Makeup

10 fotografií Britney Spears bez make-upu

10 fotografií Britney Spears bez make-upu

Herečky a modely nastavil štandard krásy pri unattainably vysokej úrovni. To je preto, že majú čatu vlasových stylistov, osobnými trénermi, vizážistov, módnych poradcov a osobných asistentov, ktoré im pomôžu. Mnoho celebrít sa obávajú, aby sa klikne paparazzi bez make-upu. Britney Spears rozhodne nie je jedným z nich.

Britney Spears bez make-upu

Tu je desať obrázkov na Britney Spears bez make-upu, aby dokázať, že je krásna aj bez make-upu.

1. Jednoduché Beauty:

Britney sa stal okamžitý úspech so svojím jediným graf buster,, Baby One More Time '. Tento graf zálievka hit bol len začiatok a mali nasledovať radom spaľujúce hitov. Tento spevák získal slávu a popularitu nielen preto, že z jej piesní, ale aj preto, že jej pôvabné a ústretovo vzhľad, ktorý vyzerá skvele aj bez make-upu.

load...

2. Britney Spears v Casuals:

Nie každý si môže vytiahnuť z ležérny vzhľad, ako krásne ako Britney robí. Fotografoval v olivovo zelená košele, čierne nohavice a praku kabelku, táto osobnosť vyzerala úplne úžasná aj bez make-upu.

3. Britney SpearsTired Ale Lovely:

Veľmi unavený Britney odhalil, ako úžasné vyzerá aj bez make-upu. Na sebe cez veľkosti koženú bundu a zelené tričko vnútri, to tanečník bol videný byť vyvedený z miesta streľby. Nebola pred kamerou, ale to je celkom zrejmé, že nemala žiadny make-up na.

4. Priama Obrázok Britney Spears:

Tento obrázok Britney Spears bez make upu nám ukázal presne, ako pekne to v skutočnosti je. Obraz ju mal na sebe hnedé vysokú krk top s vlasy stiahnuté dozadu. Mala minimalistické šperky na.

load...

5. Hojdacie reálnom svete:

Tento úžasný spevák má impozantné diskografii. Ona vydala sedem albumov od roku 1999 a nepreberného množstva jedna dvojhra. Jej prvý album, Dieťa na dlhšiu dobu 'získala obrovskú popularitu, pretože jej prvý singel, ktorý išiel podľa rovnakého mena. Táto diva určite vie, ako na rock javisko. Avšak mimo neho, Britney Spears žiadny make-up vzhľad je rovnako dobrá.

6. Britney Spears na rušnej deň:

Rušný deň potrebuje pohodlné oblečenie. Britney vie veľmi dobre, a tak sa rozhodla nosiť džínsy a výstrih do šedého vrcholu. Ona rozhodla, že nebude mať žiaden make-up na obdiv a čistú tvár. To malo za následok svieži a iný vzhľad.

7. Veľa vecí:

Fľaša vody, vak na každom ramene a šálka papierové; Britney bola videná plná pravidelné veci, ale jedna vec, ktorá chýbala bol make-up. Ona je osobnosť, ktorá môže byť dosť odvahy, aby zvýšili bez make-upu.

8. Sans make-up:

Britney bola videná sans make-up v striebornej sako a športové bielu a zelenú čiapku. Mala na sebe strieborný náhrdelník a náušnice, ale jej tvár bola postráda make-up.

9. Pop All the Way:

Britney bola dospievajúci pop star a má vyrezávané vlastné výklenok s ohnutým smerom zrelší piesní. Ona sama objavil niekoľkokrát. Dve veci, ktoré zostali časté sú jej hudba a jej prirodzenú krásu. Jej vek a plán by mohol byť tu ukazovať jeho účinky, ale jej prirodzené milosť je stále nedotknutá.

10. Nerdy Britney:

Nie každý má ten správny profil tváre chváliť sa Nerdy vzhľad s okuliarmi. Britney rozhodne nie je jedným z nich. Vyzerá úžasné v okuliaroch, najmä keď sú spojila s úplne prirodzený vzhľad.

Dúfam, že sa vám na žiadny make-up vzhľad Britney. Choďte do toho a vyskúšať po jej jednoduchom štýle mantra! Nami podeliť o svoj názor.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6

load...