tým, že vykonáva v niekoľkých televíznych reklamách, kým sa dostala prielom v, To 70s Show "v roku 1998. Jej hlas prácu v, Family Guy ', populárny kreslený seriál dosiahol mnoho ocenení. Nakoniec podpísal do sveta filmov a čoskoro dokázal jej kúzlo na strieborné plátno. Od tej doby, Mila Kunis má prísť s radom trháku hity ako, Black Swan 'a, Forgetting Sarah Marshall'.

Mila Kunis sa stal idol nielen pre jej herecký talent, ale aj kvôli jej bezkonkurenčné vyhlásení štýlu. S oceľovým jadrom verí v minimálnom make-up, Kunis miluje chváliť ne-make-up vyzerať vo väčšine prípadov. Jej veľké a výrazné oči a tie Putami pery, jej zmyselný vzhľad aj bez najmenšej dotyk-up. Pozrite sa bez make-upu nejaké senzačné fotografie Mila Kunis!

Mila Kunis bez make-upu:

Nasledujúcich 10 zábery, ktoré dokazujú, že Mila Kunis vyzerá krajšie aj bez make-upu.

1. Melancholický Look of Mila Kunis:

Tento snímok Mila Kunis bez make-upu odfotil, keď išla von na nákupy. Tu sa zdá byť chôdzu v melancholické polohe. Jej rovné vínovo sfarbené vlasy rozšíril závažnosť tejto pozícii.

load...

2. The Girl Next Door Look:

Mila Kunis pozrie sem pohodlne chodí s jej partnerom Ashton Kutcher.

3. Mila Kunis Adorable Look:

Je ťažké si všimnúť celebrity bez make-upu. Avšak, ak sa vám pošťastí, môžete chytiť taký pohľad na časy. Chôdza s ušné zátky v melancholickej štýle Kunis hľadá mimoriadna ako vždy.

4. Bubbly Barbie Look of Mila Kunis:

Mila Kunis ťažko zbaviť sa svojej obľúbenej temperamentný Barbie vzhľad. Pozrite sa na tejto fascinujúce ružové šatôčky, ktorý sa pozerá na ňu nádherná. S balóniky v ruke, vzhľad Barbie sa stala ešte viac zmyselná.

load...

5. Mila Kunis Real Life No Makeup Pozrite sa:

To môže byť naozaj nepríjemné pre celebrity, ktorého stále zvedaví paparazzi nikdy neopustí sám. Túto fotografiu dokonale odhaľuje, ako naštvaný bola počas kliknutí.

6. Mila Kunis - K Ever Hot Diva:

Tu je dokonalý bez make-up vzhľad s bledou tvárou a vrátiť späť vlasy; Nie je Mila Kunis hľadá tú báječné? S náznakom úsmevu na jej perách Putami, pozerá sa úžasne zmyselné.

7. Mila Kunis - K Meritorious Girl:

Ktorý povedal, že celebrity nechodia do škôl? Pozrite sa na tento obraz Kunis so štatistikami knihami v ruke. Správy z jej úzkych väzieb ukázali, že Kunis je veľmi náboženský asi navštevovať svoje triedy.

8. Chocolate Girl Look of Mila Kunis:

Shake čokoládové mlieko je jej obľúbená desiata kedykoľvek. Ona zabudne diéty a fitness, zakaždým, keď sa ponúkla pohár kokteil čokoládové mlieko. Objaviť sa v neformálnej hore a pravidelné džínsy, Mila Kunis vyzerá ako dievča od vedľa v tejto snímke.

9. Zdravie-vedomé Pár:

Najhorúcejšie povesť o chvíľu je, že Mila Kunis a Ashton Kutcher sa čoskoro chystá vstúpiť do zväzku manželského. Herec a Kunis uistite sa, že ísť na zdravú prechádzku po väčšinu dní. Ona nevyžaduje špeciálny make-up, aby odrážala jej šťastie.

10. Je pravda Beauty of Innocence:

Mohla by byť oslňujúci s pôvab v jej filmoch, ale tu to vyzerá, že je nevinný a roztomilý dievča, zatiaľ čo dostať sa zo svojho auta.

Ako sa Mila Kunis žiadny make-up vyzerá? Ktorý zo svojho vzhľadu sa vám páči najviac? Zanechajte nám komentár nižšie.

load...