Makeup

10 fotografií Ileana D'Cruz bez make-upu

10 fotografií Ileana D'Cruz bez make-upu

Herečky boli vždy inšpiráciou pre ženy, pokiaľ ide o krásu a štýl. Pozrieme sa k nim za poslednej módy, make-up trendy, štýl a oveľa viac. Ale väčšina často ako ne, to, čo vidíme na obrazovke zostane na obrazovke. Ak nedôjde málo, väčšina herečiek nepodarí žiadny dojem, keď vystúpiť so svojimi nahými tváre, bez make-upu.

Bollywood herečka Ileana D'Cruz sa narodil v Bombaji 1. Novembra 1985 do rímskokatolíckeho otca a moslimské matky. Je to 28 ročný Christian herečka, ktorá začala konať na juhu indického filmového priemyslu Tollywood. Neskôr vstúpil do sveta Bollywoodu.

Obrázky Ileana bez make-upu

Poďme sa pozrieť na to, ako táto mladá herečka vyzerá bez všetkých tých vrstiev make-up:

Pozrite sa 1

Vo vyššie uvedenom obrázku, Ileana nemá absolútne žiadny make-up na. Nemá veľkú kožu, ale v porovnaní s inými Bollywood herečky ako Celina Jaitley a Kajol, to nie je zlé.

load...

Pozrite sa 2

Tu je ďalší obrázok Ileana D'Cruz bez make-upu, jej tmavé kruhy pod očami a tašky sú veľmi výrazné. Je pravda, že správny druh make-upu môže premeniť kohokoľvek do krásy diva.

Pozrite sa 3

Odtiaľ Ileana nebol použitý žiadny náter. Môžete jasne vidieť štruktúru jej kože, póry a hlboký postavil škvrny na lícach.

Pozrite sa 4

V tejto snímke, čelo vyzerá kusé a nerovnomerný, v porovnaní so zvyškom tváre. Tiež tam sú niektoré tmavé škvrny na ľavej tvári.

Pozrite sa 5

Opäť platí, že Ileana oko tašky a tmavé kruhy vyzerajú veľmi výrazný. Je to nedostatok spánku alebo nedostatok make-up?

Pozrite sa 6

V tejto snímke, Ileana D'Cruz má veľmi šikovne zakryla non tvorenej oči tmavými okuliarmi. V skutočnosti sa jedná o bežný trik väčšina herečiek používa, keď sa rozhodnú vystúpiť bez make-upu, a to najmä holé oči.

load...

Pozrite sa 7

Tu Ileana D'Cruz ich nosí minimálne make-up. Vyzerá to, ako by sa použil iba ľahký základné make-up. Zdá sa však, že vzhľadom na to, korektor u jej očiach miss.

Pozrite sa 8

Ileana má na sebe len škvrna na pery vo vyššie uvedenom obrázku. Tam sú niektoré drobné kazy, ale stále vyzerá dobre.

Pozrite sa 9

Tu Ileana má na sebe zelené mačacie očnej šošovky. Ona je videná bez make-upu. Niektoré trhlinami sú viditeľné na lícach a na čele.

Pozrite sa 10

Ileana koža vyzerá dokonalá v tejto snímke, a to aj bez make-upu. Prekvapivo, tu jej pleť vyzerá celkom hladké.

Herečky nemajú dokonalú pleť. Mnoho ľudí verí, že herečky sa rodia s bezchybnú pleť a zostať tak. Skutočnosť je však taká, že herečky vedieť šikovne používať svoj make-up, a to je, ako vidíte tie očarujúce bod vyzerá znova a znova. Plastická chirurgia, plnivá, botox, peelingy, bielenie kože a laser sú niektoré z kozmetických procedúr, ktoré pomáhajú zlepšiť ich vzhľad.

load...