Makeup

10 fotografií Kate Winslet bez make-upu

10 fotografií Kate Winslet bez make-upu

Kate Winslet, krásna anglická herečka a speváčka, bol najmladším človekom, ktorý dostane šesť nominácií na ocenenie Akadémie. Kate je známa pre jej ľadovej blond vlasy a jej klasickom zmysle pre štýl. Kate vyžaruje krásu v každom smere. Táto nádherná dáma bol vždy chválený pre jej jemné výkony a jej bezchybne, nekonvenčný vzhľad. Nie každý je obdarený takým pokojným vzhľad. Jej priatelia hovoria, že vyzerá lepšie s rastúcim vekom a nie je žiadnym tajomstvom akéhokoľvek make-upu za to všetko, len prosté a jednoduché krásy.

Kate Winslet bez make-upu Pictures

Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších obrazov Kate Winslet bez make-upu.

1. Bewitched:

Mohli by sme si pomôcť, ale pokles o očarujúce krásu našej krásnej dámy. Len s náznakom striebristé oči a nahé lesk na pery, Kate vyzerá ako milión dolárov v tomto klasickom bielom plášti s čiernym vrchole. Ona sa rozhodne pre geek okuliare, ktoré vystupujú s oblečenia. Toto kúzlo zrušil Kate Winslet žiadny make-up vzhľad je jednoducho podmanivý, nie je to?

load...

2. Kate Winslet Close Up Pozrite sa:

Kate nám umožňuje priblížiť bližšie k jej peknú tvár. S týmto jednoduchým úsmevom, krásne sfarbené oči a blond vlasy zostávajú otvorené, ale túto fotografiu je dokonalým príkladom toho, ako prírodné krásy víťazí proti make-up.

3. Black Magic alebo taška Kúzelná!:

Vosk podobný hladká pleť Kate je dokonale doplnená týmto čiernym číslom. Kate nás oslňuje s inteligentným sáčku, ktorý kontrastuje s krásne jej oblečenie. Jedna nie je naozaj potrebovať make-up, ak máte zmysel pre štýl.

4. Red At The Bay:

Ako Prekrásnu sa Kate vyzerať v tejto LBD sa spojil s krvavou červenou kabáta a červenej farby na pery. Kate sa zdá, aby si jej výlet. Jej nízka bun úplne doplňuje jej trochu formálne oblečenie. Ona určite vie, ako vyzerať ako diva sans makeup.

load...

5. Fly v štýle:

Komfortné blue denim, skontrolujte; basic čierny top, skontrolujte; teplý kabát, skontrolujte; gumáky, check - Kate verí v lietanie vo veľkom štýle. Ale jej štýl je vždy bez námahy. Že krém vrece a vysoká pony aby ju nič menšieho než štýl diva. A čakať, vidíme žiadne stopy make-upu, máme?!

6. Kate Winslet Cover Fotografie na TIME Magazine:

Kate Winslet predstavuje pre obálke časopisu TIME po tom, čo vyhral najlepšiu herečku cenu za, The Reader '. Tento obrázok vyžaruje pokoj. Naše diva odvažuje nosiť žiadny make up pre natáčanie. Nie sme ani hádať, čo má na sebe. A prečo by sme mali? S touto krásnu tvár pozerať sa na, kto potrebuje?

7. Raw Holy Smoke:

Kate športové žiadny make-up pohľad na jej filmov príliš. Tento obrázok je výstrel zo svojho austrálskeho dráma filmu Holy Smoke. Kate zabije ju s jej surovom podanie sex-appeal a výkon vo filme.

8. Hlboké myšlienky:

Kate vyzerá úžasne v tomto jednoduchom vysokým golierom a lístkového rukávy čierne košeľu a trochu stráca buchtu. Vyzerá hlboko vo svojich myšlienkach a nie sme si sťažovať. Sme v láske s týmto, veľa myšlienok 'pohľadom jej bez stopy make-upu.

9. Kate Winslet so svojim synom:

Kate a jej syn obaja sa zdajú byť vo svojich prvkoch tu. Kate určite je veľká matka a dbá, aby stráviť kvalitný čas so svojimi deťmi. Dlhý čierny kabát a cross taška je všetko, čo potrebuje vystúpiť na jeden deň von s drahá syna.

10. Kate Winslet v Casual džínsy a kožená bunda:

Nie je to vždy, že ste vidieť naše glam bábiky Kate v ležérne džínsy a koženú bundu. Elegantne sa obalí šatkou okolo. Vysoká buchta vykonáva pomocou prstov vyzerá sakramentsky štýlovo na Kate. Zaneprázdnený hovorí po telefóne, máme radi, ako sa jej podarí vyzerať hot bez make-upu vôbec. Je to všetko o prístupe na konci!

Tak aký je váš názor na tieto Kate Winslet bez make up obrázky? Ešte poznámka k dajte nám vedieť!

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...