Makeup

10 fotografií Ayesha Takia bez make-upu

10 fotografií Ayesha Takia bez make-upu

Mnoho žien cíti seba vedome bez make-upu. Make-up je rýchla oprava pre všetky drobné vady. Dotyk základu možno skryť pupienok značky, zatiaľ čo dotyk Kohl môže vyvediem krásu niečí oko. Celebrít, ktorí sú neustále pod verejnou kontrolou, make-up je považované za nutné. Veľmi málo rizikový bez neho v strachu z kritiky. Niektoré herečky, ako Ayesha Takia však mať aj prírodné krásy a odvahy na krok mimo svoju zónu pohodlia a byť fotografovaný bez make-upu.

Ayesha Takia bez make-upu

Tu sú 10 Najnovšie pridané Ayesha Takia bez make-upu.

1. Orange Túto sezónu:

Ayesha vyzerá skvele v neformálne oblečenie. Ona bol Videli na sebe oranžovú top s džínsami bez make-upu. Táto hviezda vyzerá perfektne na obrazovke i mimo neho príliš.

load...

2. Ayesha s polka bodkovaný šatku:

Obraz Ayesha Takia s minimalistický tvoria na sebe ružový sveter s čiernou a bielou polka bodkovaného šatka prináša prirodzenú krásu herečky. Vyzerá úplne v pohode s kamerou a úplne fantastické, a to aj bez make-upu.

3. Ayesha vyzerá jednoducho v bielom:

Letmý pohľad na Ayesha odfotil v bielom top s náhrdelníkom. Vlasy mal dlhé a spadol do pasu a jej tvár bola takmer pokrytá akýmkoľvek make-up. Ayesha je osobnosť, ktorá nepotrebuje pomoc chemických prípravkov, aby sa jej to pristane.

load...

4. Ayesha v ružových šatách:

Ayesha má veľmi živý úsmev, ktorý sa rozsvieti celú tvár. Zblízka ju sporting jej nádherný úsmev odfotil, kde človek nemusí ani všimnúť absencia make-up. Vlasy klesol v rovných kadere až do pása a na sebe mala tmavo ružový vršok.

5. Elegantný vzhľad z Ayesha Takia:

Make-up nie je vždy stojí za to, najmä ak máte pohľady, ktoré zodpovedajú tým Ayesha Takia. Fotografiu jej chôdzi smerom k fotoaparátu v žltej sako s bielou hore robí to celkom zrejmé, že táto herečka môže vyzerať krásna aj bez make-upu.

6. Ayesha Takia bez make-upu Pic vo filmoch:

Ayesha je herečka, ktorá môže dokonca konať bez make-upu. Ešte z filmu s Ayesha Takia takmer chýba make-up vykazuje extrémnu krásu tejto herečky. Obraz bol jej dolled v tradičnom odeve, ale s veľmi málo make-up na tvári.

7. Ayesha v šedej Outfit:

Tu je fotografie Ayesha na sebe šedý oblek s šatku omotal okolo krku. Jej vlasy vypadávajú v priamych kadere a hodí ju dokonale. Vyzerá úplne fantastické v obraze aj keď v sans make-up.

8. Ayesha Takia v kompletnom zblízka Pozrite sa:

Na tomto obrázku vidíme Ayesha v zblízka, kde nič viac, než čelo pokryté strapcami a časti krku môže byť videný. Obraz prináša svoje hnedé oči skvele a vyzerá nádherné, obzvlášť bez make-upu.

9. Ayesha Takia v indickej tradičné oblečenie:

Ayesha bol fotografovaný v bielom salwar obleku pri pohľade od fotoaparátu, športové jej veľký, priateľský úsmev. Vyzerala očarujúce aj keď na sebe nemal žiadny make-up.

10. By the Sea:

Veľmi živý obraz Ayesha sedí pri mori bola prijatá. Mala veľmi prirodzený vzhľad hlavne preto, že mala na sebe len veľmi málo make-up.

Tak čo vy na to potom, čo pri pohľade na tieto Aisha Takia bez make-up fotografie? Lovely že jo? Ešte povedzte nám!

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...