Makeup

10 fotografií Katy Perry bez make-upu

10 fotografií Katy Perry bez make-upu

V roku 2008, veľmi zaujímavé single hit rozhlasovej stanice po celom svete. Tento singel bol pomenovaný, Pobozkala som dievča 'a bolo zaujímavé, pretože spev boli dievčaťom. Chytľavý rytmus a nekonvenčné texty, je to, čo priniesol speváka do vápna svetla. Katy Perry nebol len jeden hit zázrak, a jej nasledujúce piesne sa ukázali byť rovnako energický ako jej debut pieseň. Táto energia je odrazom jej osobnosti, ktorá je milujúci zábavu a živé. Katy Perry je veľmi krásna speváčka, ktorá vyzerá skvele aj mimo javiska.

Katy Perry bez make-upu

Tu je pár fotiek z Katy Perry bez make-upu.

1. Katy Perry pred make-up:

Katy Perry bol fotografovaný pred jej vizážisti robil svoju prácu počas fotenia. Vyzerala úplne prirodzené a veľmi krásne na tomto obrázku. Mala na sebe červený kostým cukrovinky a vlasy mala zviazané do drdolu.

load...

2. Úplne Natural

Katy Perry je skvelý hudobník. Ona je tiež fantastický človek. Osoba, ktorá je krásna zvnútra nikdy nemôže chýbať bytia nádherný zvonku. Katy je živým príkladom. Vyzerá priateľský a prístupný aj bez make-upu.

3. John Mayer a bahenné

John Mayer je jedným z najväčších hudobníkov všetkých čias. Keď taký nadaný hudobník začal datovať rovnako nadaný spevák, hudobný svet bol ponechaný v úžase. Nedávny snímka z nich odhalil pár trekking. Zatiaľ čo mnoho by sa neodvážil vstúpiť do hry uprostred bahna, Katy a John sa rozhodol, aby si vonku a boli oblečení pre túto príležitosť vhodne. Katy má svieži vzhľad, najmä preto, že bola sans žiadny make-up.

4. Studio

Pre hudobníkov, nahrávacie štúdio je ich svätyne. Katy bol príliš zaneprázdnený nahrávanie starať o make-up, a to napriek ktorá vyzerala jej nádherné priateľské ja. Pozrela sa živý a energický a mal veľmi prirodzenú krásu o tom.

load...

5. Teenage Dream Vskutku

Katy Perry vydala niekoľko hitov, väčšina z nich je graf zatvárače ihneď. Medzi jej graf zálievka single sú, I pobozkal dievča ',, prebúdzať v Las Vegas',, teplá a studená 'a samozrejme, dospievajúci sen'. Rozhodne je vzorom pre všetky teenagerov a to nielen preto, že jej hudbu, ale aj preto, že podporuje prirodzený a tvoria voľné vzhľad.

6. Casual Look

Katy Perry má široké oči a ísť čierne vlasy. Jej morské zelené oči úplne rozžiaria, keď sa rozhodne opustiť svoje oči sans žiadny make-up. Je mladý a má mladistvý kožu na boku, takže ona nemá žiadny dôvod, aby zakryla tvár s tonami make-up.

7. V Beach

Kedy ísť na večierok, make-up je absolútnou nutnosťou. Ale keď ide na pláž, make up je úplne zbytočné. Na pláži má byť miestom pre zábavu a neviazanosť a museli starať o make-up, kazí veselí.

8. Prekvapeným výrazom

Katy Perry má mať nielen nekonvenčné texty, ale nekonvenčný obliekania zmysel rovnako. Jej šatník je energický, odlišný a veľmi odvážne naozaj. Ona je v skutočnosti veľmi odvážne celebrity, ktorí veľmi správne uvedomí, že ona nemusí schovávať za make-up vyzerať pekne.

9. Night Cam

Obraz oveľa rozstrapatené Katy Perry odhalila, že jej kúzlo nemusí byť sprevádzané make-up.

10. Vrstvy sú Fun

Čím viac vrstiev, kto prispieva k ich oblečenie, zložitejšie to vyzerá. Katy Perry bol fotografovaný v jednej takejto komplikovanej vybavenie, ktorá bola prekypovalo životom čiernu čiapočku a pár hnedých okuliarov. Outfit bolo jednoducho ohromujúci. Nemala na sebe žiaden make-up, cez ktorá vyzerala ohromujúci.

Takže čo je verdikt dámy? Súhlasíte s nami, keď povieme, že Katy Perry bez make up je príliš docela ohromujúci? Zanechajte nám komentár.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6

load...