Makeup

10 fotografií Emma Stone bez make-upu

10 fotografií Emma Stone bez make-upu

Emma kameň je najvyšší americká herečka známa pre jej úspešné stints v televízii a filmoch. Tiež známy ako Emily Jean Stone, ona bola přezdíval "Emma" matkou, a tento názov sa neskôr stala jej prezývka. Herectvo bol vždy jej sen a ona dostala jej prvú fázu úlohu vo veku jedenástich. Emma Stone získala televíznu prielom hrať v reality šou, Pri hľadaní Patridge Family 'na VH1 v roku 2004. Potom sa hosťoval v niekoľkých sériách ako, Malcolm uprostred,, Lucky Louie'a,střední' ,

Emma Stone vyčnieval z davu pre svoje zelené oči a výrazným chrapľavým hlasom. Vždy našiel svoje miesto ako horúce a sexy žena v Maxim a FHM časopisov. V roku 2007 Emma robila jej prvý celovečerný film debutovať ako, Jules 'v teenagerskej komédii, Superbad' opačné Jonah Hill. Film bol super hit pri pokladni. Ona je univerzálny herečka známa pre jej očarujúce a vtipný úlohu v mnohých komédiách. Niektoré z jej najväčších hitov mladiství sú, The House Bunny ',, Zombieland' a, Rocker ', aby sme vymenovali aspoň niektoré. Emma Stone tiež hral ako 'Vyrástla Stacy' in 'The Amazing Spider-Man' a je oficiálne datuje jej predstaviteľ Andrew Garfield. Jej úspech je kontinuálna cesta, ktorý inšpiroval ostatní.

Emma Stone bez mejkapu Pictures

Pozrite sa na 10 najlepších obrázkov Emma Stone bez make-upu.

1. Emma ide nakupovať:

To je Emma Stone vo svojom obvyklom štýle bez make-upu, popíjanie horúceho nápoja poraziť chladné New York zimy. Oblečený v čiernom oblečení s kapucňou na hlave, Emma vyzerá ako normálny Newyorčan.

load...

2. Na jednotke:

Tento obrázok spoty Emma Stone vystúpil zo svojho hotela v Bostone v štáte Massachusetts a mieri k svojmu autu. Bez akéhokoľvek make-upu, jej koža sa zdá byť čisté a pehy pridať ďalšie body na jej kráse. Emma nedávno pridal Audi Q5 Hybrid SUV k výberu auta.

3. Casual Style:

Na rozdiel od iných hollywoodskych celebrít, Emma Stone rád udržať low-profil. Ani tento nestoudný vzhľad, je na nej vyzerať ešte viac ohromujúci. Oblečený v džínsoch a hore a absolútne čo skrývať, bez make up je videný pózuje ochotne na obrázku v tomto obrázku Emma Stone.

load...

4. Casual a elegantný štýl:

Emma Stone je jedným z tých prirodzene krásnych hollywoodskych hviezd, ktorí nepotrebujú, aby sa vyzerať oslňujúci. Oblečení do svojich príležitostných úzke džínsy, Emma vystúpi zo svojej obľúbenej kaderníctvo v Los Angeles. Športové chaotický vlasy pohľad v tomto obrázku, Emma vyzerá námahy šik.

5. Hot napriek tomu jednoduchá:

Získať tento krásny obraz Emma Stone bez make-upu. Jej prírodný dobrý vzhľad, sú dôkazom, že nevyžaduje, aby vonkajšiu pomoc, aby sa jej ohromujúci. Oblečený s ňou Michael Kors vrece, telefón a kľúče od auta, táto mladá dáma je určite v nejakej dobrej mechaniky.

6. Surfovanie jej ceste:

Emma Stone je jedným z tých hollywoodskych hviezd, ktoré sa nikdy váhať verejné vystúpenia nedbalo. Na tomto obrázku je znázornené, že surfovanie na plážový. Aj bez dotyk make-up, Emma Stone môže vyzerať úžasne krásne.

7. Poraziť Zimy:

Mladý Hollywood herečka, ktorá získal slávu v ranom veku, Emma Stone nosí jej bezstarostný postoj, aj keď vystúpi na verejnosti. Toto je jej obraz na sebe hnedý kabát, aby ju chránil pred chladnými zimami. V zime chlad jej robí vyzerať ešte krajšie.

8. Jednoduchý, ale štýlový:

Na sebe šedé tričko na džínsy, Emma stone sans make up vyzerá ešte krajšie, takú, aká je na červenom koberci. S vlasmi zviazaný a pár prameňov padá na čelo, keď je v nahrávacom štúdiu, aby jej najlepší strelec. Jej prirodzená krása je dostatočne nalákať svojich obdivovateľov.

9. Lost In Her World:

Emma Stone je bezstarostný človek, ktorý žije svoj život jej ceste. Ona nedovolí jej prítomnosť obrazovky zničiť to, čo je mimo obrazovku. Ona je jedným z tých osobností, ktoré môžu byť ľahko Videli bez kozmetické dotyky a stále vyzerajú ohromujúci. Nosiť vlnenú čiapku, ale túto fotografiu z Emma Stone žiadny make-up jej ukáže, že je stratený vo vlastných myšlienkach.

10. S úsmevom krása:

So svojimi pieh a srdečným úsmevom na plné zobrazenie, Emma Stone je krása na jeho stelesnením. Jej vtipné osobnosť je add-on k nej bezchybné kráse. Nemá sláve zničiť jej nasledujúcej-dvere dievča kúzlo.

Dúfam, že sa vám páčil príspevok. Ktorý z Emma Stone žiadny make-up vyzerá ste najviac páči? Napíšte nám svoje pripomienky nižšie.

load...