Makeup

10 fotografií Kangana Ranaut bez make-upu

10 fotografií Kangana Ranaut bez make-upu

Kangana Ranaut je jedným z najkrajších herečiek v Bollywood. To, čo jej robí unikátny je jej prúdové čierne kadere, že je celkom kontrast k priamym alebo polo stočené vlasy, že väčšina herečky. Okrem toho, jej štíhle stavať a mlieko svetlá pleť je tu veľmi fotogenické a appealing.Kangana má prirodzenú krásu, ktorá nepotrebuje prejsť make-up zakaždým, keď vyjde.

Kangana Ranaut bez make-upu

Tu je desať najnovší obrazy Kangana bez make-upu.

1. Camera Shy Kangana:

Kangana bol Videli vyhýbajú paparazzi. Mala vlasy zviazané do vysokého drdolu a na sebe sveter ramenami cez šaty. Jej outfit bol doplnený dvojicou funky tmavé obrúčky okuliarov, ktoré ju vhodných veľmi dobre. Nejako cítila, že je potrebné, aby sa zabránilo kamier, ale aj bez make-upu, jej pohľad bol úplne báječný.

load...

2. Kangana vo fialovej farby košele:

Zhrnutie Kangana ukázal herečku v zafarbenie košeľu a make-up bez tváre. Veľmi málo herečiek by mohla vytiahnuť z elegantný vzhľad, ktorý Kangana urobil. Vlasy mala rad kudrliniek a ona nebola ani na sebe žiadnu šperky. Jej pohľad bol jednoduchý, ale elegantný.

3. Kangana sa cvičiť v telocvični:

Obraz Kangana v telocvični sans make-up je jedným z mnohých. Ďalej len, gangster 'herečka je často vidieť bez make-upu. V tomto konkrétnom obrázku, mala na sebe čierne pracovné out tričko a pracoval na jej svaly, zatiaľ čo jej tvár sa leskla potem.

4. Kangana na fotenie:

Na fotografii z Kangana nosiť hlboký výstrih, štvrtina rukáv čierny top a veľmi málo make-up bol zhotovený na fotenie. Obraz má Kangana pózujú s veľmi voľným a prirodzeným úsmevom na tvári. Vyzerá veľmi pohodlné pred kamerou a veľmi pekná, a to aj bez make-upu.

load...

5. Na konci dlhého dňa:

Obraz veľmi vyčerpané Kangana odfotil paparazzi. Na obrázku vidíme ju na sebe modré a biele pruhované top s námorníckej modrej džínsy a niesol čierny popruh kabelku. Bolo zrejmé, že nemala žiadny make-up na tvári napriek ktorá vyzerala pomerne dobre.

6. Kangana v šťastnej príležitosti:

Obraz usmievavá Kangana bolo prijaté na funkciu. Mala na sebe špagety pripútaný biele šaty a modrej obrúbený náhrdelník. Mala na sebe takmer žiadny make-up, ale podarilo sa mu vyzerať veľmi anjelský cez neho.

7. Time Movie:

Dvadsať šesťročnú herečka bola videná mimo divadlo v Bombaji na sebe len veľmi málo make-up, ale veľmi veľký úsmev na tvári, ktorá vyzerala prístupný a priateľský.

8. Casual Look:

Snímka vytvorený z diaľky ukazuje Kangana hovorí s niekým vo vnútri budovy. Mala na sebe pruhované modrú košeľu s džínsami a to aj napriek tomu, že snímka bol zhotovený z diaľky, to bolo úplne jasné, že nemala žiadny make-up na.

9. Kangana Ranaut v bielom sárí:

Kangana Ranaut bol Videli v bielom sárí s vlasmi nechať na holičkách na rameno. Mala na sebe biele náušnice a niesol kabelku s ňou a mal doplnený niekoľkými prstene na prstoch, z ktorých dva boli strieborné a jednu bielu. Jej tvár sotva niektorý doplní na to napriek ktorá vyzerala nádherne.

10. P & G kampane:

Kangana Ranaut zúčastnil P & G kampaň na sebe svoju bielu a modrú "Thank You mama tričko s modré džínsy a športové jej prúd späť kadere. Vyzerala absolútne úchvatné aj pri minimalistický tvorí mala na sebe.

Čo rozsudky dievčatá? Make-up alebo nie make-up? Zanechať komentár!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...